• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na wynajem pod Łomiankami

(941)
  • Lokal użytkowy na wynajem
    Lokal użytkowy na wynajem

    Warszawa » Ochota » ul. Ochota

    • 19 500 zł cena
    • 218 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal użytkowy o pow. 218 m2, w 13-piętrowym budynku Colosseum, przy ul. Grójeckiej 186. Lokal narożny, dwustronnie doświetlony przez duże witryny, z dwoma wejściami. Wyposażony we...

  • Wynajmę lokal 100m2 na parterze Ożarów Maz przy trasie
    1 / 3
    Wynajmę lokal 100m2 na parterze Ożarów Maz przy trasie

    Ożarów Mazowiecki

    • 7 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal na parterze o pow. 120 m2 składający się z powierzchni biurowo-usługowej, magazynowej: kuchni i łazienki pokoju i biurowego, wysokość sufitu 4m, , przeszklone...

  • Budynek biurowy klasy B+

    Warszawa

    • 54 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Okazja! Cena wynajmu - 54 000 zł Do wynajęcia budynek z przeznaczeniem na działalność handlowo-biurową w bardzo dobrym punkcie na Włochach. Budynek o powierzchni użytkowej ponad 11...

  • WYNAJMĘ magazyn COMBOX self storage kontener przechowalnia
    1 / 7
    WYNAJMĘ magazyn COMBOX self storage kontener przechowalnia

    Warszawa

    • 299 zł cena
    • 6 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Szykuje się remont lub przeprowadzka? Brak miejsca w firmie? Trafiłeś tutaj bo zapewne szukasz dodatkowego miejsca na swoje rzeczy. COMBOX.pl to Twój strzał w dziesiątkę: - Dostę...

  • Wynajem
    Wynajem

    Warszawa

    • 2 500 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Duży taras od str zaludnionej ulicy jako duży plus do powierzchni użytkowej Kuchnia Poczekalnia

  • Lokal użytkowy Warszawa Ochota, Ochota, Chałubińskiego
    Lokal użytkowy Warszawa Ochota, Ochota, Chałubińskiego

    Warszawa

    • 23 973 zł cena
    • 289 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    blisko Dworca Centralnego PKP ------------------------------------- Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.289 m2 na 8 piętrze budynku biurowego w samym centrum Warszawy, w o...

  • Lokal użytkowy Warszawa Ochota, Białobrzeska
    Lokal użytkowy Warszawa Ochota, Białobrzeska

    Warszawa

    • 26 419 zł cena
    • 345 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 345 m2 na 10 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Ochocie w okolicach ul. Białobrzeskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property O...

  • Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, al. Wilanowska
    Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, al. Wilanowska

    Warszawa

    • 87 403 zł cena
    • 1 135 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do podnajmu: lokal biurowy o pow. 1135 m2 na 3 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Mokotowie, w okolicach stacji metra Al. Wilanowska, poleca Agencja Nierucho...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal użytkowy Warszawa Wola, Chmielna
    Lokal użytkowy Warszawa Wola, Chmielna

    Warszawa

    • 8 470 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 129 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow.66 m2 w kamienicy biurowej na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Chmielnej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel...

  • Budka-lokal po byłym zieleniaku
    Budka-lokal po byłym zieleniaku

    Warszawa

    • 450 zł cena
    • 14 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal malutki 14m2 pod każdą działalność Do wynajęcia od zaraz Ocieplony bez C.O Z mediów prąd

  • Lokal użytkowy Warszawa Ursynów, Grabów, Puławska
    Lokal użytkowy Warszawa Ursynów, Grabów, Puławska

    Warszawa

    • 8 932 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajmu powierzchnia biurowa na Ursynowie. Ofertę stanowi powierzchnia biurowa na I piętrze podzielona na kilka pomieszczeń biurowych. Dostęp do pomieszczeń socjalnych na kondy...

  • Lokal użytkowy Warszawa Ochota, Białobrzeska
    Lokal użytkowy Warszawa Ochota, Białobrzeska

    Warszawa

    • 46 177 zł cena
    • 603 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.603 m2 na 12 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Ochocie w okolicach ul. Białobrzeskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property Of...

  • Wynajmę lokal biurowy w dobrym punkcie Mokotowa
    Wynajmę lokal biurowy w dobrym punkcie Mokotowa

    Warszawa

    • 8 000 zł cena
    • 255 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę lokal biurowy, na Mokotowie, przy ulicy Malawskiego. Dogodna lokalizacja blisko centrum biznesowego na Mokotowie oraz Galerii Mokotów. Nieruchomość położona jest 6 km od śc...

  • wynajmę powierzchnię biurową
    wynajmę powierzchnię biurową

    Warszawa

    • 24 000 zł cena
    • 315 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    wynajmę powierzchnię biurową 315 m2, VI p., Warszawa, Praga Południe Ogłoszenie dodane do wielu portali nieruchomości przez portal www.odwlasciciela.pl

  • Fotel fryzjerski miejsce dla fryzjera/fryzjerki Warszawa Och
    Fotel fryzjerski miejsce dla fryzjera/fryzjerki Warszawa Och

    Warszawa

    • 1 500 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Poszukuję do współpracy możliwość zatrudnienia lub podnajem miejsca dla barbera lub fryzjera fryzjerki damsko męskiej na Ochocie. Czynsz 1500 plus opłaty za prąd i śmieci groszowe...

  • wynajmę powierzchnię handlową
    wynajmę powierzchnię handlową

    Warszawa

    • 2 700 zł cena
    • 7 m2 powierzchnia
    • 386 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    wynajmę stoisko na sprzedaż warzyw/owoców Ogłoszenie dodane do wielu portali nieruchomości przez portal www.odwlasciciela.pl

  • WYNAJMĘ RÓZNE LOKALE GASTRONOMICZNE CENTRUM W-WY
    WYNAJMĘ RÓZNE LOKALE GASTRONOMICZNE CENTRUM W-WY

    Warszawa

    • 105 934 zł cena
    • 344 m2 powierzchnia
    • 308 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę rózne powierzchnie lokali gastronomicznych w centrum Warszawy super lokalizacje 345m2, 255m2 ,222m2 poziom minus jeden Przedstawiamy lokal na wynajem w jednym z najbardziej...

  • wynajmę lokal rózne mozliwosci działalnosci centrum Warszawy
    wynajmę lokal rózne mozliwosci działalnosci centrum Warszawy

    Warszawa

    • 23 970 zł cena
    • 255 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę lokal uzytkowy znajdujący się w samym centrum miasta z bardzo dobrym dojazdem wsród nowych sklepów,restauracji,butików,nowych biur co umozliwia napływ duzej ilosci klientó...

  • Wynajmę powierzchnię w centrum handlowym na kantor
    Wynajmę powierzchnię w centrum handlowym na kantor

    Warszawa

    • 2 700 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę atrakcyjną powierzchnię w centrum handlowym na Pradze Południe na kantor.

  • Wynajmę biuro
    Wynajmę biuro

    Warszawa

    • 16 500 zł cena
    • 191 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę lokal na biuro na II piętrze siedmiopiętrowego biurowca.