• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Otwockiem

(266)
  • Nieruchomość - Józefów

    Józefów

    • 1 400 000 zł cena
    • 1 828 m2 powierzchnia
    • 766 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Burmistrz Miasta Józefowa O g ł a s z a Czwarty Przetarg Ustny N i e o g r a n i c z o n y na sprzedaż prawa własności nieruchomości położonej w Józefowie k/Otwocka Adres (u...

  • Nieruchomość - Józefów ul. Wiązowska

    Józefów

    • 1 150 000 zł cena
    • 1 502 m2 powierzchnia
    • 766 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Nieruchomość - Jozefów ul. Sowińskiego

    Józefów

    • 1 900 000 zł cena
    • 1 793 m2 powierzchnia
    • 1 060 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Burmistrz Miasta Józefowa Ogłasza Trzeci Przetarg Ustny Nieograniczony na sprzedaż prawa własności niezabudowanej nieruchomości położonej w Józefowie k. Otwocka Przedmiotem...

  • Nieruchomość - Józefów ul. Wilcza

    Józefów

    • 2 200 000 zł cena
    • 2 404 m2 powierzchnia
    • 916 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Burmistrz Miasta Józefowa O g ł a s z a Trzeci Przetarg Ustny Nieograniczony na sprzedaż prawa własności niezabudowanej nieruchomości położonej w Józefowie k. Otwocka Przedmiote...

  • Działka budowlana 917 m² – Józefów k. Legionowo
    1 / 7
    Działka budowlana 917 m² – Józefów k. Legionowo

    Józefów

    • 465 000 zł cena
    • 917 m2 powierzchnia
    • 508 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana na sprzedaż – Józefów (okolice Legionowa, blisko Zegrza) Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana nr 46/19, położona w spokojnej i zielonej części miejscowości Jó...

  • Działka z prawem zabudowy
    1 / 10
    Działka z prawem zabudowy

    Kołbiel

    • 210 000 zł cena
    • 3 500 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka rolna, a właściwie dwie działki (nie podlegają obostrzeniom wynikającym z obrotu gruntami rolnymi) z prawem zabudowy do 50 m od drogi (zgodnie z miejscowym pl...

  • Kształtna działka budowlana 30 min. od Warszawy

    Józefów

    • 155 000 zł cena
    • 750 m2 powierzchnia
    • 207 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta biura nieruchomości. Pobieramy prowizję od kupującego za doprowadzenie do transakcji, gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji. Na sprzedaż oferujemy działkę budowlaną o pow...

  • Udział 1/8 w nieruchomości gruntowej (Krępa, gm. Lipowiec Ko
    1 / 5
    Udział 1/8 w nieruchomości gruntowej (Krępa, gm. Lipowiec Ko

    Krępa

    • 4 000 zł cena
    • 12 997 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej (sygn. akt: PL1P/GUp-s/523/2025) ogłasza konkurs ofert na nabycie z wolnej ręki: - udziału w wysokośc...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Grunt pod usługi, magazyny, produkcję, auto-moto
    1 / 6
    Grunt pod usługi, magazyny, produkcję, auto-moto

    Słomczyn

    • 2 499 987 zł cena
    • 17 238 m2 powierzchnia
    • 146 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Na sprzedaż dwie działki przemysłowo-usługowe o powierzchni 17238 m2. Nieruchomość leży na terenie objętym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego - 1 U/P Dla terenów za...

  • Działka 1306m2 nad rzęką z domkiem 50m2
    1 / 9
    Działka 1306m2 nad rzęką z domkiem 50m2

    Duchnów

    • 549 000 zł cena
    • 1 306 m2 powierzchnia
    • 421 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży jest malownicza działka o powierzchni 1306 m², z unikatowym dostępem do rzeki Mienia. Na terenie posesji znajduje się uroczy domek o powierzchni 50 m², uzupeł...

  • Działka Jeziórko ul. Lipowa

    Jeziórko » ul. Lipowa

    • 358 000 zł cena
    • 1 198 m2 powierzchnia
    • 299 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Ustanówek - Jeziórko - ul Lipowa Oferuje do sprzedaży działkę rekreacyjną UTL o pow. 1198 m2 w pięknej okolicy. Jest to otulina Chojnowskiego Parku Krajobrazowego kilka kroków od...

  • Działka budowlana Poręby gm. Dębe Wielkie,
    Działka budowlana Poręby gm. Dębe Wielkie,

    Poręby

    • 153 581 zł cena
    • 1 409 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    MDP Partners przedstawia: Atrakcyjna działka budowlana w Porębach - 1409 m² | Natura | Potencjał Inwestycyjny Prezentujemy na sprzedaż nieruchomość gruntową położoną w malownicze...

  • 1 / 2
    Działka Ustanów ul. Główna

    Ustanów » ul. Główna

    • 480 000 zł cena
    • 1 095 m2 powierzchnia
    • 439 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka z Pozwoleniem na Budowę (dom jednorodzinny dwulokalowy) - Zacznij budowę od zaraz! Lokalizacja: Ustanów, ul. GłównaOPIS NIERUCHOMOŚCI:Sprzedam atrakcyjną działkę budowlaną...

  • Działka łąka 9000 m pod lasem Lipka, Nadbiel Wołomin
    1 / 3
    Działka łąka 9000 m pod lasem Lipka, Nadbiel Wołomin

    Cięciwa

    • 180 000 zł cena
    • 9 000 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Lokalizacja Nadbiel, Lipka na pograniczu gmin Klembów i Poświętne Działka rolna z dojazdem polnym bezpośrednio z linią brzegową rzeki Rządza, z dala od zabudowań przy ścianie lasu...

  • Działka zabudowana – Zalesie Górne- Kwiat Paproci
    1 / 16
    Działka zabudowana – Zalesie Górne- Kwiat Paproci

    Zalesie Górne

    • 650 000 zł cena
    • 984 m2 powierzchnia
    • 661 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 984 m², położona przy kameralnej ulicy Kwiat Paproci, w jednej z najbardziej cenionych części Zalesia Górnego. Okolica idealna do życia: cisza, s...

  • Działka budowlana Józefów
    Działka budowlana Józefów

    Józefów

    • 1 490 000 zł cena
    • 1 677 m2 powierzchnia
    • 889 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam piękną działkę w Michalinie. Działka w świetnej okolicy Michalina po zachodniej stronie torów. Na działce rosą stare sosny. Media. Gaz, prąd, Zapraszam do oglądania...

  • Stara Wieś super lokalizacja, media!

    Stara Wieś

    • 650 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 434 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Śliczna działka w sąsiedztwie Lasu Młochowskiego.Teren objęty planem zagospodarowania z mediami!Bardzo blisko do centrum Nadarzyna i wjazdu na S8.Świetne połączenie z Warszawą, dos...

  • Działka pod halę w dobrej lokalizacji

    Stara Iwiczna

    • 2 200 000 zł cena
    • 5 500 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Do sprzedania działka inwestycyjna o funkcji usługowo mieszkaniowej położona w gminie Lesznowola pomiędzy ul. Puławską a trasą S7.Wjazd bezpośrednio z drogi asfaltowej bez limitu t...

  • 1 / 3
    Idealna pod bliźniaki z MPZP!

    Stara Wieś

    • 3 620 000 zł cena
    • 8 043 m2 powierzchnia
    • 451 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 8043 m2 w miejscowości Stara Wieś, Gmina Nadarzyn, ul. Olchowa - 28 km od centrum Warszawy.Teren objęty MPZP z oznaczeniem 2MN.Działka i...

  • Działka budowlana, Stara Wieś, 3500 m2. MPZP

    Stara Wieś

    • 910 000 zł cena
    • 3 500 m2 powierzchnia
    • 260 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w miejscowości Stara Wieś, Gmina Nadarzyn - 28 km od centrum Warszawy.Bardzo spokojna i zielona okolica. Okoliczna zabudowa w większości nowa. W pobliżu boiska, place z...