• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na sprzedaż pod Świątnikami Górnymi

(446)
  • 1 / 4
    Lokal Kraków Krowodrza

    Kraków » Krowodrza

    • 26 399 zł cena
    • 194 m2 powierzchnia
    • 137 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia przestronny lokal z bezpośrednim wejściem z ulicy, idealny na punkt obsługi klienta, lokal handlowy lub usługowy. Położenie tuż przy przystanku autobusowym Nowy K...

  • 1 / 4
    Lokal Kraków Stare Miasto, Stare Miasto ul. Stare Miasto

    Kraków » Stare Miasto » ul. Stare Miasto

    • 2 950 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 35 543 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Leach & Lang Property Consultants przedstawiają na sprzedaż lokal handlowy położony na Starym Mieście w obrębie Plant. Nieruchomość ma powierzchnię 83,38 m2 i składa się z dwóc...

  • Lokal Kraków Nowa Huta, Nowa Huta ul. Kocmyrzowska

    Kraków » Nowa Huta » ul. Kocmyrzowska

    • 9 000 000 zł cena
    • 3 300 m2 powierzchnia
    • 2 728 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Obiekt produkcyjny 3100 m2 hali + ok. 200 m2 pomieszczeń biurowych .Posadowiony na działce 38 a w Nowej Hucie OKOLICE KOCMYRZOWSKIEJ Nieruchomość posiada własny transformator o mo...

  • 1 / 3
    Lokal Kraków Stare Miasto ul. św. Tomasza

    Kraków » Stare Miasto » ul. Tomasza

    • 2 500 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Leach & Lang Property Consultants prezentuje na wynajem pomieszczenie biuro lub biurowo-magazynowe na ul. św Tomasza w Krakowie. Powierzchnia: ok 20 m kw. Piętro: parter (wejśc...

  • Lokal Kraków Podgórze ul. Wadowicka

    Kraków » Podgórze » ul. Wadowicka

    • 5 977 € cena
    • 430 m2 powierzchnia
    • 14 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Leach & Lang Property Consultants oferuje na wynajem powierzchnię biurową w biurowcu klasy A położonym na Podgórzu w pobliżu ulicy Wadowickiej. Lokal ma powierzchnię 430 m2 i...

  • Lokal Kraków

    Kraków

    • 120 000 zł cena
    • 941 m2 powierzchnia
    • 128 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Leach and Lang oferuje do wynajęcia cała kamienicę położona w ścisłym centrum. Budynek o powierzchni użytkowej łącznie 941,31 m kw. Specyfikacja powierzchni: piwnice: 101 m kw...

  • Właściciel sprzeda lokal użytkowy z firmą

    Kraków

    • 1 820 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 24 267 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Bezpośrednio od właściciela, osoba fizyczna na sprzedaż BEZCZYNSZOWY lokal usługowy o powierzchni 75 m2 wraz z działką budowlaną, aktualnie ogród ok 150m2 w Krakowie ul. Księcia Jó...

  • Lokal Kraków Bronowice

    Kraków » Bronowice

    • 36 252 zł cena
    • 636 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Nowoczesna powierzchnia biurowa 636 m² | Kraków - Bronowice Szukasz reprezentacyjnej przestrzeni dla swojej firmy w doskonałej lokalizacji? Ta oferta spełni ocz...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal Kraków Bronowice

    Kraków » Bronowice

    • 12 255 zł cena
    • 215 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Funkcjonalne biuro 215 m² na parterze | Kraków - Bronowice, ul. Sosnowiecka Do wynajęcia komfortowa powierzchnia biurowa o metrażu 215 m² , usytuowana na...

  • Lokal Skawina Korabniki

    Skawina

    • 13 000 zł cena
    • 149 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal biurowo-handlowo-usługowy o pow. 149,38m 2 położony na wysokim parterze w jednym z nowych budynków mieszkalno-usługowych w okolicy ul. Korabnickiej . Przy bu...

  • Lokal użytkowy Kraków Dębniki, Ruczaj, Kobierzyńska
    Lokal użytkowy Kraków Dębniki, Ruczaj, Kobierzyńska

    Kraków

    • 1 137 772 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 12 235 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    LOKALE UZYTKOWE NA SPRZEDAŻ - DĘBNIKI, RUCZAJ - ceny netto Oferujemy do sprzedaży lokale o powierzchni od 88 do 119 m2. Lokale położone są w nowym budynku, oddanym w 2025 r....

  • Lokal użytkowy Kraków Dębniki, Ruczaj, Kobierzyńska
    Lokal użytkowy Kraków Dębniki, Ruczaj, Kobierzyńska

    Kraków

    • 1 371 145 zł cena
    • 119 m2 powierzchnia
    • 11 523 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Lokal użytkowy Kraków Dębniki, Ruczaj, Kobierzyńska
    Lokal użytkowy Kraków Dębniki, Ruczaj, Kobierzyńska

    Kraków

    • 1 084 737 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 12 327 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• sprzedam kiosk
    sprzedam kiosk

    Kraków

    • 80 000 zł cena
    • 10 m2 powierzchnia
    • 8 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Sprzedam kiosk w Krakowie ..

  • Bronowice lokal sprzedam
    Bronowice lokal sprzedam

    Kraków

    • 600 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    lokal 60m2 wszystkie media,możliwość nadbudowy działka, KW,jeden właściciel,obok pętli tramwajowej sprzedam

  • lokal sprzedam
    lokal sprzedam

    Kraków

    • 1 000 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 16 667 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    lokal w Krakowie koło pętli tramwajowej w Bronowicach,możliwość nadbudowy 120m2

  • Lokal Kraków Bronowice

    Kraków » Bronowice

    • 20 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia powierzchnia magazynowa 1000 m² na Bronowicach. W ofercie najmu krótko bądź długoterminowego powierzchnie od 25-1000m 2 w zależności od potrzeb na...

  • wynajmę lokal usługowo handlowo biurowy
    wynajmę lokal usługowo handlowo biurowy

    Kraków

    • 1 200 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajme lokal handlowo uslugowo biurowy 15.00 m2 z witryna, nowy, wymalowany z woda,elektryka,c.o. przy głownej ulicy ul.Kościuszki 68 w Krakowie przy linii autob...

  • Tanio wynajmę pomieszczenie biurowe
    Tanio wynajmę pomieszczenie biurowe

    Kraków

    • 1 200 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę jedno pomieszczenie biurowe o pow. 17m2 . przy ul. Norymberskiej w Krakowie , Os Ruczaj-Zaborze. Cena za wynajem 1.200 zł. w tym koszty: prądu1,wody ogrzewania.

  • pomieszczenie biurowe do wynajęcia
    pomieszczenie biurowe do wynajęcia

    Kraków

    • 1 200 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Witam, wynajmę pomieszczenie w którym można wykonywać np. pracę biurową, rehabilitację, udzielanie korepetycji itp. W cenie wynajmu( 1.200 zł ) jest już wliczona opłata za CO,...