• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki budowlane Nowodworce

(2)
  • Działka budowlana Nowodworce gm. Wasilków,
    1 / 6
    Działka budowlana Nowodworce gm. Wasilków,

    Nowodworce

    • 520 000 zł cena
    • 1 874 m2 powierzchnia
    • 278 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Oferuje na sprzedaż at...

  • * NOWODWORCE * 1414m2 * Budowlana * prąd gaz
    1 / 2
    * NOWODWORCE * 1414m2 * Budowlana * prąd gaz

    Nowodworce

    • 466 000 zł cena
    • 1 414 m2 powierzchnia
    • 330 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecamy do sprzedaży świetnie zlokalizowaną działkę znajdującą się przy ul. Lawendowej w miejscowości Nowodworce (gm. Wasilków). Doskonałe miejsce do wybudowania domu, blisko ter...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Zniewalające Studzianki 0% Prowizji

    Studzianki » ul. Polonijna

    • 108 360 zł cena
    • 840 m2 powierzchnia
    • 129 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapierające dech w piersiach działki budowlane w Studziankach - Otulina Puszczy KnyszyńskiejMarzysz o zamieszkaniu w urokliwej okolicy, w otoczeniu dziewiczej natury i spokoju? Ter...

  • Karakule ul.Lwia Działka Budowlana

    Karakule » ul. Lwia

    • 207 831 zł cena
    • 949 m2 powierzchnia
    • 219 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż malowniczo położone działki w miejscowości Karakule ul. Lwia między Sowlanami, a Karakulami. Wydane warunki zabudowy na budowę domu jednorodzinnego do 15% pow. zabudowy...

  • 1 / 4
    Działka BIAŁYSTOK Dojlidy Górne

    Białystok » Dojlidy

    • 250 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 278 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Oferuję do sprzedaży działkę o powierzchni 0,0900 ha , zmiennej długości i szerokości (przybliżone wymiary 24 m x 36 m) , położoną w Białymstoku na osiedlu Dojlidy Gó...

  • Zaścianki * Działka pod szeregówki 3000m2
    Zaścianki * Działka pod szeregówki 3000m2

    Zaścianki

    • 1 100 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 367 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni ok 3000m2 położona w kameralnym miejscu w sąsiedztwie lasu i zabudowy jednorodzinnej w Zaściankach. Teren nie jest objęty MPZP. Działka...

  • Działka Białystok ul.

    Białystok

    • 420 000 zł cena
    • 1 031 m2 powierzchnia
    • 408 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka idealna pod Twój wymarzony dom!Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w spokojnej i malowniczej okolicy na osiedlu Dojlidy Górne. To doskonałe miejsce na budowę domu jedno...

  • Idealne działki budowlane w mieście pod Twój dom- Białystok!
    1 / 6
    Idealne działki budowlane w mieście pod Twój dom- Białystok!

    Białystok

    • 600 000 zł cena
    • 603 m2 powierzchnia
    • 996 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż 6 pięknych, kształtnych i uzbrojonych działek budowlanych, przy ul. Baranowickiej w Białymstoku. Działki o powierzchniach od 603m² do 670m² objęte są miejscowym pl...

  • Działka Wasilków Dąbrówki

    Wasilków

    • 150 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki o powierzchni 612 m 2 , położonej w miejscowości Dąbrówki , gm. Wasilków, w odległości ok. 4 km od Wasi...

  • Działki Sowlany-Białystok
    1 / 5
    Działki Sowlany-Białystok

    Sowlany

    • 330 000 zł cena
    • 830 m2 powierzchnia
    • 398 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki Sowlany-Balystok Osoba kontaktowa: Piotr Topp Mail kontaktowy: @ Telefon kontaktowy: 017732974114 Działki w pieknym polozeniu blisko Bialegostoku 5 minut samochodem 830 m...

  • Działka budowlana - z linią brzegową i własnym lasem!
    1 / 6
    Działka budowlana - z linią brzegową i własnym lasem!

    Białystok

    • 325 000 zł cena
    • 7 100 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Marzysz o zacisznej, podlaskiej wsi, na której będziesz mógł pobudować dom z tarasem wychodzącym na własny las, a za nim mieć bezpośredni dostęp do malowniczej zatoczki rzeki Czarn...

  • działka
    1 / 8
    działka

    Białystok

    • 455 000 zł cena
    • 1 242 m2 powierzchnia
    • 367 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę z pełnym uzbrojeniem pod zabudowę mieszkaniową nr działki 208/18 ul. Brzoskwiniowa nr 66 (obok) os. Dojlidy Górne. Działka położona przy drodze asfaltowej po obu s...

  • Działka budowlana z drogą prywatną
    1 / 4
    Działka budowlana z drogą prywatną

    Białystok

    • 350 000 zł cena
    • 813 m2 powierzchnia
    • 431 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dojazd drogą asfaltową Okolica: domy bliźniaki, szkoła, przedszkole, sklep, przystanek mpk (2, 15, 30) Wszystkie media w drodze Adres: Białystok, ul. Dojlidy Górne 113a Dzwonić po...

  • Działka budowlana Sobolewo gm. Supraśl,
    1 / 5
    Działka budowlana Sobolewo gm. Supraśl,

    Sobolewo

    • 490 000 zł cena
    • 1 181 m2 powierzchnia
    • 415 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Polecam Państwu działk...

  • Działka budowlana Sobolewo gm. Supraśl,
    1 / 6
    Działka budowlana Sobolewo gm. Supraśl,

    Sobolewo

    • 299 000 zł cena
    • 1 070 m2 powierzchnia
    • 280 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Działka budowlana na s...

  • Działka budowlana Zaścianki gm. Supraśl,
    1 / 8
    Działka budowlana Zaścianki gm. Supraśl,

    Zaścianki

    • 6 775 000 zł cena
    • 14 263 m2 powierzchnia
    • 476 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przedstawiam Państwu d...

  • Działka budowlana Wólka Poduchowna gm. Wasilków,
    1 / 6
    Działka budowlana Wólka Poduchowna gm. Wasilków,

    Wólka Poduchowna

    • 175 000 zł cena
    • 1 047 m2 powierzchnia
    • 168 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Białystok Os.Skorupy ul.Ciołkowskiego
    1 / 4
    Białystok Os.Skorupy ul.Ciołkowskiego

    Białystok

    • 800 000 zł cena
    • 1 094 m2 powierzchnia
    • 732 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    -Białystok Os.Skorupy ul.Ciołkowskiego 64 -Działka budowlana 1094m2 -Szerokość 18m, długość 61m -Nr działek 28/4, 28/6 -Działka posiada warunki zabudowy na 2 domy mieszkalne jednor...

  • Działka budowlana Jurowce gm. Wasilków,
    1 / 8
    Działka budowlana Jurowce gm. Wasilków,

    Jurowce

    • 2 580 000 zł cena
    • 8 476 m2 powierzchnia
    • 305 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka budowlana Studzianki gm. Wasilków,
    1 / 3
    Działka budowlana Studzianki gm. Wasilków,

    Studzianki

    • 330 000 zł cena
    • 2 533 m2 powierzchnia
    • 131 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Polecam Państwu piękną...

  • Działka budowlana
    1 / 2
    Działka budowlana

    Białystok

    • 1 600 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka posiada dojazd z dwóch stron. Działka leży przy ulicy chłodnej. Jest całkowicie uzbrojona, wszystkie media. W tym roku mają być zaczęte pracę nad nawierzchnią drogi przez u...

  • Działka budowlana Jurowce gm. Wasilków,
    1 / 6
    Działka budowlana Jurowce gm. Wasilków,

    Jurowce

    • 2 268 000 zł cena
    • 5 528 m2 powierzchnia
    • 411 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka budowlana Woroszyły gm. Wasilków,
    1 / 4
    Działka budowlana Woroszyły gm. Wasilków,

    Woroszyły

    • 800 000 zł cena
    • 3 328 m2 powierzchnia
    • 241 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Jeśli marzysz o budowie domu w miejscu, gdzie rano budzi Cię cisza i zapach lasu, a jednocześnie w kilka minut możesz dojechać do miasta - ta działka może być idealna dla Ciebie....