• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki budowlane Preczów

(2)
  • Działka Preczów

    Preczów

    • 520 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 434 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Preczów gmina Psary, duża działka pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną usytuowana przy drodze wewnętrznej we współwłasności na osiedlu domów jednorodzinnych nowych. Możliwość za...

  • Działka Preczów

    Preczów

    • 260 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 434 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Preczów gmina Psary, działka pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną usytuowana przy drodze wewnętrznej we współwłasności na osiedlu domów jednorodzinnych nowych. Powierzchnia dzi...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Dąbrowa Górnicza Ujejsce

    Dąbrowa Górnicza » Ujejsce

    • 423 060 zł cena
    • 1 923 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka pod zabudowę jednorodzinną, duża w kształcie prostokąta o wymiarach 56x34m. Działka o powierzchni 1923 m.kw w trzeciej linii zabudowy, w okolicy niska nowa zabudowa jednor...

  • 1 / 4
    Działka Sarnów

    Sarnów

    • 215 000 zł cena
    • 2 330 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sarnów gmina Psary, działka objęta miejscowym planem zagospodarowania pod zabudowę jednorodzinną z nieuciążliwymi usługami. Powierzchnia działki 2330m2 Wymiary: 30,05 m od wjazdu...

  • Działka budowlana 1166m2
    1 / 3
    Działka budowlana 1166m2

    Dąbrowa Górnicza

    • 270 zł cena
    • 1 166 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Posiadam na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1166 m kwadratowych położona w Dąbrowie Górniczej Ząbkowice -Ujejsce. Na działkę prowadzi droga utwardzona o szerokości 7,5...

  • Malinowice, działka na osiedlu domów
    1 / 3
    Malinowice, działka na osiedlu domów

    Malinowice

    • 395 080 zł cena
    • 1 411 m2 powierzchnia
    • 280 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Malinowice, działka z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną, na osiedlu wśród nowych domów. Działka o powierzchni 1411m2, wymiarach 22,7m x 62m. Teren płaski, suchy, działka n...

  • Działka budowlana 1200 m kw
    1 / 2
    Działka budowlana 1200 m kw

    Dąbrowa Górnicza

    • 480 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam piękną działkę budowlaną o pow 1200 m 2 .Lokalizacja Dąbrowa Górnicza Zabkowice, Antoniów ul Stawowa nieopodal jeziora Pogoria 4- osiedle domów jednorodzinnych.Wiecej inf...

  • 1 / 4
    Działka Dąbrowa Górnicza Ujejsce

    Dąbrowa Górnicza » Ujejsce

    • 485 700 zł cena
    • 1 619 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ujejsce, działka na osiedlu nowo budowanych domów o zabudowie tylko wolnostojącej mieszkaniowej, o powierzchni 1619m2. Działka ma wymiary 31,1m od strony wjazdu i w głąb 54m. Obj...

  • 1 / 4
    Działka Dąbrowa Górnicza Bugaj

    Dąbrowa Górnicza » Bugaj

    • 190 000 zł cena
    • 703 m2 powierzchnia
    • 271 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bugaj, działka pod zabudowę mieszkaniową położona wśród nowej zabudowy jednorodzinnej. Powierzchnia 703m2. Wymiary 20 od wjazdu na działkę x35m. Działka leży przy drodze we współ...

  • Warężyn działka rolno-budowlana
    Warężyn działka rolno-budowlana

    Warężyn

    • 300 000 zł cena
    • 2 984 m2 powierzchnia
    • 101 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Warężyn gmina Siewierz, do sprzedaży działka o powierzchni 2984m2 i wymiarach 21m od ulicy i w głąb 142m. Działka jest płaska, prosta, pusta. Teren objęty planem zagospodarowania p...

  • Działka budowlana
    1 / 16
    Działka budowlana

    Dąbrowa Górnicza

    • 270 000 zł cena
    • 1 056 m2 powierzchnia
    • 256 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w Dąbrowie Górniczej Ujejsce ul. Podbuczyny. Dodatkowo posiadam mapkę do celów projektowych. Działka uzbrojona ( prąd, gaz, woda przechodzi przez działkę...

  • 1 / 4
    Działka Dąbrowa Górnicza Ujejsce

    Dąbrowa Górnicza » Ujejsce

    • 210 000 zł cena
    • 790 m2 powierzchnia
    • 266 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, położona w obrębie Ujejsce w Dąbrowie Górniczej, rejon Kryniczej. Powierzchnia działki 790m2, wymiary 23x37,2 Me...

  • 1 / 3
    Działka Dąbrowa Górnicza Ząbkowice

    Dąbrowa Górnicza » Ząbkowice

    • 430 000 zł cena
    • 1 030 m2 powierzchnia
    • 418 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dąbrowa Górnicza Ząbkowice Na sprzedaż teren składający się z 2 działek o łącznej powierzchni 1030m2 Działka jest narożna o wymiarach 29,5x36 Wjazd na działkę z drogi gminnej as...

  • Działka budowalno-rolna Kuźnica Piaskowa
    1 / 3
    Działka budowalno-rolna Kuźnica Piaskowa

    Warężyn

    • 350 000 zł cena
    • 2 769 m2 powierzchnia
    • 127 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki: - 907/2 pod zabudowę jednorodzinną w Kuźnicy Piaskowej przy drodze ,działka rolno budowlana o powierzchni 1457m , długość 97m szerokość 15m . Media: woda, prąd i...

  • Działka Dąbrowa Górnicza Sikorka

    Dąbrowa Górnicza » Sikorka

    • 261 000 zł cena
    • 1 002 m2 powierzchnia
    • 261 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniowa jednorodzinną, położona na Sikorce w sąsiedztwie lasu i zabudowań mieszkalnych. Działka ma powierzchnię 1002m2 i wymiary 18m od...

  • GRUNT INWESTYCYJNY – DĄBROWA GÓRNICZA ul. Piłsudskiego 2i
    1 / 4
    GRUNT INWESTYCYJNY – DĄBROWA GÓRNICZA ul. Piłsudskiego 2i

    Dąbrowa Górnicza

    • 1 800 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 720 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    nieruchomość zlokalizowaną w Dąbrowie Górniczej przy al. J Piłsudskiego 2i Centrum Dąbrowy Górniczej Obiekt położony jest w spokojnej, bocznej uliczce, w sąsiedztwie zabudowy u...

  • Działka budowlana Dąbrowa Górnicza Marianki
    1 / 6
    Działka budowlana Dąbrowa Górnicza Marianki

    Dąbrowa Górnicza

    • 440 000 zł cena
    • 886 m2 powierzchnia
    • 497 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 886m2 w kształcie prostokąta o wymiarach: szerokość 44m i długości 20m. Zlokalizowaną w zacisznym miejscu Marianki w Dąbro...

  • Działka Malinowice

    Malinowice

    • 351 750 zł cena
    • 1 407 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Malinowice, działka z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną, na osiedlu wśród nowych domów. Działka o powierzchni 1407m2, wymiarach 22,7m x 62m. Teren płaski, suchy, działka...

  • Działka Malinowice

    Malinowice

    • 299 100 zł cena
    • 997 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Malinowice, działka pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z nieuciążliwymi usługami jako funkcją uzupełniającą. Działka o powierzchni 997m2, wymiarach 27,2 x 37,4m. Teren jest...

  • Działka Malinowice

    Malinowice

    • 254 100 zł cena
    • 847 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Malinowice, działka pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z nieuciążliwymi usługami jako funkcją uzupełniającą. Działka o powierzchni 847m2, wymiarach 22,2 x 37,8m. Teren jest...

  • Przetarg - ul. Starościńska

    Dąbrowa Górnicza » ul. Starościńska

    • 335 340 zł cena
    • 708 m2 powierzchnia
    • 474 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezydent Miasta Dąbrowy Górniczej ogłasza, że w dniu 9.06.2026 r. o godz. 12:00 w Urzędzie Miejskim w Dąbrowie Górniczej przy ul. Granicznej 21, odbędzie się pierwszy przetarg...

  • 1 / 4
    Przetarg - ul. Zdrowa

    Dąbrowa Górnicza » ul. Zdrowa

    • 304 030 zł cena
    • 691 m2 powierzchnia
    • 440 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezydent Miasta Dąbrowy Górniczej ogłasza, że w dniu 9.06.2026 r. o godz. 11:30 w Urzędzie Miejskim w Dąbrowie Górniczej przy ul. Granicznej 21, odbędzie się pierwszy przetarg...

  • 1 / 2
    Przetarg - ul. Rzeczna

    Dąbrowa Górnicza » ul. Rzeczna

    • 135 440 zł cena
    • 742 m2 powierzchnia
    • 183 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezydent Miasta Dąbrowy Górniczejogłasza, że w dniu 25.06.2026 r. w Urzędzie Miejskim w Dąbrowie Górniczej przy ul. Granicznej 21, odbędą się niżej wymienione przetargi na sprzeda...