• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki budowlane Marcinkowo

(1)
  • Działki budowlane - Marcinkowo, gm. Mrągowo.
    1 / 13
    Działki budowlane - Marcinkowo, gm. Mrągowo.

    Marcinkowo

    • 122 900 zł cena
    • 1 245 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Marcinkowo to dynamicznie rozwijająca się miejscowość w gminie Mrągowo, położona w sercu Mazur, zaledwie kilka minut od Mrągowo. To doskonała propozycja dla osób, które chcą korzys...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam działkę budowlną w Marwałdzie ( zabudowaną).

    Marwałd

    • 96 000 zł cena
    • 3 200 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • budowlana

    W wsi Marwałd na Mazurach Zachodnich sprzedam działkę budowlaną 212/4 o pow. 0,32 zabudowana drewnianą stodołą  o pow. 190 m/kw i poniemiecką oborą o pow. 170 m/kw. Drewniana stod...

  • Zespół działek pod inwestycje mieszkaniową

    Pacółtowo

    • 3 060 000 zł cena
    • 21 192 m2 powierzchnia
    • 145 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WSPANIAŁA LOKALIZACJA!!!Świetny produkt inwestycyjny Możliwy zakup pojedynczych działek DUŻE MOŻLIWOŚCI ZAGOSPODAROWANIA!!!Przedmiotem oferty jest nieruchomość gruntowa o łącznej p...

  • mazury działka Dąbrówno
    1 / 4
    mazury działka Dąbrówno

    Dąbrówno

    • 190 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 20ar położona we wsi Stare Miasto koło Dąbrówna, między dwoma jeziorami: Dąbrowa Mała (odległość ok. 100m) i Dąbrowa Duża (ok. 1 km). Powierzchnia jeziora - 173 h...

  • Działka Marwałd gm. Dąbrówno
    1 / 13
    Działka Marwałd gm. Dąbrówno

    Marwałd

    • 895 000 zł cena
    • 150 700 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wyjątkowe 15 ha pod Twoją inwestycję - 600m od Marwałdu, widoki jak ze Wzgórz Dylewskich! Szukasz miejsca, które oferuje absolutną prywatność, a jednocześnie daje nieogra...

  • DOMKOWO gm Grunwald-działka 1920 m2- z WZ Bezterminowe
    DOMKOWO gm Grunwald-działka 1920 m2- z WZ Bezterminowe

    Domkowo

    • 55 000 zł cena
    • 1 920 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka z wydanymi WZ na dom całoroczny, przy lesie państwowym.Wieś DOMKOWO-gmina Grunwald- numer geodezyjny 77/12. 150 m do przełomów meandrującej rzeki. Na jednym z brzegów star...

  • Działka budowlana Dąbrówno,
    1 / 7
    Działka budowlana Dąbrówno,

    Dąbrówno

    • 240 000 zł cena
    • 1 140 m2 powierzchnia
    • 211 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Zapraszam do zapoznani...

  • Działka budowlana Dąbrówno,
    1 / 7
    Działka budowlana Dąbrówno,

    Dąbrówno

    • 1 820 000 zł cena
    • 16 250 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przedstawiam działkę b...

  • Działka budowlana Stare Miasto gm. Dąbrówno,
    1 / 5
    Działka budowlana Stare Miasto gm. Dąbrówno,

    Stare Miasto

    • 325 000 zł cena
    • 3 360 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka budowlana Ostrowite gm. Dąbrówno

    Nowe

    Działka budowlana Ostrowite gm. Dąbrówno

    Ostrowite

    • 178 512 zł cena
    • 3 719 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA W SERCU PRZYRODY - OSTROWITE, GMINA DĄBRÓWNO, POWIAT OSTRÓDZKI. 0% prowizji od Kupującego. Numer działki: 45/15 | Powierzchnia: 3719 m² Wydane Warunki Zabudow...