• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Józefosław

(26)
  • Dom Józefosław

    Józefosław

    • 11 500 zł cena
    • 230 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Z przyjemnością przedstawiamy do wynajęcia elegancki, przestronny dom o powierzchni 230 m2, usytuowany na działce o powierzchni 350 m2, z dużym, zadbanym ogrodem. Nieruchomość z...

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Józefosław

    • 1 299 000 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 9 841 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    HIGH-LIFE
    Biuro nieruchomości

  • Dom szeregowiec
    1 / 5
    Dom szeregowiec

    Józefosław

    • 1 649 000 zł cena
    • 192 m2 powierzchnia
    • 8 589 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    GTS Invest sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Józefosław

    • 930 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 12 917 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom Józefosław

    Józefosław

    • 1 395 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 6 341 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    ATRAKCYJNA NIERUCHOMOŚĆ DO ZAKUPU POŁOŻONA PRZY GRANICY WARSZAWY Z PIASECZNEM NIEOPODAL LASU KABACKIEGO. Przedmiotem sprzedaży jest własność gruntu - dużej działki budowlanej o p...

  • Lokal Józefosław

    Józefosław

    • 1 395 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 6 341 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 2
    Działka Nowa Wola

    Nowa Wola

    • 8 056 000 zł cena
    • 20 140 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka inwestycyjna w kształcie trapezu zlokalizowana w bliskiej okolicy Lesznowoli. Terem oznaczony w PZP jako UPST (usługi,produkcja,składowanie,urządzenia techniczne). 1)funk...

  • Działka Kierszek

    Kierszek

    • 2 020 000 zł cena
    • 2 830 m2 powierzchnia
    • 714 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka (PZP) budowlana o powierzchni 2830m2 i wymiarach 102x28m, zlokalizowana w pięknym, spokojnym miejscu w sąsiedztwie lasu kabackiego, domów jednorodzinnych i nowyc...

  • Dom bliźniak
    1 / 18
    Dom bliźniak

    Mysiadło

    • 1 777 000 zł cena
    • 183 m2 powierzchnia
    • 9 711 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DJ Consulting
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 17
    Dom wolnostojący

    Nowa Iwiczna

    • 1 980 000 zł cena
    • 430 m2 powierzchnia
    • 4 605 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Cravtt Property
    Biuro nieruchomości

  • Dom szeregowiec
    1 / 15
    Dom szeregowiec

    Mysiadło

    • 1 500 000 zł cena
    • 131 m2 powierzchnia
    • 11 451 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Lewińscy Nieruchomości Hanna Lewińska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Mysiadło

    • 690 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 9 079 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    SUN HOUSE ESTATE
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Nowa Wola

    • 1 399 000 zł cena
    • 101 m2 powierzchnia
    • 13 852 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Parterowy dom 12 minut od Galerii Mokotów
    1 / 20
    Parterowy dom 12 minut od Galerii Mokotów

    Nowa Wola

    • 1 499 000 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 10 410 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RS Real Estate Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 18
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Mysiadło

    • 630 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 13 405 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom szeregowiec
    1 / 10
    Dom szeregowiec

    Mysiadło

    • 1 550 061 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 11 924 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOMUS NOVA
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 18
    Dom wolnostojący

    Nowa Iwiczna

    • 1 799 000 zł cena
    • 310 m2 powierzchnia
    • 5 804 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Cravtt Property
    Biuro nieruchomości

  • 4 POKOJE Z TARASEM + UŻYTKOWE PODDASZE/NOWA WOLA
    1 / 5
    4 POKOJE Z TARASEM + UŻYTKOWE PODDASZE/NOWA WOLA

    Nowa Wola

    • 879 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 8 618 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    NextNest
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    Dom bliźniak

    Nowa Wola

    • 1 350 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 9 643 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości oddział Magdalenka
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Stara Iwiczna

    • 698 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 11 634 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Piaseczno
    Biuro nieruchomości

  • Wyjątkowy dom z Ogrodem/SKM Nowa Iwiczna 3min!
    1 / 19
    Wyjątkowy dom z Ogrodem/SKM Nowa Iwiczna 3min!

    Nowa Iwiczna

    • 1 950 000 zł cena
    • 218 m2 powierzchnia
    • 8 945 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Eastate
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Nowa Wola

    • 1 215 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 10 849 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Piaseczno
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Nowa Wola

    • 1 250 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 11 161 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Piaseczno
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Stara Iwiczna rynek pierwotny ul. Tukanów

    Stara Iwiczna » ul. Tukanów

    • 844 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 15 072 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim z opcją wykończenia o powierzchni 56,3 m2 z ogródkiem 54 m2, zlokalizowane przy ulicy Tukanów w Starej Iwicznej, po...

  • Działka inwestycyjna Stara Iwiczna gm. Lesznowola, Nowa
    1 / 9
    Działka inwestycyjna Stara Iwiczna gm. Lesznowola, Nowa

    Stara Iwiczna

    • 4 251 000 zł cena
    • 3 270 m2 powierzchnia
    • 1 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    WILSONS NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE Przedmiotem ogłoszenia jest sprzedaż działki o powierzchni 3 270 m² zlokalizowanej przy jednej z głównych dróg prowadzących do Piaseczna. Nierucho...

  • Mieszkanie Stara Iwiczna gm. Lesznowola, Nowa
    Mieszkanie Stara Iwiczna gm. Lesznowola, Nowa

    Stara Iwiczna

    • 569 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 15 379 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o pow. 37,68 m zlokalizowane w malowniczej Starej Iwicznej, przy ulicy Nowej. To idealna propozycja dla osób szukających komfortu i spoko...

  • 3 Pokoje | Balkon | Garaż | Piwnica | Dwustronne

    Mysiadło

    • 885 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 11 960 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż piękne mieszkanie, 3 Pokoje o powierzchni 73,5 m² w stanie idealnym. Przestronne, nowocześnie wykończone, zlokalizowane w Mysiadle, niedaleko Puławskiej w cichej uliczc...

  • Działka pod halę w dobrej lokalizacji

    Stara Iwiczna

    • 2 200 000 zł cena
    • 5 500 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Do sprzedania działka inwestycyjna o funkcji usługowo mieszkaniowej położona w gminie Lesznowola pomiędzy ul. Puławską a trasą S7.Wjazd bezpośrednio z drogi asfaltowej bez limitu t...

  • 3 pokoje 74 m² | kuchnia | 2 x WC | garaż | klimatyzacja | 1. strefa ZTM | ogród
    1 / 16
    3 pokoje 74 m² | kuchnia | 2 x WC | garaż | klimatyzacja | 1. str...

    Mysiadło

    • 899 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 12 149 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam bez pośredników przestronne, 3-pokojowe mieszkanie (74 m²) w Mysiadle przy ul. Krótkiej, tuż przy granicy z warszawskim Ursynowem. Nieruchomość idealna dla rodziny lub par...

  • 4 pokoje + ogród 145 m² + garaż dwustanowiskowy
    1 / 16
    4 pokoje + ogród 145 m² + garaż dwustanowiskowy

    Nowa Wola

    • 1 490 000 zł cena
    • 141 m2 powierzchnia
    • 10 568 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowy jednopoziomowy czteropokojowy apartament o całkowitej powierzchni 141 m², usytuowany na pierwszym piętrze kameralnego budynku na zamkniętym i monitorowanym os...

  • Działka pod halę w dobrej lokalizacji

    Stara Iwiczna

    • 2 200 000 zł cena
    • 5 500 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Bliźniak (segment) na sprzedaż w Nowej Woli
    Bliźniak (segment) na sprzedaż w Nowej Woli

    Nowa Wola

    • 1 150 000 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 12 638 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż funkcjonalny i komfortowy segment o powierzchni ok. 110 m², położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy pod Warszawą. Oferta bezpośrednia. Najważniejsze info...

  • Mieszkanie Mysiadło ul. Ogrodowa

    Mysiadło » ul. Ogrodowa

    • 1 050 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 11 414 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI! Biuro Nieruchomości REVI HOME prezentuje nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie w Mysiadle, gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż przestronne i funkcjona...

  • 3 pokoje z ogródkiem  69,3 m²  2 xmsc parkingowe
    3 pokoje z ogródkiem 69,3 m² 2 xmsc parkingowe

    Nowa Wola

    • 887 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 12 856 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż funkcjonalne, gotowe do wprowadzenia - mieszkanie o powierzchni 69,3 m² położone na parterze kameralnego budynku w Nowej Woli, w inwestycji Zielona Polana. Lokal wyróżn...

  • Dom bliźniak
    1 / 19
    Dom bliźniak

    Nowa Wola

    • 999 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 7 685 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Piaseczno
    Biuro nieruchomości

  • Piękne, nowe mieszkanie Stara Iwiczna/Piaseczno
    1 / 15
    Piękne, nowe mieszkanie Stara Iwiczna/Piaseczno

    Stara Iwiczna

    • 925 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 14 683 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż nowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63,53 m2, do własnej aranżacji, z dużą loggią (18,7m2) i świetną lokalizacją. Idealne dla rodziny, pary lub jako inwestycja....