• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Kosmy-Pruszki
  • Wołcza Wielka
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Mucharz

(2)
  • Na sprzedaż dom z widokiem na Jezioro Mucharskie
    1 / 16
    Na sprzedaż dom z widokiem na Jezioro Mucharskie

    Mucharz

    • 870 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 4 834 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    MAGDALENA WYSOGLĄD Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż dom jednorodzinny z przepięknym widokiem na jezioro w Mucharzu, wybudowany w latach 2002 - 2010. Budynek ma 3 kondygnacje po...

  • Dom Mucharz

    Mucharz

    • 519 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 3 708 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Mucharz pięknie położona miejscowość nad brzegiem jeziora z widokiem na góry tym Królową Pobliskich Gór Babia Górę. Jeśli chcesz mieszkać w pięknym wyjątkowym miejscu i cudownym...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Świnna Poręba

    • 610 000 zł cena
    • 309 m2 powierzchnia
    • 1 975 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 17
    Dom wolnostojący

    Tarnawa Dolna

    • 3 000 000 zł cena
    • 644 m2 powierzchnia
    • 4 659 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 17
    Dom wolnostojący

    Jaszczurowa

    • 515 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 9 717 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom Jaszczurowa

    Jaszczurowa

    • 339 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 2 712 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    REZERWACJA Jaszczurowa przepięknie położona miejscowość w górach tuż obok Jeziora Mucharskiego. Do Wadowic niespełna 15 minut, bielsko ok 55 minut, Kraków ok 1.10 minut. Cał...

  • Dom Jaszczurowa

    Jaszczurowa

    • 689 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 2 552 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom w Tarnawie Górnej zaledwie 5 minut od Jeziora Mucharskiego i 15 minut od Wadowic. Doskonała lokalizacja, spokój, cisza i piękne widoki. Bardzo zadbany dom położony u podnóż...

  • Dom w pobliżu Jeziora Mucharskiego

    Śleszowice

    • 399 900 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 3 333 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nie przegap takiej OKAZJI !!!HIT cenowy - dom z dużą działką budowlaną, dużą stodołą i garażem na dwa auta oraz dojazdem z dwóch stron!!!Śleszowice k/ Suchej BeskidzkiejOferujemy P...

  • Dom Jaszczurowa gm. Mucharz
    1 / 12
    Dom Jaszczurowa gm. Mucharz

    Jaszczurowa

    • 790 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 3 950 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przestronny dom z widokiem na Babią Górę – Idealny dla rodziny lub pod inwestycję (Pensjonat/Hotel) Na sprzedaż oferujemy wyjątkową nieruchomość o ogromnym potencjale, położoną na...

  • Dom Jaszczurowa gm. Mucharz
    1 / 12
    Dom Jaszczurowa gm. Mucharz

    Jaszczurowa

    • 590 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 19 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Domek letniskowy / całoroczny +  działka widokowa 10 ar na odludziu w górach – osada na sprzedaż, zlokalizowana w Beskidzie Małym, na wysokości prawie 650 m.n.p.m., z pięknym...

  • Dom całoroczny z bala w Beskidzie Małym
    1 / 16
    Dom całoroczny z bala w Beskidzie Małym

    Świnna Poręba

    • 599 000 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 4 160 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Jeśli szukasz wyjątkowego domu w malowniczej części Małopolski, miejsca do zamieszkania na stałe lub domu weekendowego, to zobacz ofertę domu w malowniczej Świnnej Porębie w Beskid...

  • Dom Dąbrówka gm. Rzezawa
    1 / 15
    Dom Dąbrówka gm. Rzezawa

    Dąbrówka

    • 380 000 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 3 248 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszam do Dąbrówki między Brzeskiem a Bochnią, to tylko 30 minut samochodem od Krakowa, wygodny dojazd do autostrady A4. Na sprzedaż dom w stanie surowym otwartym wybudowany w...

  • Dom Jaszczurowa gm. Mucharz
    1 / 11
    Dom Jaszczurowa gm. Mucharz

    Jaszczurowa

    • 398 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 15 920 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom letniskowy – całoroczny, wybudowany w 2019 roku z wysokiej jakości materiałów, wykonany w technologii szkieletowej, pokryty blacho dachówką. Całość ocieplona wełną mineralną o...

  • Gotowy do zamieszkania, z pięknym ogrodem i dwoma tarasami
    1 / 16
    Gotowy do zamieszkania, z pięknym ogrodem i dwoma tarasami

    Zagórze

    • 1 100 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 7 587 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedania oferujemy urządzony dom z pięknie zadbanym ogrodem, dwoma tarasami, garażem - gotowy do zamieszkania. Dom budowany w latach'80 o powierzchni całkowitej 145,50m2...

  • Dom Łękawica gm. Stryszów
    Dom Łękawica gm. Stryszów

    Łękawica

    • 899 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 5 994 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość - gospodarstwo o powierzchni 4,5 ha wraz z klimatycznym domem i stodołą położone w Łękawicy, gmina Stryszów. ZAGOSPODAROWANIE Około 88 arów dzi...

  • Dom Łękawica gm. Skrzyszów
    Dom Łękawica gm. Skrzyszów

    Łękawica

    • 365 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 5 215 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nieruchomość z dużym potencjałem aranżacyjnym, położona w spokojnej i zielonej okolicy, zaledwie około 10 km od Tarnowa. To idealna propozycja dla osób szukających mi...