• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Otwockiem

(266)
  • Działka rolna blisko drogi asfaltowej
    1 / 7
    Działka rolna blisko drogi asfaltowej

    Celestynów

    • 699 000 zł cena
    • 7 500 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    W ofercie działka rolna o powierzchni 7 500 m2 położona w Celestynowie przy przedłużeniu ul. Osieckiej. Parcela o wymiarach ~szerokość 35,5 m x  211 m. Działka objęta Studium Uwaru...

  • Przy drodze asfaltowej, duża działka
    1 / 6
    Przy drodze asfaltowej, duża działka

    Celestynów

    • 569 000 zł cena
    • 6 126 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    W ofercie działka rolna o powierzchni 6 126 m2 położona w Celestynowie przy przedłużeniu ul. Osieckiej. Parcela o wymiarach ~szerokość 38,5 m x 211 m. Działka objęta Studium Uwarun...

  • Działka z WZ Glinianka/Rzakta
    1 / 5
    Działka z WZ Glinianka/Rzakta

    Rzakta

    • 239 000 zł cena
    • 1 501 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nieruchomość położona na granicy Glinianki, Rzakty i Celinowa. Wyjątkowo spokojna i cicha okolica. Zabudowa jednorodzinna. Parcela o powierzchni 1501 m2, z wydanymi warunkami zabu...

  • Działka rolna 1,27 h Siedliska, piękny widok!

    Siedliska

    • 121 650 zł cena
    • 12 766 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna 1,2766 ha – Siedliska, widok na Pasmo BrzankiNa sprzedaż działka rolna o powierzchni 1,27 ha, położona w miejscowości Siedliska, na najwyżej położonym wzniesieniu w o...

  • Działka budowlana Siedliska - gm. Tuchów!

    Siedliska

    • 228 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 50 arów, położona w miejscowości Siedliska, gmina Tuchów. Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (M...

  • działka
    działka

    Podbiel

    • 57 855 zł cena
    • 501 m2 powierzchnia
    • 116 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka w cichej okolicy Maz. Parku Kraj. z dobrym dojazdem. Pojemniki wielofunkcyjne 40/40/60 40/40/80 cm po 25 zł/szt.

  • Lipowo gm. Wiązowna działka z linią brzegową rzeki Świder
    1 / 4
    Lipowo gm. Wiązowna działka z linią brzegową rzeki Świder

    Lipowo

    • 70 000 zł cena
    • 581 m2 powierzchnia
    • 121 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż ciekawa działka w Lipowie gm. Wiązowna z linią brzegową rzeki Świder. Szerokość ok. 10m, długość ok. 58m Dojazd do działki bezpośredni, drogą asfaltową. Wodociąg w dzia...

  • Działka budowlana Kąck gm. Wiązowna,
    1 / 15
    Działka budowlana Kąck gm. Wiązowna,

    Kąck

    • 125 400 zł cena
    • 570 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    W sprzedaży 30 działek budowlanych o powierzchni od 570 m2.  **Opis:** Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej położonej w miejscowości Kąck w gminie Wi...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • sprzedam działkę
    1 / 7
    sprzedam działkę

    Wólka Iłówiecka

    • 268 000 zł cena
    • 6 700 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Nieruchomość składa się z dwóch przylegających do siebie działek o łącznej powierzchni 6700m2.Posiadają status działek rolnych.Drogi asfaltowe umożliwiają dojazd do działki z dwóch...

  • Sprzedam działkę Całowanie 0,347ha
    1 / 6
    Sprzedam działkę Całowanie 0,347ha

    Całowanie

    • 450 000 zł cena
    • 3 476 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Miejscowość Całowanie obok nr 127 Powierzchnia 0.347 ha Działka ogrodzona Metalowy garaż

  • Działka Góra Kalwaria Marianki ul. Walewicka

    Góra Kalwaria » ul. Walewicka

    • 305 000 zł cena
    • 984 m2 powierzchnia
    • 310 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Góra Kalwaria | Działka budowlana MN/U | 984 m² | Potencjał inwestycyjnyCena: 305 000 złPowierzchnia: 984 m²Cena za m²: ok. 325 złMPZP: MN/U - zabudowa mieszkaniowo-usługowa Są mie...

  • Działka budowlana nr 59/20 Józefów gm. Pniewy
    1 / 3
    Działka budowlana nr 59/20 Józefów gm. Pniewy

    Józefów

    • 138 000 zł cena
    • 1 533 m2 powierzchnia
    • 91 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA nr 59/20 1533 m² PRZY LESIE | Józefów, gm. Pniewy, pow. grójecki | MPZP | Obszar chronionego krajobrazu Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1533 m², poł...

  • Działka budowlana MPZP w dolinie Jeziorki
    1 / 6
    Działka budowlana MPZP w dolinie Jeziorki

    Józefów

    • 137 520 zł cena
    • 1 528 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 1528 m² przy lesie | Idealna lokalizacja | Józefów, gm. Pniewy, pow. grójecki Marzysz o własnym domu w otoczeniu natury, ale nie chcesz rezygnować z komfortu bli...

  • działka budowlana Kąty Goździejewskie Drugie warunki zabud.
    1 / 7
    działka budowlana Kąty Goździejewskie Drugie warunki zabud.

    Kąty

    • 159 000 zł cena
    • 1 324 m2 powierzchnia
    • 121 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w Kątach Goździejewskich Drugich Powierzchnia: 1324 m² Warunki zabudowy: Wydane Media: Wodociąg przy działce Dojazd: Bezpośredni, 30 m do drogi asfaltowe...

  • Działka leśna 30km od Warszawy 3800m2
    1 / 4
    Działka leśna 30km od Warszawy 3800m2

    Sierzchów

    • 300 000 zł cena
    • 3 800 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka leśna o powierzchni 3800m2 , przy drodze asfaltowej. Podatek to 16zł rocznie. Położona we wsi Sierzchów w województwie mazowieckim, w powiecie piaseczyńskim, w gminie Góra...

  • Kształtna działka z zielonej okolicy

    Stara Wieś

    • 540 000 zł cena
    • 1 841 m2 powierzchnia
    • 294 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Teren objęty MPZP, przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną (M). Działka równa, sucha z wjazdem od dłuższego boku.W sąsiedztwie nowa zabudowa domów jednorodzinnych.Bard...

  • Działka budowlana 2683m2, Stara Wieś gm. Nadarzyn

    Stara Wieś

    • 990 000 zł cena
    • 2 683 m2 powierzchnia
    • 369 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż Prostokątna działka budowlana położona w podwarszawskiej Starej Wsi gmina Nadarzyn, powiat pruszkowski. Nieruchomość niezabudowana o pow. 2683m2 i wymiarach 72m(szerok...

  • 1 / 3
    Idealna pod bliźniaki z MPZP!

    Stara Wieś

    • 3 620 000 zł cena
    • 8 043 m2 powierzchnia
    • 451 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 8043 m2 w miejscowości Stara Wieś, Gmina Nadarzyn, ul. Olchowa - 28 km od centrum Warszawy.Teren objęty MPZP z oznaczeniem 2MN.Działka i...

  • Działka Kąck

    Kąck

    • 409 000 zł cena
    • 1 799 m2 powierzchnia
    • 228 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszam Państwa do Kącka, na ulicę Bursztynową to właśnie tu na sprzedaż mamy bardzo ciekawą działkę. Drzewa, pola, spokojne miejsce z dobrym dojazdem do głównych ulic, blisko rz...

  • Działka Wiązowna

    Wiązowna

    • 480 000 zł cena
    • 2 058 m2 powierzchnia
    • 234 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przepiękna działka blisko ulicy Duchnowskiej trafia na rynek!!! To ważna informacja dla wszystkich którzy marzą o domu, rezydencji na rzadko spotykanej działce. Nasza działka ma nu...