• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki inwestycyjne Ogrodniczki

(1)
  • Działka inwestycyjna Ogrodniczki gm. Juchnowiec Kościelny,
    Działka inwestycyjna Ogrodniczki gm. Juchnowiec Kościelny,

    Ogrodniczki

    • 395 000 zł cena
    • 1 925 m2 powierzchnia
    • 206 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Polecamy nieruchomość...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Łapy ul. Średnia

    Łapy » ul. Średnia

    • 450 000 zł cena
    • 298 m2 powierzchnia
    • 1 511 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    **Pod Kamienicę** Starówka **Ścisłe centrum miasta****Apartamenty mieszkalne** Lokale pod usługi i handel ** Opis nieruchomości:Działki budowlane położone  przy ul. Średniej  w Łap...

  • Działka na sprzedaż 2720 lub dzierżawy pod fotowoltaikę
    Działka na sprzedaż 2720 lub dzierżawy pod fotowoltaikę

    Karakule

    • 500 000 zł cena
    • 2 720 m2 powierzchnia
    • 184 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka do zabudowy (łąka) Cicha lokalizacja w Karakulach Strumyk na działce Cena do negocjacji Idealna na staw lub zabudowę ze strumykiem który przepływa przez działkę Nr geodezy...

  • Dwie działki przy trasie S8, 5 km od Białegostoku

    Białystok

    • 3 500 000 zł cena
    • 18 300 m2 powierzchnia
    • 192 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż dwie działki przy trasie S8, 5 km od Białegostoku na jednej księdze wieczystej nr działek 981 i 982 obręb Żółtki, gmina Choroszcz, powiat Białostocki. Łączna powierzchn...

  • Działka inwestycyjna Białystok Śródmieście
    1 / 2
    Działka inwestycyjna Białystok Śródmieście

    Białystok

    • 200 000 zł cena
    • 332 m2 powierzchnia
    • 603 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka inwestycyjna w centrum miasta. Na działce znajdują się 3 garaże. Działka niezabudowana. Bez ogrodzenia. Ulica Żelazna 39/1. Zapraszam do oglądania.

  • Działka inwestycyjna Ciasne gm. Supraśl,
    1 / 10
    Działka inwestycyjna Ciasne gm. Supraśl,

    Ciasne

    • 879 000 zł cena
    • 5 100 m2 powierzchnia
    • 173 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Polecam Państwu działk...

  • Działka inwestycyjna Białystok,
    1 / 5
    Działka inwestycyjna Białystok,

    Białystok

    • 759 000 zł cena
    • 920 m2 powierzchnia
    • 825 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Oferujemy Państwu na s...

  • Działka inwestycyjna Karakule gm. Supraśl, Wiktorii
    1 / 9
    Działka inwestycyjna Karakule gm. Supraśl, Wiktorii

    Karakule

    • 299 000 zł cena
    • 962 m2 powierzchnia
    • 311 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Oferujemy na sprzedaż...

  • Działka inwestycyjna Białystok,
    1 / 5
    Działka inwestycyjna Białystok,

    Białystok

    • 609 000 zł cena
    • 1 218 m2 powierzchnia
    • 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Oferuję Państwu działk...

  • Działka inwestycyjna Białystok Bema,
    1 / 6
    Działka inwestycyjna Białystok Bema,

    Białystok

    • 1 550 000 zł cena
    • 450 m2 powierzchnia
    • 3 445 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż działka z...

  • Działka inwestycyjna Białystok Zagórki,
    Działka inwestycyjna Białystok Zagórki,

    Białystok

    • 530 400 zł cena
    • 1 326 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Białystok, Zagórki - u...