• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Chabówka
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Brzydowo

(1)
  • Działka Brzydowo

    Brzydowo

    • 124 999 zł cena
    • 1 m2 powierzchnia
    • 124 999 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Brzydowo, gmina Ostróda, powiat ostródzki. Super atrakcyjna działka budowlana, z wjazdem od drogi asfaltowej. Działka ogrodzona od frontu ozdobnym, kutym płotem osadzonym na podm...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • DWUPOZIOMOWY APARTAMENT NAD SAMYM JEZIOREM W OSTRÓDZIE

    Ostróda

    • 774 200 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 9 800 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    25.02 DNI OTWARTE!! (w sprawie ustalenia godziny spotkania zapraszam do kontaktu [tel]) Dla Inwestora chcącego zarabiać pasywnie przez cały rok (najem krótkoterminowy) lub...

  • Do sprzedania mieszkanie 2 - pokojowe, 41.19 m2 w Ostródzie, ul. 1 Dywizji
    1 / 2
    Do sprzedania mieszkanie 2 - pokojowe, 41.19 m2 w Ostródzie, ul....

    Ostróda » ul. Dywizji

    • 300 170 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 7 322 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Agencja Nieruchomości Klonowski
    Biuro nieruchomości

  • Do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe 75.05 m2 w Kajkowie, gm. Ostróda
    1 / 4
    Do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe 75.05 m2 w Kajkowie, gm. Ostr...

    Kajkowo

    • 435 290 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 5 804 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Agencja Nieruchomości Klonowski
    Biuro nieruchomości

  • Do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe 56.24 m2 w Kajkowie , gm. Ostróda
    Do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe 56.24 m2 w Kajkowie , gm. Ost...

    Kajkowo

    • 337 440 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 6 026 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Agencja Nieruchomości Klonowski
    Biuro nieruchomości

  • Do sprzedania mieszkanie 4-pokojowe 82.25 m2 w Kajkowie, gm. Ostróda
    1 / 2
    Do sprzedania mieszkanie 4-pokojowe 82.25 m2 w Kajkowie, gm. Ostr...

    Kajkowo

    • 485 275 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 5 918 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Agencja Nieruchomości Klonowski
    Biuro nieruchomości

  • Do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe 67.80 m2 w Kajkowie, gm. Ostróda
    1 / 4
    Do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe 67.80 m2 w Kajkowie, gm. Ostr...

    Kajkowo

    • 427 140 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 6 376 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Agencja Nieruchomości Klonowski
    Biuro nieruchomości

  • Do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe 40.81 m2 , w Kajkowie , gm. Ostróda
    1 / 5
    Do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe 40.81 m2 , w Kajkowie , gm. O...

    Kajkowo

    • 253 022 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 6 326 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Agencja Nieruchomości Klonowski
    Biuro nieruchomości

  • Dom Pietrzwałd

    Pietrzwałd

    • 980 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 8 167 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRESDOM Nieruchomości prezentuje na sprzedaż siedlisko na Wzgórzach Dylewskich, ok 1 km od Góry Dylewskiej (312 m n. p. m.). Nieruchomość zlokalizowana jest pomiędzy wsiami Piet...

  • IV-1108 Mieszkanie 2 pokoje, 11 Listopada, 3 piętro
    1 / 15
    IV-1108 Mieszkanie 2 pokoje, 11 Listopada, 3 piętro

    Ostróda » ul. Listopada

    • 265 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 5 300 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Nieruchomości Geopionier Piotr Panek
    Biuro nieruchomości

  • Ostróda – Lubajny – nowa inwestycja, budowa czterech budynków dwu-lokalowych w zabudowie szeregowej
    1 / 7
    Ostróda – Lubajny – nowa inwestycja, budowa czterech budynków dwu...

    Lubajny

    • 279 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 4 044 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Nieruchomości Geopionier Piotr Panek
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Ostróda

    • 399 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 7 125 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Biuro Nieruchomości "KOMPLEX" Łukasz Adamski
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Ostróda

    • 339 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 6 648 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    TreeHouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 2
    Działka budowlana w Tyrowie

    Tyrowo

    • 140 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną w Tyrowie (pod Ostródą). Powierzchnia działki - 15 arów. Położona bezpośrednio przy drodze gruntowej. Działka uzbrojona. Możliwość podłączenia...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Ostróda

    • 419 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 6 869 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    TreeHouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Ostróda

    • 427 505 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 6 478 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Wynajmę kawalerkę wolnostojącą Ostróda 1500zl
    1 / 7
    Wynajmę kawalerkę wolnostojącą Ostróda 1500zl

    Ostróda

    • 1 500 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Wynajmę kawalerkę umeblowaną z niezbędnymi rzeczami do egzystowania łóżkiem stołem lodówką pralką telewizorem na Osiedlu Drwęckim dobra lokalizacja do przystanku autobusowego 200m...

  • Sprzedam 4 działki w Idzbarku (gm. Ostróda) - przy rzece
    1 / 10
    Sprzedam 4 działki w Idzbarku (gm. Ostróda) - przy rzece

    Idzbark

    • 50 000 zł cena
    • 3 001 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam 4 działki w Idzbarku (gm. Ostróda) – zielone tereny przy rzece, idealne na wypoczynek i inwestycję blisko jezioro. Na sprzedaż atrakcyjny teren nad rzeką o łącznej powie...

  • sprzedam dużą działkę nad jeziorem - Mazury
    1 / 9
    sprzedam dużą działkę nad jeziorem - Mazury

    Idzbark

    • 420 000 zł cena
    • 10 597 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dwie piękne działki z widokiem na jezioro, idealne pod dom lub inwestycję. Bezpośrednio od właściciela – bez pośredników i prowizji! Idzbark, Mazury (woj. warmińsko-mazurskie, gm...

  • Ako ay umuupa ng isang inayos na studio apartment Ostroda
    Ako ay umuupa ng isang inayos na studio apartment Ostroda

    Ostróda

    • 1 500 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Ako ay umuupa ng isang inayos na studio apartment na may mga kinakailangang bagay para sa pamumuhay, isang kama, isang mesa, isang refrigerator, isang washing machine, isang TV, sa...

  • Sprzedam działkę w Idzbarku gmina Ostróda
    1 / 6
    Sprzedam działkę w Idzbarku gmina Ostróda

    Idzbark

    • 165 000 zł cena
    • 3 600 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję do sprzedaży działkę w Idzbarku (gmina Ostróda).Działka częściowo ogrodzona,doprowadzony prąd. Wielkość działki to 3600 m kwadratowych. Istnieje możliwość podzielenie dzi...

  • Działka budowlana Reszki gm. Ostróda
    1 / 7
    Działka budowlana Reszki gm. Ostróda

    Reszki

    • 61 620 zł cena
    • 1 580 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszam do zakupu w pełni uzbrojonych działek budowlanych w kameralnej miejscowości Reszki położonej w odległości 12 km od Ostródy . Oferta idealna dla osób ceniących sobie...

  • Działka budowlana Ornowo gm. Ostróda
    1 / 7
    Działka budowlana Ornowo gm. Ostróda

    Ornowo

    • 220 000 zł cena
    • 1 374 m2 powierzchnia
    • 161 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana nad jeziorem Morliny - marzenie dla wędkarzy i miłośników natury Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1374 m², położona w malowniczej...

  • DOMKOWO gm Grunwald-działka 1920 m2- z WZ Bezterminowe
    DOMKOWO gm Grunwald-działka 1920 m2- z WZ Bezterminowe

    Domkowo

    • 55 000 zł cena
    • 1 920 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka z wydanymi WZ na dom całoroczny, przy lesie państwowym.Wieś DOMKOWO-gmina Grunwald- numer geodezyjny 77/12. 150 m do przełomów meandrującej rzeki. Na jednym z brzegów star...

  • Na sprzedaż – mieszkanie 3-pokojowe, Ostróda
    1 / 16
    Na sprzedaż – mieszkanie 3-pokojowe, Ostróda

    Ostróda

    • 260 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 5 653 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    PODPISANA ZOSTAŁA UMOWA PRZEDWSTĘPNA!!! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46,50 m², położone na parterze budynku przy ul. Jagiełły 13a w Ostródzie. Lokal przeznaczony do gener...

  • Ostróda, 78,56 m2, dwupoziomowe, m. parkingowe
    1 / 16
    Ostróda, 78,56 m2, dwupoziomowe, m. parkingowe

    Ostróda

    • 549 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 7 039 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    4 pokojowe mieszkanie dwupoziomowe o pow. użytkowej 78,56 m2 (po podłodze ok. 130 m2) zlokalizowane w centrum Ostródy przy ul. Czarnieckiego. Pod budynkiem miejsca parkingowe dla m...

  • 2pok. mieszkanie z balkonem widok na park, jezioro
    1 / 15
    2pok. mieszkanie z balkonem widok na park, jezioro

    Ostróda

    • 310 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 6 596 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Rozkładowe, widne, z pięknym widokiem na korony drzew i jezioro - 2 pokojowe mieszkanie z balkonem na 3 piętrze w niskim bloku z 2001 r. przy ul. Racławickiej w OStródzie. Posesja...

  • Mazury zachodnie, działka na sprzedaż
    1 / 5
    Mazury zachodnie, działka na sprzedaż

    Idzbark

    • 326 000 zł cena
    • 1 630 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam dwie malowniczo położone działki budowlane w miejscowości Idzbark k/Ostródy w województwie warmińsko-mazurskim. Istnieje możliwość zakupu jednej. Działki zgodnie z miejsco...

  • Dom Pietrzwałd gm. Ostróda
    1 / 15
    Dom Pietrzwałd gm. Ostróda

    Pietrzwałd

    • 299 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 3 398 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom na dużej działce 5200 m2, w otoczeniu ciszy i natury, 450 m od Lasu Dylewskiego. Do kupienia malowniczo położona nieruchomość o powierzchni ponad 5200 m2, w gminie Ostróda...

  • sprzedam pół domu 200m od plaży albo zamienie na mieszkanie
    sprzedam pół domu 200m od plaży albo zamienie na mieszkanie

    Kajkowo

    • 300 000 zł cena
    • 1 111 m2 powierzchnia
    • 271 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    sprzedam pół domu z działką w kajkowie na jeziornej 200 metrów od plaży. Rozwarze wszelkie propozycje z zamianami również .cena 300 tys .tel.[tel].albo zamiana na mieszkanie

  • Mieszkanie z potencjałem – ul. Olsztyńska, Ostróda
    1 / 16

    Nowe

    Mieszkanie z potencjałem – ul. Olsztyńska, Ostróda

    Ostróda

    • 189 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 3 938 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,80 m², położone na I piętrze w spokojnej części Ostródy. Do lokalu przynależą aż dwie piwnice o łącznej powierzchni 19,30 m², co...