• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Suchą Beskidzką

(126)
  • Działka rolna w Krzeszowie
    1 / 6
    Działka rolna w Krzeszowie

    Krzeszów

    • 26 000 zł cena
    • 1 417 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    AGENT PROWADZĄCY: MARCIN HUS PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość składająca się z dwóch działek położonych w malowniczej m...

  • Widokowa działka na stoku wzgórza Gronik
    1 / 6
    Widokowa działka na stoku wzgórza Gronik

    Krzeszów

    • 144 000 zł cena
    • 2 991 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    AGENT PROWADZĄCY: MARCIN HUS PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona na południowym stoku wzgórza Gronik z przepiękny...

  • Trzy działki budowlane w Zawoi blisko centrum

    Zawoja

    • 166 000 zł cena
    • 1 143 m2 powierzchnia
    • 146 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ZawojaNa sprzedaż oferujemy Państwu działkę budowlaną znajdującą się w Zawoi (powiat suski). Działka ma powierzchnię 1143 m2. Według miejscowego planu zagospodarowania przest...

  • Działka budowlana - góry, las i spokój! Polecamy!

    Tarnawa Dolna

    • 159 000 zł cena
    • 2 105 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nowa niższa cena - 159.000 PLNPrezentujemy Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej o powierzchni łącznej 2105 m², zlokalizowanej w miejscowości Tarnawa Dolna, w powiecie...

  • Atrakcyjna działka budowlana 14 arów!
    1 / 2
    Atrakcyjna działka budowlana 14 arów!

    Stryszów

    • 130 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż – działka budowlana w Stryszowie, 14,06 arów Oferuję działkę budowlaną o powierzchni 14,06 arów, objętą Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego z przeznaczen...

  • Działka budowlana na uboczu

    Kuków

    • 200 000 zł cena
    • 2 334 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Kuków - działka budowlana w sąsiedztwie lasuNa sprzedaż oferujemy Państwu działkę budowlaną o powierzchni 2334 m2, która znajduje się w urokliwym miejscu w Kukowie ( powiat suski,...

  • Działka budowlana przy lesie - atrakcyjna cena!

    Lachowice

    • 299 000 zł cena
    • 4 922 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Marzysz o ucieczce od zgiełku miasta? Szukasz miejsca, gdzie natura gra pierwsze skrzypce, a każdy dzień zaczyna się śpiewem ptaków i zapachem lasu? Ta działka spełni oczekiwania n...

  • Zawoja Wełcza atrakcyjna działka

    Zawoja

    • 475 000 zł cena
    • 3 800 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż oferujemy nieruchomość gruntową znajdującą się w Zawoi (powiat suski). Działka ma powierzchnię ok. 3800 m2 z czego ok. 2900 m2 stanowi teren budowlany (oznaczenie MN1...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka nad Jeziorem Mucharskim

    Skawce

    • 650 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 362 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka nad Jeziorem Mucharskim – potencjał na przyszłość!Marzysz o własnym miejscu nad jeziorem, które możesz zagospodarować według własnych pomysłów? Ta działka w Skawcach to wyj...

  • Działka usługowa idealna pod budowę magazynu/hali

    Maków Podhalański

    • 1 290 000 zł cena
    • 5 100 m2 powierzchnia
    • 253 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Białka k/ Makowa PodhalańskiegoTA OFERTA DOSTĘPNA JEST TYLKO W NASZYM BIURZE!Posiadamy na sprzedaż teren pod inwestycję składający się z kilku działek graniczących ze sobą. Całość...

  • Działka Koszarawa

    Koszarawa

    • 169 000 zł cena
    • 1 112 m2 powierzchnia
    • 152 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Urokliwa działka w sercu Beskidu Żywieckiego - Koszarawa, 1112 m², z pozwoleniem na budowę Marzysz o własnym miejscu w górach - w otoczeniu lasów, z dala od zgiełk...

  • działka budowlana Harbutowice
    1 / 7
    działka budowlana Harbutowice

    Harbutowice

    • 149 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 107 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    *Na sprzedaż działka budowlana – Harbutowice, Małopolska – 14 arów – 149000 zł* Oferuję działkę o powierzchni ok. 14 arów, położoną w Harbutowicach (woj. małopolskie), w pięknym i...

  • Działka Zakrzów

    Zakrzów

    • 189 000 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Na sprzedaż działka 60 arów, Zakrzów, gm. Wojnicz. Na sprzedaż oferujemy działkę o powierzchni 60 arów, położoną w miejscowości Zakrzów, w gminie Wojnicz. Nieruchomość...

  • Działka Łękawica

    Łękawica

    • 219 000 zł cena
    • 5 900 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    WYŁĄCZNOŚĆ Na sprzedaż działka 59 arów Łękawica k. Tarnowa | Możliwość podziału | Widokowa lokalizacja | Media w zasięgu Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 59 ar...

  • Działka Wysoka ul. Dział

    Wysoka » ul. Dział

    • 220 000 zł cena
    • 24 069 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający, dzięki czemu kupujący nie ponosi żadnych opłat za pośrednictwo. Kukla Nieruchomości Nowa Generacja prezentuje na sprzedaż: Nieruchomoś...

  • Działka Kojszówka

    Kojszówka

    • 179 000 zł cena
    • 1 621 m2 powierzchnia
    • 111 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro Nieruchomości Kukla Nieruchomości oferuje do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 16 arów w malowniczej miejscowości Kojszówka położonej pomiędzy Makowem Podhalańskim a...

  • Widokowa działka w Krzeszowie
    1 / 7
    Widokowa działka w Krzeszowie

    Krzeszów

    • 120 000 zł cena
    • 3 105 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    AGENT PROWADZĄCY: MARCIN HUS PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość składająca się z trzech działek położonych w malowniczej...

  • 1 / 4
    Działka Zawoja

    Zawoja

    • 160 000 zł cena
    • 474 m2 powierzchnia
    • 338 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    InPoint Property oferuje na sprzedaż nieruchomość gruntową o powierzchni 474 m, położona w malowniczej miejscowości Zawoja Wełcza, powiat suski, województwo małopolskie. Działka g...

  • Działka z widokiem na Babią Górę!

    Zawoja

    • 470 000 zł cena
    • 2 865 m2 powierzchnia
    • 165 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zawoja – jedno z najbardziej urokliwych miejsc w Beskidach. To właśnie tutaj, w spokojnej i zielonej okolicy, znajduje się działka z niezwykłym widokiem na Babią Górę. Powierzchnia...

  • Widokowa, duż działka w Stryszawie.
    1 / 8
    Widokowa, duż działka w Stryszawie.

    Stryszawa

    • 169 000 zł cena
    • 2 080 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Widokowa działka budowlana (nawet na cztery domki do 35 m2) z pięknym widokiem w granicach Beskidu Małego, Stryszawa, gmina Stryszawa, powiat suski. Powierzchnia: 2080 m2, droga do...