• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na wynajem pod Łomiankami

(967)
  • Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Postępu
    1 / 6
    Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Postępu

    Warszawa

    • 15 094 zł cena
    • 208 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 208,66 m2 na 3 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Mokotowie w okolicach ul. Cybernetyki, poleca Agencja Nieruchomości Property Office...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Praga-Południe Praga-Południe, Gocław, Jana Nowaka-Jeziorańskiego
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Praga-Południe Praga-Południe, Gocław...

    Warszawa

    • 3 990 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 111 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal na wynajem Jana Nowaka-Jeziorańskiego Lokal narożny w świetnej lokalizacji, tuż przy planowanej stacji metra! Znajduje się przy głównym wyjściu z budynku, idealny pod usługi...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Ursus Ursus, Siłaczki
    1 / 15
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Ursus Ursus, Siłaczki

    Warszawa

    • 3 060 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Szukasz przestrzeni, która jest nie tylko funkcjonalna, ale też przyjazna dla portfela i komfortowa dla pracowników? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Oferujemy ustawne, 3-pokoj...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Wola Wola, Skierniewicka
    1 / 7
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Wola Wola, Skierniewicka

    Warszawa

    • 11 719 zł cena
    • 195 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Szukasz przestrzeni, która podniesie prestiż Twojej firmy i zapewni pracownikom najwyższy komfort? Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowe biuro zlokalizowane w sercu dynamicznie...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Mokotów, Domaniewska
    1 / 8
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Mokotów, Domaniewska

    Warszawa

    • 6 900 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 173 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Biuro do pracy dla ok. 6 osób Dostępne od ZARAZ ORIENTACYJNY KOSZT NAJMU: Czynsz bazowy - 1200 PLN/os. miesięcznie Łącznie ok.: 6 os. x 1200 PLN/os. miesięcznie = 6900 PLN miesięc...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Białołęka Białołęka, Białołęka, Dworska, Modlińska
    1 / 5
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Białołęka Białołęka, Białołęka, Dwors...

    Warszawa

    • 3 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    KOSZTY I OPŁATY: Czynsz najmu - 3000 PLN miesięcznie Koszty eksploatacyjne - 650 PLN miesięcznie Media - płatne wg. zużycia 1 miejsce parkingowe - 70 PLN miesięcznie Kaucja - do uz...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Marszałkowska
    1 / 7
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Marszałkowsk...

    Warszawa

    • 3 500 zł cena
    • 13 m2 powierzchnia
    • 270 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Gabinety w prestiżowym biurze serwisowanym Oferujemy komfortowy gabinet biurowy położony na 4. piętrze prestiżowego budynku Wolf Marszałkowska. To idealna propozycja dla małych zes...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Wawer Wawer, Zwoleńska
    1 / 7
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Wawer Wawer, Zwoleńska

    Warszawa

    • 13 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Biuro + Magazyn 400 m² | Warszawa Międzylesie  Do wynajęcia prezentuję  powierzchnię  biurowo-magazynową w świetnej lokalizacji przy ul. Zwoleńskiej. Kluczowe informacje: Powierzch...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Aleja Niepodległości
    1 / 10
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Aleja Niepodległości

    Warszawa

    • 7 500 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Nowoczesne biura dla zespołów od 5 osób - wszystko w cenie! Lokalizacja: Aleja Niepodległości - zejście do Metra Wierzbno (M1) 1500 PLN netto/os/mc ZAWIERA: ✅ Umeblowane biuro  ✅...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Włochy Włochy, Salomea, Działkowa
    1 / 6
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Włochy Włochy, Salomea, Działkowa

    Warszawa

    • 10 900 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferujemy do wynajęcia przestronny lokal użytkowy o powierzchni 220 m², usytuowany na parterze budynku biurowo-magazynowego położonego na Okęciu. Lokal jasny i przestronny z witryn...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Wawer Wawer, Kosmatki
    1 / 5
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Wawer Wawer, Kosmatki

    Warszawa

    • 64 500 zł cena
    • 755 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    BIURO 755 m² - KOSMATKI - 4 PIĘTRO - PODZIAŁ MOŻLIWY Duży moduł biurowy z opcją elastycznego podziału - Kosmatki 8! Piętro: 4 piętro Powierzchnia: 686,91 m² + 10% = 755,60 m² Pod...

    1 / 15

    Warszawa

    • 7 500 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Zmień sposób, w jaki pracuje Twój zespół. Zapomnij o uciążliwych dojazdach, remontach i fakturach za prąd czy kawę. Przedstawiamy biuro serwisowane klasy premium przy Alei Niepodle...

  • Lokal użytkowy Warszawa Wawer, Zbytki
    Lokal użytkowy Warszawa Wawer, Zbytki

    Warszawa

    • 3 500 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia magazyn o powierzchni ok. 100 m2 na terenie zamkniętym. Wysokość od 3m do 4m. Pomieszczenie ocieplone bez ogrzewania przy głównej ulicy Wawra. Rampa. Lokal przeznacz...

  • Gabinet dla kosmetyczki, manicure, masażysty
    1 / 6
    Gabinet dla kosmetyczki, manicure, masażysty

    Warszawa

    • 1 500 zł cena
    • 7 m2 powierzchnia
    • 215 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Gabinet bez okna dla kosmetyczki,wizażystki,stylizacji rzęs,manicurzystki,masażysty. W cenie są wszystkie opłaty: czynsz,prąd,woda,ochrona,internet. Nie wystawiam faktury VAT. W...

  • Na GASTRONOMIĘ, Usługi, Handel - Praga Południe / Gocław
    1 / 12
    Na GASTRONOMIĘ, Usługi, Handel - Praga Południe / Gocław

    Warszawa

    • 6 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal Użytkowy z Witrynami - pow. 60 m2 - Przeznaczenie: GASTRONOMIA, Handel, Usługi, Biuro - Praga Południe, Gocław - CH Promenada Oferujemy NA WYNAJEM atrakcyjny lokal użytkowy...

  • Lokal użytkowy Warszawa Praga-Północ, Pelcowizna, Modlińska