• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Jasło
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania do remontu Tychy

(5)
  • 2 pokoje - 49,70 m2 - Niski blok - Ul. Brzozowa
    2 pokoje - 49,70 m2 - Niski blok - Ul. Brzozowa

    Tychy

    • 359 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 7 327 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 2 - pokojowe do remontu o powierzchni użytkowej 49,70 m2 przy ulicy Brzozowej w Tychach (Osiedle B)  w niskim bloku po termomodernizacji. Mieszkanie znajdu...

  • Mieszkanie Tychy P, Poziomkowa
    1 / 8
    Mieszkanie Tychy P, Poziomkowa

    Tychy

    • 584 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 8 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 73 m² , położone na parterze czteropiętrowego bloku przy ul. Poziomkowej 42 w Tychach . W skład, którego wchodzą: - tr...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Tychy

    • 329 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 6 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Tychy

    • 369 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 6 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Tychy

    • 319 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 7 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie Chorzów

    Chorzów

    • 102 900 zł cena
    • 21 m2 powierzchnia
    • 4 900 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    | IDEALNE POD INWESTYCJĘ, DO ZAMIESZKANIA LUB JAKO BIURO! Nieruchomość Bezczynszowa Inwestycja w trakcie wykończenia - planowany maksymalny termin ukońc...

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Chorzów

    • 515 000 zł cena
    • 123 m2 powierzchnia
    • 4 187 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    EstateStreet
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Katowice Brynów

    Katowice » Brynów-Zgrzebnioka

    • 269 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 8 678 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    | Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 32,94 m 2 ( w tym piwnica o powierzchni około 2m 2 ) usytuowanego na 3 piętrze w 10 pięt...

  • Mieszkanie Katowice Janów

    Katowice » Janów-Nikiszowiec

    • 229 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 6 190 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    | Idealne dla pary, jednej osoby lub pod inwestycję! Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego, przestronnego mieszkania o powierzchni użytkowej 37,50m 2...

  • Fajne Mieszkanie - atrakcyjna lokalizacja ! Sprzedam !
    Fajne Mieszkanie - atrakcyjna lokalizacja ! Sprzedam !

    Świętochłowice

    • 353 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 6 538 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Witam Mam do sprzedaży ładne mieszkanie do odświeżenia pod siebie ( łazienka do remontu obecnie zamontowane są stare sanitariaty i wanna) . Mieszkanie z balkonem , ciepłe i widn...

  • Mieszkanie Katowice Bogucice, Sztygarska
    1 / 12
    Mieszkanie Katowice Bogucice, Sztygarska

    Katowice

    • 439 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 317 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 60,74 mkw, usytuowaego na trzecim piętrze w 10-piętrowym bloku przy ul. Sztygarskiej w Katowic...

  • Mieszkanie 2-pokojowe 1 piętro ul.Rymera Chorzów
    1 / 11
    Mieszkanie 2-pokojowe 1 piętro ul.Rymera Chorzów

    Chorzów

    • 219 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 4 470 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż prezentujemy 2-pokojowe, bardzo ustawne mieszkanie na 1 piętrze w bloku c Chorzowie przy ul. Rymera 19o powierzchni 48,6 m². Mieszkanie składa się z: Przestronnego sal...

  • 1 / 4
    Kawalerka z możliwością przerobienia na 2pok.!

    Ruda Śląska » Godula » ul. Podlas

    • 209 990 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 6 177 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    KAWALERKA Z POTENCJAŁEM NA 2 POKOJE! Kup i zamieszkaj w atrakcyjnej lokalizacji! Bardzo spokojne, zielone osiedle, idealne dla rodzin lub pod wynajem! - mieszkanie o powierzch...

  • 2pok  4 piętro I Ruda Śląska - Czarny Las
    2pok 4 piętro I Ruda Śląska - Czarny Las

    Ruda Śląska

    • 230 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 4 792 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 piętro

    **2 pokoje 4 piętro do remontu ul. 1 Maja   świetna lokalizacja** Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane przy ul. 1 Maja na 4 piętrze w 4-piętrowym budynku. Lokal stan...

  • Mieszkanie do remontu Ruda Śląska Wirek
    Mieszkanie do remontu Ruda Śląska Wirek

    Ruda Śląska

    • 149 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 2 812 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe Ruda Śląska, Wirek, ul. 1 Maja Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,26 m², położone na 1. piętrze kamienicy w dzielnicy Wirek w Rudzie Śląskie...

  • Mieszkanie Katowice Wełnowiec ul. Józefowska

    Katowice » Wełnowiec-Józefowiec » ul. Józefowska

    • 445 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 7 064 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Oferta dostępna w Pepper House!Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,9 m², zlokalizowane przy ul. Józefowskiej w Katowicach (dzielnica Wełnowie...

  • 2 pok z aneksem/1 pok z widną kuchnią, piwnica 4m²
    1 / 16
    2 pok z aneksem/1 pok z widną kuchnią, piwnica 4m²

    Ruda Śląska

    • 169 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 5 122 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker SPRZEDAŻ PRYWATNA (bez prowizji) Na sprzedaż mieszkanie 33 m² w Rudzie Śląskiej przy ul. Jar...

  • Mieszkanie Katowice
    Mieszkanie Katowice

    Katowice

    • 445 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 7 064 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    Opiekun oferty Wojciech Zając Pośrednik Obrotu Nieruchomościami tel. [tel] Funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie 63 m z balkonem Józefowiec / Wełnowiec, Katowice Zapraszamy do zapozn...