• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki budowlane Siestrzeń

(6)
  • 1 / 2
    Siestrzeń działka 1500m2

    Siestrzeń

    • 660 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 440 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni 1.500m2 zlokalizowana w miejscowości Siestrzeń gmina Żabia Wola. Położona w otulinie lasu, kształt prostokąta o wymiarach 34 x 44,12 .Media - prąd, woda w dro...

  • 1 / 2
    Siestrzeń działka 1500m2

    Siestrzeń

    • 444 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 296 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• 1 / 2
    Działka pod bliżniak lub pod segmenty

    Siestrzeń

    • 415 000 zł cena
    • 2 320 m2 powierzchnia
    • 179 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka w miejscowości Siestrzeń gmina Żabia Wola Zgodnie z planem zagospodarowania - 250 m2 - pod jeden segment Działka jest w kształcie prostokąta z wjazdem od b...

  • 1 / 2
    Siestrzeń działka 1500m2

    Siestrzeń

    • 444 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 296 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka budowlana na sprzedaż
    Działka budowlana na sprzedaż

    Siestrzeń » ul. Działka

    • 399 000 zł cena
    • 2 327 m2 powierzchnia
    • 172 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania piękna działka budowlana położona w miejscowości Siestrzeń pod Grodziskiem Mazowieckim przy ulicy Winogronowej o powierzchni 2327m2 (35x65) Działka znajduje się w sąs...

  • Działka Siestrzeń

    Siestrzeń

    • 1 980 000 zł cena
    • 13 200 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlano - rolna o powierzchni 132.000m2 zlokalizowana w miejscowości Siestrzeń gmina Żabia Wola. Istnieje możliwość przekształcenia na budowlaną. Media - prąd, woda (s...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Książenice gm. Grodzisk Mazowiecki
    1 / 5
    Działka Książenice gm. Grodzisk Mazowiecki

    Książenice

    • 2 800 000 zł cena
    • 22 393 m2 powierzchnia
    • 126 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Książenice piękna działka, w doskonałej lokalizacji, o powierzchni 22393 m2 - na sprzedaż. Działka o powierzchni 22.393 m2 z naturalnym stawem /ok.9000m2/. Dojazd do nieru...

  • 1 / 3
    Sprzedam działkę budowlaną w Starej Wsi.

    Stara Wieś

    • 390 000 zł cena
    • 1 078 m2 powierzchnia
    • 362 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę w Starej Wsi, gm. Nadarzyn. 1078 m2. wymiary 19x57 m, prostokąt, orientacja południe-północ, bezpośrednio przy drodze asfaltowej ul. Brwinowska (pomiędzy ul. Łubin...

  • Działka w otulinie lasu
    1 / 7
    Działka w otulinie lasu

    Książenice

    • 629 000 zł cena
    • 1 425 m2 powierzchnia
    • 442 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o powierzchni 1.425m2 zlokalizowana w Książenicach. Kształt  prostokąta o wymiarach 47,6 x 29,94, dojazd drogą gminną utwardzoną, media - prąd na działce, wodoci...

  • Działka w otulinie lasu
    1 / 7
    Działka w otulinie lasu

    Książenice

    • 629 000 zł cena
    • 1 449 m2 powierzchnia
    • 435 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o powierzchni 1.449m2 zlokalizowana w Książenicach. Kształt  prostokąta o wymiarach 47,6 x 30,50, dojazd drogą gminną utwardzoną, media - prąd na działce, wodoci...

  • 1 / 4
    piękna działka w lesie

    Marynin

    • 2 020 000 zł cena
    • 6 263 m2 powierzchnia
    • 323 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bardzo cicha i ciekawa okolica. Działka zadrzewiona, zalesiona wg. planu miejscowego budowlana ! symbol w planie M/LS - można w 30% procentach zabudować działkę,wysokość zabudowy...

  • Super z MPZP! drzewa! Media, cisza spokój ulica gm

    Terenia

    • 566 000 zł cena
    • 1 507 m2 powierzchnia
    • 376 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana objęta miejscowym planem zagospodarowania terenu z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową-zagrodową. Wjazd na działkę od strony północnej od boku o szerokości 4...

  • Działka z pozwoleniem na budowę domu-Terenia

    Terenia » ul. Graniczna

    • 495 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 330 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA 1500 M² Z POZWOLENIEM NA BUDOWĘ NOWOCZESNEGO DOMU  Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1500 m² z gotowym pozwoleniem na budowę nowoczesnego domu...

  • Działka wśród nowej zabudowy dobra lokalizacja!

    Książenice

    • 490 000 zł cena
    • 1 750 m2 powierzchnia
    • 280 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka na sprzedaż w Książenicach – doskonała lokalizacja, Miejscowy Plan Zagospodarowania PrzestrzennegoNa sprzedaż kształtna działka budowlana położona w miejscowości Książenice...

  • 1 / 3
    Leśna z pr. zabud. pod zabud. rezydencjonalną MPZP

    Marynin

    • 1 480 000 zł cena
    • 4 476 m2 powierzchnia
    • 331 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka leśna pod zabudowę rezydencjonalną - SiestrzeńLokalizacja:Działka zlokalizowana przy ulicy Mazowieckiej w miejscowości Siestrzeń. Teren wyjątkowo malowniczy, zróżnicowany,...

  • Wyjątkowa działka w Owczarni

    Książenice

    • 790 000 zł cena
    • 2 100 m2 powierzchnia
    • 377 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż: wyjątkowa działka budowlana na granicy Owczarni i Książenic Oferuję pięknie położoną działkę budowlaną o powierzchni ok. 2100 m2, zlokalizowaną w spokojnej i zielonej...

  • Działka budowlana Książenice gm. Grodzisk Mazowiecki
    1 / 3
    Działka budowlana Książenice gm. Grodzisk Mazowiecki

    Książenice

    • 789 000 zł cena
    • 3 157 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Książenice piękna działka budowlano-rolna - na sprzedaż . Działka o powierzchni 3157 m2 i wymiarach : 40x119x30x92. Położona blisko lasu. W sąsiedztwie nowa zabudowa jednorod...

  • Super z MPZP! drzewa! Media, cisza spokój ulica gm

    Terenia

    • 566 000 zł cena
    • 1 507 m2 powierzchnia
    • 376 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Sprzedam super działkę budowlaną
    1 / 2
    Sprzedam super działkę budowlaną

    Młochów

    • 485 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 485 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam bardzo fajną działkę budowlaną w Młochowie gmina Nadarzyn powiat pruszkowski 1000m2,. Świetna okolica, blisko przedszkole, szkoła podstawowa, przychodnia, biblioteka, pięk...

  • Działka budowlana Terenia gm. Brwinów, ul. Pieczarkowa róg Borowikowej
    1 / 2
    Działka budowlana Terenia gm. Brwinów, ul. Pieczarkowa róg Borowi...

    Terenia

    • 600 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka blisko terenów zielonych i leśnych, zielona, cicha, media w drodze. Ładna działka i świetna lokalizacja lokalizacja - szybki dojazd do Warszawy trasą S8. Dobry...

  • Działka Książenice gm. Grodzisk Mazowiecki
    Działka Książenice gm. Grodzisk Mazowiecki

    Książenice

    • 390 000 zł cena
    • 2 307 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Łąkowa działka budowlana o powierzchni 2307m2 i wymiarach 26x80m2 z dwoma dojazdami drogami nieutwardzonymi. Siła w drodze przy działce. Polecam! Numer oferty: 450/DZ/2010

  • Działka budowlana Książenice gm. Grodzisk Mazowiecki
    1 / 9
    Działka budowlana Książenice gm. Grodzisk Mazowiecki

    Książenice

    • 1 330 000 zł cena
    • 3 800 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Książenice dwie piękne działki budowlano-leśne każda o powierzchni 3800m2 - na sprzedaż. Działka budowlano - leśna o powierzchni 3800m2 i wymiarach 69x55. Położona w piękn...

  • ⭐⭐⭐⭐Wyjątkowa piękna działka leśna z pr. zabud⭐⭐⭐⭐

    Marynin

    • 1 255 000 zł cena
    • 3 800 m2 powierzchnia
    • 331 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wyjątkowa działka budowlana podzielona na 3 działki pod zabudowę rezydencjonalną, w otoczeniu lasu – idealna inwestycja Oferujemy pięknie położoną działkę budowlaną o powierzchni 3...

  • Działka budowlana Książenice gm. Grodzisk Mazowiecki,
    1 / 5
    Działka budowlana Książenice gm. Grodzisk Mazowiecki,

    Książenice

    • 1 200 000 zł cena
    • 4 951 m2 powierzchnia
    • 243 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wyjątkowa działka w zielonej części Książenic - idealna pod rezydencję. Na sprzedaż przestronna działka o powierzchni blisko 5 000 m², położona w spokojnej i zielonej części Książ...

  • Śliczna działka w leśnej okolicy

    Rozalin

    • 532 500 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 355 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piękna działka w spokojnej, otoczonej drzewami okolicy. Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania 2MN.Teren dla osób ceniących kontakt z przyrodą przy zachowaniu sprawnej k...

  • 1 / 3
    Leśna z pr. zabud. pod zabud. rezydencjonalną MPZP

    Marynin

    • 1 480 000 zł cena
    • 4 476 m2 powierzchnia
    • 331 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka leśna pod zabudowę rezydencjonalną - MaryninLokalizacja:Działka zlokalizowana przy ulicy Mazowieckiej w miejscowości Marynin. Teren wyjątkowo malowniczy, zróżnicowany, por...

  • Działka z pozwoleniem na budowę

    Książenice

    • 255 000 zł cena
    • 1 575 m2 powierzchnia
    • 162 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do Sprzedania działka z pozwoleniem na budowę - dwa pokoje na parterze , dwa pokoje na poddaszu .Usytuowana przy drodze wewnętrznej z prawem przejazdu i przeprowadzenia mediów. Dl...

  • 1 / 2
    OKAZJA niedroga działka Urzut

    Urzut

    • 410 000 zł cena
    • 2 050 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana położona w wyjątkowo malowniczej, spokojnej okolicy. Dojazd drogą asfaltową - ostatnie metry utwardzoną.Teren objęty MPZP. Zabudowa jednorodzinna lub bliźniacza.M...

  • Piękna | mega cena | MPZP 30% | Sucha | zieleń LUX

    Marynin

    • 460 000 zł cena
    • 2 681 m2 powierzchnia
    • 172 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piękna zadrzewiona działka /sosny i brzozy/ w dobrej cenie usytuowana przy drodze wewnętrznej, przy której są tylko cztery działki. Teren bardzo suchy, wokół dużo zieleni - bard...

  • Działka Marynin gm. Grodzisk Mazowiecki
    1 / 3
    Działka Marynin gm. Grodzisk Mazowiecki

    Marynin

    • 640 000 zł cena
    • 2 100 m2 powierzchnia
    • 305 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 2100 m2 , zlokalizowana w miejscowości Marynin - w gminie Grodzisk Mazowiecki. Cicha i spokojna okolica, w pobliżu szkoły, przystanki autobusowe...

  • ⭐⭐⭐⭐Wyjątkowa piękna działka leśna z pr. zabud⭐⭐⭐⭐

    Marynin

    • 1 255 000 zł cena
    • 3 800 m2 powierzchnia
    • 331 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• 1 / 4
    piękna działka w lesie

    Marynin

    • 2 020 000 zł cena
    • 6 263 m2 powierzchnia
    • 323 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka z pozwoleniem na budowę

    Książenice

    • 255 000 zł cena
    • 1 575 m2 powierzchnia
    • 162 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Super z MPZP! drzewa! Media, cisza spokój ulica gm

    Terenia

    • 566 000 zł cena
    • 1 507 m2 powierzchnia
    • 376 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Piękna | mega cena | MPZP 30% | Sucha | zieleń LUX

    Marynin

    • 460 000 zł cena
    • 2 681 m2 powierzchnia
    • 172 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Znakomita działka przemysłowa Nadarzyn

    Urzut » ul. Bielińska

    • 8 400 000 zł cena
    • 28 000 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka w miejscowości Urzut, gm. Nadarzyn o przybliżonej powierzchni 2,8 HA. Z możliwością podziału.Teren objęty MPZP. Bardzo korzystne wymiary.Media: woda, prąd i g...