• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na sprzedaż pod Świątnikami Górnymi

(446)
  • Lokal Kraków Podgórze, Borek Fałęcki ul. Zakopiańska

    Kraków » Podgórze » ul. Zakopiańska

    • 2 340 000 zł cena
    • 338 m2 powierzchnia
    • 6 924 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    PARTEROWY , ENERGOOSZCZĘDNY , LOKAL HANDLOWO-USŁUGOWY!! połozony bezpośrednio przy ulicy Zakopiańskiej . Bardzo dobra lokalizacja, blisko zjazdu na autostradę A4. Budynek w pie...

  • Lokal na Gabinety

    Radziszów

    • 6 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Przychodnia AD Vitam w Radziszowie zaprasza do współpracy. Oferujemy wynajem części naszej przestrzeni medycznej pod gabinety prywatne. Nasza przychodnia to nowoczesny obiekt ide...

  • Lokal Kraków Nowa Huta, Czyżyny ul. Centralna

    Kraków » Nowa Huta » ul. Centralna

    • 13 000 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    BUDYNEK KOMERCYJNY W CZYŻYNACH!!! wolnostojacy, dwukondygnacyjny, usytuowany w rejonie ulicy Centralnej. Budynek do samodzielnego funkcjonowania. Przeznaczenie obiektu zgodnie z...

  • Syndyk sprzeda lokale użytkowe (komórki) Kraków ul. Reja os. Żabi...

    Kraków

    • 82 500 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 3 750 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości Spółdzielni Mieszkaniowej Ziemi Krakowskiej w likwidacji w upadłości likwidacyjnej zaprasza do składania ofert na zakup atrakcyjnych lokali użytkowych – komór...

  • Syndyk sprzeda lokale użytkowe/piwnice

    Kraków

    • 173 125 zł cena
    • 5 m2 powierzchnia
    • 34 625 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Syndyk sprzeda lokale niemieszkalne (komórki lokatorskie, miejsce...

    Kraków

    • 294 010 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 1 177 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Lokal Pisary ul. Zabierzów

    Pisary

    • 3 500 000 zł cena
    • 40 000 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    [i]Bez wynagrodzenia od kupującego ( kontakt [tel]) Do sprzedania RESTAURACJA z HODOWLĄ PSTRĄGA. Nieruchomość o niezwykłym potencjale. Idealne miejsce na imprezy dla firm i rod...

  • 1 / 3
    Lokal Zabierzów ul. Krakowska

    Zabierzów » ul. Krakowska

    • 4 667 € cena
    • 518 m2 powierzchnia
    • 10 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Leach & Lang Property Consultants prezentują powierzchnię biurową zlokalizowaną w inwestycji EXIMIUS PARK w Zabierzowie. Prezentowany lokal biurowy położony jest na II piętrz...

  • 1 / 3
    Lokal Zabierzów ul. Krakowska

    Zabierzów » ul. Krakowska

    • 6 296 € cena
    • 787 m2 powierzchnia
    • 8 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Leach & Lang Property Consultants prezentują powierzchnię biurową zlokalizowaną w inwestycji EXIMIUS PARK w Zabierzowie. Prezentowany lokal biurowy położony jest na III piętr...

  • 1 / 3
    Lokal Zabierzów ul. Krakowska

    Zabierzów » ul. Krakowska

    • 5 160 € cena
    • 430 m2 powierzchnia
    • 12 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Leach & Lang Property Consultants prezentują powierzchnię biurową zlokalizowaną w inwestycji EXIMIUS PARK w Zabierzowie. Proponowany lokal położony jest w budynku 1000. Propon...

  • Lokal Balice ul. Krakowska

    Balice » ul. Krakowska

    • 3 800 000 zł cena
    • 950 m2 powierzchnia
    • 4 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    NOWY OBIEKT MAGAZYNOWO BIUROWY o pow, 950m2 .Działka 30arów, swobodne parkowanie , teren płaski . Woda, prąd, gaz,kanalizacja światłowód na działce. Stan surowy zamknięty /moż...

  • Lokal Modlnica ul. Jasnogórska

    Modlnica » ul. Jasnogórska

    • 13 980 000 zł cena
    • 2 330 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Hala magazynowa o powierzchni 2330 m wysokiego składowania, z częścią biurową Budynek klasy A . Nowoczesna hala z możliwością kupna mniejszej powierzchni . Teren ponad 2 ha Konst...

  • Lokal Modlnica ul. Jasnogórska

    Modlnica » ul. Jasnogórska

    • 27 600 000 zł cena
    • 4 600 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Hala magazynowa o powierzchni 4600 m wysokiego składowania, z częścią biurową Budynek klasy A . Nowoczesna hala z możliwością kupna dowolnej powierzchni . Teren ponad 2 ha do pod...

  • 1 / 3
    Lokal Mników ul. Mników

    Mników

    • 11 000 000 zł cena
    • 2 100 m2 powierzchnia
    • 5 239 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    NOWOCZESNY, ENERGOOSZCZĘDNY OBIEKT MAGAZYNOWO BIUROWY , KLASA A . Blisko lotniska Balice. Działka ponad 60 arów.Bardzo dobry dojazd TIR. Hala o powierzchni 1 980 m2 z czego 1...

  • Lokal Szyce ul. Olkuska

    Szyce » ul. Olkuska

    • 4 800 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    [i]Oferujemy Państwu wyjątkowy lokal o powierzchni 125 m, idealny do prowadzenia różnorodnej działalności usługowej, produkcyjnej lub magazynowej. Jego atutem jest nie tylko przest...

  • Przestrzenie magazynowe do wynajęcia w Hali od 1m2 do 30m2
    1 / 3
    Przestrzenie magazynowe do wynajęcia w Hali od 1m2 do 30m2

    Węgrzce

    • 150 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Witamy Państwa Serdecznie Posiadamy dostępne przstrzenie magazynowe w bezpiecznej hali o elastycznej i dowolnej powieżchni. Można dowolnie zwiększać lub zmniejszać zajmowaną przes...

  • Sprzedam kiosk wraz z udziałami na placu handlowym
    1 / 3
    Sprzedam kiosk wraz z udziałami na placu handlowym

    Zielonki

    • 28 000 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 1 273 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal mieszczący się na placu handlowym Manhattan Wola Duchacka Kraków ul.Białoruska 7 można w nim prowadzić różnorodną działalność gospodarczą, zarówno handlową typu sklep, piekar...

  • Lokal użytkowy Balice gm. Zabierzów
    1 / 3
    Lokal użytkowy Balice gm. Zabierzów

    Balice

    • 80 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferuję Państwu do wynajęcia powierzchnię magazynową w nowoczesnym Centrum Logistycznym klasy A zlokalizowanym z Balicach. Położenie magazynu zapewnia doskonałą komunikację z...

  • Lokal użytkowy Balice gm. Zabierzów
    1 / 2
    Lokal użytkowy Balice gm. Zabierzów

    Balice

    • 49 550 zł cena
    • 1 980 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferuję Państwu do wynajęcia halę, magazyn o całkowitej powierzchni ok. 1980m2. Położenie magazynu zapewnia doskonałą komunikację z Krakowem oraz dostęp do autostrady A4. Ofe...

  • Lokal użytkowy Balice gm. Zabierzów
    1 / 3
    Lokal użytkowy Balice gm. Zabierzów

    Balice

    • 40 000 zł cena
    • 2 777 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

• Lokal Morawica

    Morawica

    • 48 760 zł cena
    • 1 937 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia nowa hala magazynowo - produkcyjna o pow. 1907,60m 2 wraz z zapleczem socjalno-biurowym o pow. 29,70m 2 położona w okolicy lotniska Balice. Hala stalowa, og...

  • Lokal Modlnica

    Modlnica

    • 9 677 zł cena
    • 215 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal o łącznej powierzchni 215,05 m 2 w Modlnicy. Na powierzchnię lokalu składa się 5 pokoi biurowych położonych na I-szym piętrze reprezentacyjnego budynku bi...

  • Lokal Morawica

    Morawica

    • 56 808 zł cena
    • 2 183 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia hala magazynowo - produkcyjna o pow. 1980m 2 wraz z zapleczem socjalno-biurowym o pow. 203m 2 położona w okolicy lotniska Balice. Hala stalowa, ogrzewana (o...

  • Przestronny i pełen światła lokal do wynajęcia
    1 / 13
    Przestronny i pełen światła lokal do wynajęcia

    Mszana Górna

    • 1 845 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Szukasz przestrzeni, w której twój biznes będzie blisko Klientów i w samym sercu Miasta – ta oferta jest dla Ciebie- lokalizacja która realnie pracuje na Twój biznes. Lokale użytko...

  • Lokal użytkowy Modlniczka gm. Wielka Wieś
    1 / 5
    Lokal użytkowy Modlniczka gm. Wielka Wieś

    Modlniczka

    • 120 000 zł cena
    • 6 900 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferujemy Państwu do wynajęcia powierzchnię magazynowo- produkcyjną w nowoczesnym Centrum Logistycznym klasy A w Modlniczce. SPECYFIKACJA POWIERZCHNI MAGAZYNOWEJ: - powierz...

  • Lokal Modlnica

    Modlnica

    • 20 569 zł cena
    • 374 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia hala/magazyn o powierzchni 373,98 m 2 w Modlnicy. Powierzchnia hali obejmuje: - sala sprzedaży 83m 2 z wejściem głównym i witrynami od strony park...

  • LOKAL USŁUGI HANDEL GASTRONOMIA 620 m2 PARKING
    1 / 12
    LOKAL USŁUGI HANDEL GASTRONOMIA 620 m2 PARKING

    Bolechowice

    • 27 810 zł cena
    • 618 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia od lipca/sierpnia - LOKAL o powierzchni 618 m2 w Bolechowicach przy ul. Łąkowej z możliwością przeznaczenia na SKLEP, USŁUGI czy GASTRONOMIĘ. W cenie najmu jest bardzo...

  • Lokal użytkowy Dąbrówka gm. Rzezawa
    1 / 15
    Lokal użytkowy Dąbrówka gm. Rzezawa

    Dąbrówka

    • 5 550 000 zł cena
    • 1 173 m2 powierzchnia
    • 4 732 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż hala przemysłowa z suwnicą 5T w miejscowości Dąbrówka gmina Rzezawa. Hala wzniesiona w 2022 roku znajduje się 50km na wschód od Krakowa, najbliższe miasta to Bochnia i...

  • Lokal użytkowy Mników gm. Liszki
    1 / 15
    Lokal użytkowy Mników gm. Liszki

    Mników

    • 3 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    | LOKAL USŁUGOWO-HANDLOWO-MAGAZYNOWY / DO WYNAJĘCIA / 82 M2 / Z POTENCJAŁEM NA RÓŻNORODNE DZIAŁALNOŚCI / CENTRUM MNIKOWA / PARTER / PARKING KTO MOŻE WYNAJĄĆ ❓ Lokal...

  • Zabierzów ul. Krakowska BIURA USŁUGI HANDEL 150m2
    1 / 9
    Zabierzów ul. Krakowska BIURA USŁUGI HANDEL 150m2

    Zabierzów

    • 7 000 zł cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia Lokal w Zabierzowie przy ul. Krakowskiej o powierzchni ok. 150 m2 z przeznaczeniem na BIURO, HANDEL, USŁUGI z własnym parkingiem, wejściem bezpośrednio z ulicy - w pie...

  • Lokal użytkowy Targowisko gm. Kłaj, Targowisko
    1 / 15
    Lokal użytkowy Targowisko gm. Kłaj, Targowisko

    Targowisko

    • 10 000 zł cena
    • 252 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Świetna lokalizacja | Tereny usługowe | Komunikacja podmiejska Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentują na wynajem lokal usługowo-biurowy o pow. 252,54 m² , zlokalizowany na...

  • Lokal użytkowy Michałowice-Osiedle gm. Michałowice