• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Zakręt

(1)
  • Działka Zakręt

    Zakręt

    • 4 200 000 zł cena
    • 5 957 m2 powierzchnia
    • 706 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Jeżeli szukacie Państwo działki pod usługi w świetnej lokalizacji - szybki wyjazd w kierunku Warszawy, Lublina - to zapraszam do Wiązowny a dokładnie do Zakrętu. Tu blisko Szosy Lu...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam działkę budowlaną - Sulejówek 2545 m2
    1 / 5
    Sprzedam działkę budowlaną - Sulejówek 2545 m2

    Sulejówek

    • 720 000 zł cena
    • 2 545 m2 powierzchnia
    • 283 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w Sulejówku Miłośnie powierzchnia łączna działki 2545m2, składa się z dwóch działek nr działek 35/4 i 35/5 obręb 0019 sprzedaję tylko całość 2545m2, nie...

  • Działka Sulejówek

    Sulejówek

    • 540 720 zł cena
    • 3 004 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż nieruchomość gruntową o pow.3004m2, (wymiary: 83m- długość x 37m- szerokość), zlokalizowaną w Sulejówku ( rejon Szkopówka). Nieruchomość składa się z 3 dzia...

  • Działka Majdan

    Majdan

    • 2 050 000 zł cena
    • 3 260 m2 powierzchnia
    • 629 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Na sprzedaż mamy bardzo ciekawą działkę tuż przy hotelu Mercure w Wiązownie w miejscowości Majdan. Działka podobnie jak hotel leży przy ulicy serwisowej przy autostradzie S17. Bard...

  • Działka inwestycyjna Sulejówek, Narutowicza
    1 / 4
    Działka inwestycyjna Sulejówek, Narutowicza

    Sulejówek

    • 750 000 zł cena
    • 2 545 m2 powierzchnia
    • 295 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Pragnę zaoferować do sprzedaży działkę budowlaną ( 2 działki, 750m2 i 1975m2 ), inwestycyjną pod zabudowę wielorodzinną. powierzchnia działek łącznie to 2545m2 Położona jest w Su...

  • 1 / 4
    Działka Sulejówek

    Sulejówek

    • 459 000 zł cena
    • 723 m2 powierzchnia
    • 635 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż: działka budowlana 723 m² - Sulejówek Miłosna Szukasz miejsca pod budowę wymarzonego domu w spokojnej, zielonej okolicy, z jednoczesnym dostęp...

  • Syndyk sprzeda udział 1/8 w nieruchomości (Nowy Konik)
    1 / 3
    Syndyk sprzeda udział 1/8 w nieruchomości (Nowy Konik)

    Nowy Konik

    • 15 750 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej (sygn. akt: LU1S/GUp-s/342/2025) ogłasza konkurs ofert na nabycie z wolnej ręki udziału w wysokości 1...

  • Blisko S2, działka mieszkalno/usługowa, mpzp
    1 / 6
    Blisko S2, działka mieszkalno/usługowa, mpzp

    Majdan

    • 760 000 zł cena
    • 2 343 m2 powierzchnia
    • 325 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka o powierzchni 2 343 m2 położona w Majdanie (gmina Wiązowna). Parcela w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach 45 m x 50 m, płaska, pokryta trawą. Par...

  • Usługowow - mieszkalna, blisko S2 i S 17, Majdan
    1 / 3
    Usługowow - mieszkalna, blisko S2 i S 17, Majdan

    Majdan

    • 1 100 000 zł cena
    • 1 922 m2 powierzchnia
    • 573 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    W ofercie działka o powierzchni ~  1 922 m2 położona w Majdanie (gmina Wiązowna). Parcela w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach 45 m x 53 m. Parcela jest objęta MPZP oz...

  • mpzp- zabudowa mieszkaniowa, możliwość wynajęcia
    1 / 5
    mpzp- zabudowa mieszkaniowa, możliwość wynajęcia

    Nowy Konik

    • 760 000 zł cena
    • 9 313 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka o powierzchni 9 313 m2 położona w Nowym Koniku (gmina Halinów). Parcela w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach 64 X 150 m. Działka objęta jest MPZP...

  • Idealna działka na dom w Sulejówku.
    1 / 3
    Idealna działka na dom w Sulejówku.

    Sulejówek

    • 1 750 000 zł cena
    • 1 894 m2 powierzchnia
    • 924 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

     Na sprzedaż atrakcyjna działka w Sulejówku.   Umiejscowiona na bocznej uliczce miasta w ciszy z dala od miejskiego zgiełku zapewni komfort życia   ludziom ceniącym ciszę i spokój...

  • Działka Sulejówek ul. Świętojańska

    Sulejówek » ul. Świętojańska

    • 828 000 zł cena
    • 904 m2 powierzchnia
    • 916 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Atrakcyjna działka na sprzedaż.Znajduje się w Sulejówku, w spokojnej okolicy blisko terenów zielonych.Wymiary działki: 23m x 39 mWjazd na działkę od strony ZACHODNIEJ.Działka budow...

  • Udział w wysokości 1/8 (nieruchomość Nowy Konik)
    1 / 3
    Udział w wysokości 1/8 (nieruchomość Nowy Konik)

    Nowy Konik

    • 21 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• BEZPOŚREDNIO DZIAŁKA REKREACYJNA SULEJÓWEK K/WARSZAWY
    1 / 3
    BEZPOŚREDNIO DZIAŁKA REKREACYJNA SULEJÓWEK K/WARSZAWY

    Sulejówek

    • 299 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 2 492 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Bezpośrednio sprzedam kameralną zadbaną działkę wypoczynkową o powierzchni 120m Sulejówek Urokliwy zielony zakątek na której jest całoroczny ogrzewany domek kontener mieszkalny o...

  • Działka budowlana Sulejówek Wola Grzybowska
    1 / 3
    Działka budowlana Sulejówek Wola Grzybowska

    Sulejówek

    • 4 630 284 zł cena
    • 5 022 m2 powierzchnia
    • 922 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam, proponuję Państwu działkę budowlaną objętą miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Możliwość zabudowy budynkiem mieszkalnym. Wszystkie media miejskie.Ulica asfalt...