• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Łomiankami

(542)
  • Działka rolno-budowlana Kolonia-Promna
    Działka rolno-budowlana Kolonia-Promna

    Wąsy-Kolonia

    • 190 000 zł cena
    • 6 024 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam bezpośrednio działkę rolno-budowlaną. Działka znajduje się w miejscowości Kolonia-Promna powiat Białobrzeski. Powierzchnia działki to 6024 m2. Lokalizacja: Położona atrakc...

  • Działka ROD Mokotów Centrum
    1 / 15
    Działka ROD Mokotów Centrum

    Warszawa

    • 120 000 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 375 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Odstąpię prawa do działki ROD – Mokotów / Metro Racławicka Na sprzedaż działka ROD o powierzchni 320 m², położona w wyjątkowej lokalizacji – w samym sercu Mokotowa, zaledwie 2 min...

  • Działka inwestycyjna przy trasie DK7 3400 m2 gmina Czosnów
    1 / 4
    Działka inwestycyjna przy trasie DK7 3400 m2 gmina Czosnów

    Cząstków Polski

    • 1 190 000 zł cena
    • 3 400 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Do sprzedania działka inwestycyjna położona przy drodze krajowej nr 7 w miejscowości Cząstków Polski (gmina Czosnów) około 20 km od Warszawy (11km od lotniska w Modlinie). Działka...

  • Działka budowlana 2900m2 DOBRZYŃ
    1 / 2
    Działka budowlana 2900m2 DOBRZYŃ

    Dobrzyń

    • 1 450 000 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 2900m2 (wymiary około 70m na 40m) położona w miejscowości Dobrzyń (gmina Czosnów) około 20 km od Warszawy (11km od lotniska w Modlinie...

  • Działka inwestycyjna przy trasie DK7 4300 m2 gmina Czosnów
    1 / 3
    Działka inwestycyjna przy trasie DK7 4300 m2 gmina Czosnów

    Cząstków Polski

    • 1 505 000 zł cena
    • 4 300 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

• Warszawa/Białołęka: dz. 1213 m² , ul.Wilkowiecka
    1 / 4
    Warszawa/Białołęka: dz. 1213 m² , ul.Wilkowiecka

    Warszawa

    • 1 030 000 zł cena
    • 1 213 m2 powierzchnia
    • 850 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piękna działka w zielonej części Białołęki – ul. Wilkowiecka Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1213 m², położona w spokojnej i zielonej okolicy Szamocin – Białołęka, w s...

  • Wyjątkowa działka pod budowę bliźniaków
    1 / 8
    Wyjątkowa działka pod budowę bliźniaków

    Rembelszczyzna

    • 2 900 000 zł cena
    • 3 962 m2 powierzchnia
    • 732 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam w ofercie 6 działek pod zabudowę domami jednorodzinnymi dwulokalowymi, o powierzchni prawie 4000 m2. Działki z pozwoleniami na budowę dla każdego budynku. W I etapie zrealizowa...

  • Działka budowlana Warszawa Wawer, Borków
    Działka budowlana Warszawa Wawer, Borków

    Warszawa

    • 8 144 000 zł cena
    • 10 180 m2 powierzchnia
    • 800 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania atrakcyjna działka pod zabudowę osiedla Nieruchomości leży na terenie planu zagospodarowania przestrzennego który mówi: max intensywność zabudowy 0,6 max powierzch...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka Dziekanów Polski ul. Rolnicza

    Dziekanów Polski » ul. Rolnicza

    • 2 200 000 zł cena
    • 4 439 m2 powierzchnia
    • 496 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka inwestycyjna z prawomocnym PnB | 9 segmentów | Dziekanów NowyCena: 2 200 000 PLNPowierzchnia: 4 439 m²Adres: ul. Rolnicza, Dziekanów Nowy, gm. ŁomiankiNr działki: 60/8 i 60...

  • Działka Warszawa Bemowo/ Jelonki
    1 / 7
    Działka Warszawa Bemowo/ Jelonki

    Warszawa

    • 1 476 000 zł cena
    • 496 m2 powierzchnia
    • 2 976 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Spokojna działka na Bemowie, Jelonki Pn, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Zlokalizowana przy ul. Rzędzińskiej 4 (dz. 158) Powierzchnia 496m2 o regularnym kształcie i równym ter...

  • Działka Warszawa Wesoła

    Warszawa » Wesoła

    • 2 100 000 zł cena
    • 1 571 m2 powierzchnia
    • 1 337 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż działkę zabudowaną o pow. 1571m2 (wymiary ca :41m x 31m) zlokalizowaną w Dzielnicy Wesoła Zielona. Działka zabudowana jest obecnie obiektem o charakterze us...

  • Działka na granicy Targówka I Ząbek

    Warszawa

    • 36 000 zł cena
    • 330 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka ( kolonia Dotrzyma) na granicy Targówka I Ząbek. Działka bez nasadzeń. Kontener ( płyta pir 20cm) na podmurówce z domurowanym wiatrołapem. Nowe drzwi i okna . Kontener ok 1...

  • sprzedam Działkę RODO
    1 / 16
    sprzedam Działkę RODO

    Warszawa

    • 53 000 zł cena
    • 420 m2 powierzchnia
    • 127 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Witam Do sprzedania działka RODO Warszawa Mokotów ul. Piaseczyńska przedostatnia w alejce powierzchnia 420 m2 kilka drzew owocowych i tuje woda miejska światło .Domek murowany ok...

  • Działka Warszawa Targówek, Fabryczny ul. Szklana

    Warszawa » Targówek » ul. Szklana

    • 2 750 000 zł cena
    • 551 m2 powierzchnia
    • 4 991 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka inwestycyjna TPU 551 m² - Warszawa Targówek - pełne uzbrojenie i 100% zabudowy.Na sprzedaż działka inwestycyjna położona w Warszawie (Targówek), w rejonie ul. Szklanej, obj...

  • Działka budowlana Warszawa Ursynów z Warunkami zabudowy
    1 / 4
    Działka budowlana Warszawa Ursynów z Warunkami zabudowy

    Warszawa

    • 999 000 zł cena
    • 706 m2 powierzchnia
    • 1 416 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka budowlana położona w Warszawie przy ulice Bażanciej, w dzielnice Ursynów, nr ewidencyjny 23/1 wraz z udziałem drodze wewnętrznej dz. ew. nr 23/4. Warunki zabudo...

  • Agrocompleks turystyczny z marką bio oliwy z oliwek
    1 / 7
    Agrocompleks turystyczny z marką bio oliwy z oliwek

    Warszawa

    • 12 652 990 zł cena
    • 200 000 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Dziesięć minut od plaż Morza Tyrreńskiego, na południu Włoch, niedaleko od stanowiska archeologicznego Paestum i Parku Narodowego Cilento, na sprzedaż piękna farma, z noclegiem tur...

  • Działka Warszawa Wesoła, Stara Miłosna ul. Mazowiecka

    Warszawa » Wesoła » ul. Mazowiecka

    • 10 398 000 zł cena
    • 6 932 m2 powierzchnia
    • 1 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferta dostępna tylko u nas! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży inwestycyjnych działek budowlanych o powierzchni 6 932 m2 z dostępem do drogi asfaltowej w drugiej lini...

  • Działka budowlana Izabelin B gm. Izabelin, gm. Izabelin
    1 / 3
    Działka budowlana Izabelin B gm. Izabelin, gm. Izabelin

    Izabelin B

    • 1 500 000 zł cena
    • 2 210 m2 powierzchnia
    • 679 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentuję pięknie położoną dużą działkę 2210mkw zlokalizowaną w Izabelinie B, na działkę prowadzą urokliwe leśne ulice. Działka idealna, dla osób poszukujących spokoju i wytchnien...

  • Działka budowlana Michałowice, Michałowice Wieś
    Działka budowlana Michałowice, Michałowice Wieś

    Michałowice

    • 900 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 900 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 1000 m2 w Michałowicach. Nieruchomość położona w sąsiedztwie domów jednorodzinnych, teren płaski bez zadrzewienia. W pobliżu sklep spożywczy, szkoła podstawowa,...

  • 1/2 udziału w dużej działce, budowlano- siedliskowa okazja !
    1 / 10
    1/2 udziału w dużej działce, budowlano- siedliskowa okazja !

    Czosnów

    • 210 000 zł cena
    • 15 692 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam 1/2 udziału w działce budowlano-siedliskowej 25km od Warszawy nie daleko trasy nr S7, o powierzchni 15692m2 ,(2263m2 działka budowlana objęta MPZP) 13431m2 działka siedlis...