• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na wynajem pod Łomiankami

(941)
  • Powierzchnia biurowa Warszawa Mokotów
    1 / 12
    Powierzchnia biurowa Warszawa Mokotów

    Warszawa

    • 15 045 zł cena
    • 256 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    DO WYNAJĘCIA: Powierzchnia BIUROWA - Świetna Lokalizacja - Górny Mokotów / Bukowińska / Al. Niepodległości / Al. Wilanowska ** BUDYNEK ** - Dwunasto-kondygnacyjna budowla o chara...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Wawer Wawer, Zwoleńska
    1 / 15
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Wawer Wawer, Zwoleńska

    Warszawa

    • 32 800 zł cena
    • 690 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia: lokal użytkowy 690,54 m² - Warszawa, Wawer Prezentujemy Państwu nowoczesny obiekt biurowo-magazynowy na wynajem, zlokalizowany przy ul. Zwoleńskiej w Warszawie. Dan...

  • Okazja! Wynajem lokalu na sklep spożywczy Warsz. Ursynów
    1 / 5
    Okazja! Wynajem lokalu na sklep spożywczy Warsz. Ursynów

    Warszawa

    • 4 800 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    OKAZJA! Wynajem lokalu 58m2 na sklep spożywczy na Natolinie. Sklep działa od początku lat 90tych, nieprzerwanie ponad 30 lat od zasiedlenia osiedla. Było to pierwsze komercyj...

  • wynajmę magazyn+powierzchnie handlową
    wynajmę magazyn+powierzchnie handlową

    Warszawa

    • 40 000 zł cena
    • 580 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    wynajmę bardzo ładną powierzchnię usługowo magazynową 580m2 z witryną 240 m2 magazyn 6 m wysoki z dużymi drzwiami wjazdowymi z witryną,na podłodze w części usługowej płytki bardzo...

  • Open space przy głównej ulicy - do własnej aranżacji
    1 / 10
    Open space przy głównej ulicy - do własnej aranżacji

    Warszawa

    • 32 590 zł cena
    • 640 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynagrodzenie agencji pokrywa właściciel nieruchomości. Na wynajem lokal na II piętrze (2 windy!) w stanie deweloperskim, do własnej aranżacji. Usytuowany w no...

  • Na wynajem lokale o powierzchni już od 20 m2
    1 / 7
    Na wynajem lokale o powierzchni już od 20 m2

    Warszawa

    • 14 294 zł cena
    • 203 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynagrodzenie agencji pokrywa właściciel nieruchomości. Na wynajem lokale biurowe na Dolnym Mokotowie o różnej powierzchni, już od 14m2! Przedmiotem oferty jes...

  • biuro 28,3 m2
    1 / 2
    biuro 28,3 m2

    Warszawa

    • 2 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę biuro o pow. 28,3 m2 przy ul: Marywilskiej na Białołęce . w dobrym punkcie komunikacyjnym ( komunikacja miejska autobusowa , stacja PKP Warszawa Żerań), w sąsiedztwi...

  • biuro 21,5 m2
    1 / 2
    biuro 21,5 m2

    Warszawa

    • 1 572 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę biuro o pow. 21,5 m2 przy ul: Marywilskiej na Białołęce . W dobrym punkcie komunikacyjnym ( komunikacja miejska autobusowa , stacja PKP Warszawa Żerań), w sąsiedztwie...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Wirtualne Biuro Warszawa Wola
    1 / 3
    Wirtualne Biuro Warszawa Wola

    Warszawa

    • 549 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wirtualne biuro na Warszawskiej Woli Doskonałe miejsce na ulokowanie Twojego biznesu to MBIURO Warszawa Młynarska. Posiadamy największą sieć wirtualnych biur w Polsce, świadczym...

  • Biura do wynajecia
    1 / 5
    Biura do wynajecia

    Warszawa

    • 70 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferujemy pow. biurowe – od 12,00m2 (70,30.zł/m2), oraz pow. magazynowe - (50/m23). Dysponujemy parkingiem. Budynek wyposażony jest w podstawowe media, całodobowo strzeżony. Linie...

  • wynajmę magazyn oraz powierzchnie usługowe
    1 / 5
    wynajmę magazyn oraz powierzchnie usługowe

    Warszawa

    • 36 200 zł cena
    • 590 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    wynajmę bardzo ładną powierzchnię usługowo magazynową 590m2 z witryną 280 m2 magazyn 6 m wysoki z dużymi drzwiami wjazdowymi z witryną,na podłodze w części usługowej płytki bardzo...

  • Atrakcyjny lokal o pow. 117m², ul. Powstańców, Dowolna Działalność
    1 / 2
    Atrakcyjny lokal o pow. 117m², ul. Powstańców, Dowolna Działalnoś...

    Ząbki

    • 11 700 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia atrakcyjny lokal usługowy o pow. 117m² mieszczący się przy ul. Powstańców w Ząbkach. Nieruchomość znajduje się w bardzo atrakcyjnym miejscu w połu...

  • Wynajmę magazyn 250m2parter+250m2 piętro winda Michałowice
    1 / 10
    Wynajmę magazyn 250m2parter+250m2 piętro winda Michałowice

    Michałowice

    • 16 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    WYNAJMĘ tylko magazyn 250m2 ,biuro PIĘTRO ok al.jerozolimskich Michałowice dobra lokalizacja ewentualna mała produkcja siła lokal wysoki 3.20m piętro CENA WYNAJMU 16000zł OBECNIE P...

  • Nowe eleganckie lokale biurowe i usługowe- 0 % prowizji
    1 / 4
    Nowe eleganckie lokale biurowe i usługowe- 0 % prowizji

    Warszawa

    • 8 700 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa Śródmieście Powiśle, Centrum: powierzchnie biurowe i usługowe do wynajęcia. Od 20 m2 różne powierzchnie w zależności od zapotrzebowania ilość pokoi do pracy. - Budynek...

  • Biurowiec na Powiślu , dostęp 24h , recepcja
    1 / 16
    Biurowiec na Powiślu , dostęp 24h , recepcja

    Warszawa

    • 1 972 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji Osoba prowadząca Rafał [tel] Do wynajęcia biura o pow. ok 33 m2 , jeden pokój , w nowoczesnym biurowcu na Powiślu w rejonie Mostu Poniat...

  • Wynajmę stanowisko manicure/pedicure
    1 / 4
    Wynajmę stanowisko manicure/pedicure

    Warszawa

    • 1 200 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Posiadam do wynajęcia stanowisko do manicure/pedicure w kameralnym salonie o przytulnym wnętrzu. Salon posiada stałą klientelę. Jest możliwość wynajęcia również gabinetu kosmetyczn...

  • Wyjątkowy lokal typ penhouse z dużym 46m 2 tarasem
    1 / 16
    Wyjątkowy lokal typ penhouse z dużym 46m 2 tarasem

    Warszawa

    • 19 750 zł cena
    • 165 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Osoba prowadząca Rafał [tel] Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji . Do wynajęcia wyjątkowy lokal o pow. ok 165 m 2 z widokowym tarasem o pow.46 m2 do wyłącznego użytku , na...

  • wynajmę rózne lokale gasgtronomikczne centrum
    wynajmę rózne lokale gasgtronomikczne centrum

    Warszawa

    • 29 700 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 142 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Parter 209,50 POW. USŁUGOWO/ GASTRONOMICZNA 199,00 21,00 PLN 2026-05-01 BPZ5a-1 41 690,50 zł 39900 zł Parter 135,00 POW. USŁUGOWO/ GASTRONOMICZNA 199,00 21,00 PLN 2026-05-01 BPZ5a...

  • Niski parter, parking, dostęp24h ,ochrona.cisza
    1 / 6
    Niski parter, parking, dostęp24h ,ochrona.cisza

    Warszawa

    • 6 271 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Osoba prowadząca Rafał tel. [tel] Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji . Do wynajęcia profesjonalna powierzchnia biurowa ok 56 m 2 ( dwa pokoje ) w obiekcie komercyjnym...

  • Powierzchnia biurowa przy metrze Stare Bielany
    Powierzchnia biurowa przy metrze Stare Bielany

    Warszawa

    • 6 500 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia powierzchnia biurowa w budynku tuż przy stacji metra Stare Bielany. Różne powierzchnie od 100 m² do 420 m². Cena 65 zł netto za m² + opłaty eksploatacyjne.