• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Suchą Beskidzką

(126)
  • TANIO! Atrakcyjna działka budowlana w Kurowie

    Kurów

    • 209 000 zł cena
    • 3 348 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Jeśli szukasz działki pod budowę domków rekreacyjnych lub domu całorocznego...ta oferta jest dla Ciebie!Do sprzedaży oferujemy działkę budowlaną znajdującą się w miejscowości Kur...

  • 1 / 4
    Grunt z WZ Babica

    Babica

    • 330 000 zł cena
    • 2 600 m2 powierzchnia
    • 127 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro przedstawia ofertę sprzedaży działki pod zabudowę jednorodzinną w miejscowości Babica w powiecie strzyżowskimGrunt z WZ pod zabudowę jednorodzin...

  • Działka Świnna Poręba

    Świnna Poręba

    • 183 150 zł cena
    • 1 221 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piękna działka przy nie wielkim lesie. Widok na góry, spokój cisza przy luźnej zabudowie innych domów. Gaz na działce pozostałe media w drodze. Piękne miejsce na dom - twój d...

  • Działka na cele budowlane - Maków Podhalański

    Maków Podhalański

    • 350 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 219 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NOWA, NIŻSZA CENA!!!350.000 ZŁOferujemy Państwu do sprzedaży teren położony w Makowie Podhalańskim obejmujący łącznie 1600 m2 z czego ok. 1200 m2 stanowi teren przeznaczony w całoś...

  • Działka Świnna Poręba

    Świnna Poręba

    • 165 780 zł cena
    • 921 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Świnna Poręba zaledwie 9 minut od Wadowic i 5 minut od jeziora. Trzy wspaniałe działki budowlane na sprzedaż. Pięknie położone z widokiem na góry. Spokój cisza - luźna zabudo...

  • Działka Inwałd ul. Jana Korcza

    Inwałd » ul. Korcza

    • 1 109 000 zł cena
    • 13 100 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w miejscowości Inwałd na osiedlu Korcza. Działka w spokojnym miejscu ale bardzo ładnie położona wśród nowych domów, doskonale nadający się na budowę nowego osiedla domów...

  • 1 / 3
    Działka Wadowice

    Wadowice

    • 125 000 zł cena
    • 1 579 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Bardzo ładna działka, położona w miejscowości Wysoka w powiecie Wadowickim. Działak płaska położona w bardzo spokojnym miejscu. Działka budowlana, media na działce Serdeczn...

  • Kocoń - atrakcyjna działka przy drodze DW 946

    Kocoń

    • 130 000 zł cena
    • 1 085 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentujemy na sprzedaż działkę o pow. 1085 m2, znajdującą się w miejscowości Kocoń ( gm. Ślemień ) zlokalizowaną przy głównej drodze. Według miejscowego planu zagospodarowania...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka budowlana z dostępem do drogi

    Lachowice

    • 220 000 zł cena
    • 3 125 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    --- Osoba prowadząca sprzedaż: tel. [tel] --- LACHOWICE Prezentujemy Państwu do sprzedaży działkę budowlaną o pow. 3125 m2, znajdującą się w miejscowości Lachowice. W najb...

  • Lachowice - działka rekreacyjna pod lasem

    Lachowice

    • 55 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    LACHOWICEPrezentujemy do sprzedaży działkę rolną o pow. ok. 2000 m2, znajdującą się w spokojnym miejscu blisko lasu w miejscowości Lachowice na osiedlu Wojtaszki. Na działce nie ma...

  • Działka budowlana w Stryszawie | MPZP | prąd | asfalt
    Działka budowlana w Stryszawie | MPZP | prąd | asfalt

    Stryszawa

    • 190 000 zł cena
    • 770 m2 powierzchnia
    • 247 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną położoną w Stryszawie (powiat suski). Położona na terenie objętym Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego (tereny zabudowy mieszkalno-usługowe...

  • 1 / 4
    Działka Bogdanówka ul.

    Bogdanówka

    • 350 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż piękna widokowa działka budowlana w miejscowości Bogdanówka, pow. Myślenicki w bardzo atrakcyjnej cenie  350 000zł. W sprzedaży posiadamy dwie takie działki obok siebie...

  • Duża działka budowlana z widokiem na Babią Góre

    Stryszawa

    • 970 000 zł cena
    • 5 384 m2 powierzchnia
    • 181 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka zlokalizowana jest na wzniesieniu, na południowym stoku z widokiem na Babią Górę. To wyjątkowe miejsce wśród gór, w spokojnej okolicy domów jednorodzinnych. Działka otoczon...

  • Działka usługowa z pozwoleniem na budowę budynku

    Budzów

    • 370 000 zł cena
    • 2 100 m2 powierzchnia
    • 177 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    NOWA CENA!!!Działka inwestycyjna w Budzowie ( pow. suski ) Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę usługową o powierzchni ok. 2100m2, która znajduje się w Budzowie (powiat suski, w...

  • Widokowa działka pod rekreację w Stryszawie

    Stryszawa

    • 70 000 zł cena
    • 2 300 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka w StryszawieOsoba prowadząca: tel. 535 410 806====================================================================================STRYSZAWAOferujemy Państwu...

  • Działka Stryszawa

    Stryszawa

    • 63 000 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w Stryszawie o przeznaczeniu budowlano rolnym===============Kontakt do agenta:572 946 773===============Przedstawiamy Państwu na sprzedaż działkę budowlano-rolną,...

  • 1 / 4
    Działka rolna w Stryszawie z widokami

    Stryszawa

    • 43 000 zł cena
    • 2 040 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Stryszawa - widokowa działka rolna=====Kontakt do Agenta: 572 946 773===== Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę rolną, która znajduje się w Stryszawie (powiat suski). Dz...

  • 1 / 2
    Sprzedam dom z działką.

    Krzeszów

    • 420 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 168 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wyjątkowa oferta! Dom z domem gospodarczym i dużą działką budowlaną w malowniczym Krzeszowie, gminie Stryszawa, tuż obok Suchej Beskidzkiej. To doskonała okazja, by spełnić swoje m...

  • Zawoja, działka budowlana
    1 / 4
    Zawoja, działka budowlana

    Zawoja

    • 170 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w Zawoi Wełczy w przysiółku Można o pow 17a położoną na wys 725m npm, dojazd drogą gminną. Działka leży w widłach dwóch potoków, jest częściowo zadrzewio...

  • Do sprzedaży działka budowlana w Lachowicach

    Lachowice

    • 135 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną w Lachowicach o pow. 25 arów. Działka ta znajduje się przy głównej drodze biegnącej przez miejscowość, zlokalizowana w atrakcyjnej części m...