• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania do remontu Sosnowiec

(12)
  • Mieszkanie Sosnowiec
    1 / 12
    Mieszkanie Sosnowiec

    Sosnowiec

    • 245 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 4 455 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie w Sosnowcu ul. Targowa kamienica 55m2 1- piętro plus piwnica mieszkanie do remontu Brama wiazdowa na kod domofon księga wieczysta dwa balkony na ulicę targową i...

  • Mieszkanie, 52,29 m², Sosnowiec
    1 / 11
    Mieszkanie, 52,29 m², Sosnowiec

    Sosnowiec

    • 249 000 zł cena
    • 5 229 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    --- SOSNOWIEC CENTRUM --- 2 POKOJE --- DO WŁASNEJ ARANŻACJI --- Oferujemy do sprzedaży mieszkanie M-3 o pow. 52,29 m2 usytuowane w bloku o niskiej zabudowie na I piętrze w Sosnowc...

  • Mieszkanie jak dom do remontu
    1 / 8
    Mieszkanie jak dom do remontu

    Sosnowiec

    • 139 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 4 089 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Cena bez negocjacji , przyjmuje jedynie oferty powyżej kwoty wystawienia nieruchomości Do zaoferowania mam mieszkanie ,które jest jak mały domek z ogródkiem w wielkości 220 m2 M...

  • 3 pokoje bezczynszowe z ogródkiem Sosnowiec Czeladzka
    1 / 15
    3 pokoje bezczynszowe z ogródkiem Sosnowiec Czeladzka

    Sosnowiec

    • 419 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 4 506 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Bezczynszowe duże mieszkanie z ogródkiem i garażem położone w budynku dwurodzinnym w dzielnicy Pogoń, w części zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnych z dużą ilością zieleni. W sąsi...

  • Udziały w nieruchomości - lokal mieszkalny
    1 / 14
    Udziały w nieruchomości - lokal mieszkalny

    Sosnowiec

    • 159 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 3 786 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    AGENTKA PROWADZĄCA:SYLWIA GAJEK-ZIELIŃSKA PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Zapraszam do oferty udziałów nieruchomości stanowiące min. lokal mieszkalny -ka...

  • Mieszkanie Sosnowiec Pogoń ul. Czeladzka

    Sosnowiec » Pogoń » ul. Czeladzka

    • 419 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 3 081 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Bezczynszowe duże mieszkanie z ogródkiem i garażem położone w budynku dwurodzinnym w dzielnicy Pogoń, w części zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z dużą ilością zieleni. W sąs...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Sosnowiec » Śródmieście

    • 329 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 5 577 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Sosnowiec Centrum, Kołłątaja
    1 / 6
    Mieszkanie Sosnowiec Centrum, Kołłątaja

    Sosnowiec

    • 1 200 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Najemca nie płaci prowizji dla biura nieruchomości! Łazienka z wc do remontu. Mieszkanie do wynajęcia położone w ścisłym centrum Sosnowca przy ul. Kołłątaja, składające się z...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Sosnowiec » Śródmieście

    • 349 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 5 540 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Sosnowiec Niwka

    Sosnowiec » Niwka

    • 222 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 4 827 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    | 2 POKOJOWE MIESZKANIE DO WŁASNEJ ARANŻACJI Z DUŻYM SALONEM Z WYJŚCIEM NA BALKON Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokojowego mieszkania o po...

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Sosnowiec » Śródmieście

    • 205 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 6 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 4
    Mieszkanie do remontu

    Sosnowiec

    • 230 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 5 112 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Sprzedam mieszkanie do remontu.W mieszkaniu są 2 pokoje 2 przedpokoje kuchnia i łazienka.Centralne ogrzewanie, nie ma gazu.

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Dąbrowa Górnicza

    • 260 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 7 429 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Katowice Brynów

    Katowice » Brynów-Zgrzebnioka

    • 269 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 8 678 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    | Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 32,94 m 2 ( w tym piwnica o powierzchni około 2m 2 ) usytuowanego na 3 piętrze w 10 pięt...

  • Mieszkanie Katowice Janów

    Katowice » Janów-Nikiszowiec

    • 229 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 6 190 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    | Idealne dla pary, jednej osoby lub pod inwestycję! Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego, przestronnego mieszkania o powierzchni użytkowej 37,50m 2...

  • Mieszkanie Katowice Bogucice, Sztygarska
    1 / 12
    Mieszkanie Katowice Bogucice, Sztygarska

    Katowice

    • 439 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 317 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 60,74 mkw, usytuowaego na trzecim piętrze w 10-piętrowym bloku przy ul. Sztygarskiej w Katowic...

  • Będzin Grodziec, mieszkanie do remontu w kamienicy z CO
    1 / 7
    Będzin Grodziec, mieszkanie do remontu w kamienicy z CO

    Będzin

    • 99 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 2 475 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Mieszkanie w kamienicy w dzielnicy Grodziec przy ul. Konopnickiej. Piętro 2. Mieszkanie o powierzchni 39,55m2, do którego przynależy wc na klatce o pow 1,14m2 i piwnica 7,49m2. Mie...

  • 2/3 pokoje, kuchnia ze spiżarnią, ogródek, do rem.
    1 / 16
    2/3 pokoje, kuchnia ze spiżarnią, ogródek, do rem.

    Dąbrowa Górnicza

    • 230 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 4 036 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker SPRZEDAŻ PRYWATNA (bez prowizji) Mieszkanie do remontu na parterze budynku z bardzo łatwym d...

  • Mieszkanie Katowice Wełnowiec ul. Józefowska

    Katowice » Wełnowiec-Józefowiec » ul. Józefowska

    • 445 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 7 064 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Oferta dostępna w Pepper House!Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,9 m², zlokalizowane przy ul. Józefowskiej w Katowicach (dzielnica Wełnowie...

  • Mieszkanie Katowice
    Mieszkanie Katowice

    Katowice

    • 445 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 7 064 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    Opiekun oferty Wojciech Zając Pośrednik Obrotu Nieruchomościami tel. [tel] Funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie 63 m z balkonem Józefowiec / Wełnowiec, Katowice Zapraszamy do zapozn...