• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Świętochłowice +20 km
  • Dobrodzień +20 km
  • Uniszowice
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Dąbrówno

(1)
  • Mieszkanie Dąbrówno, Dworcowa
    1 / 13
    Mieszkanie Dąbrówno, Dworcowa

    Dąbrówno

    • 195 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 4 757 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    !!! OKAZJA DO ZAKUPU W NOWEJ CENIE !!! Mieszkanie w sercu malowniczego Dąbrówna - 2 pokoje, kominek, garaż i własne działki Na sprzedaż przytulne i odświeżone mieszkani...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Nieruchomości

    Księży Dwór

    • 145 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 3 453 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Sprzedam mieszkanie 41,5 m2 w Księżym Dworze. Mieszkanie własnościowe, w bloku - na parterze. W skład mieszkania wchodzi: kuchnia, 2 pokoje, przedpokój i łazienka. Ogrzewanie gazow...

  • 1 / 4
    Kawalerka Myślęta na sprzedaż

    Działdowo

    • 75 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 2 778 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Do lokalu przynależy garaż oraz działka 5ha

  • Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z tarasem.

    Działdowo

    • 560 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 9 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Przestronne mieszkanie 3-pokojowe przy ul. Wł. Raginisa w Działdowie. Powierzchnia 60,14 m2, parter, nowe budownictwo (2018 rok), winda, siłownia w części wspólnej budynku. Miesz...

  • Mieszkanie do wynajęcia Działdowo

    Działdowo

    • 1 400 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Wynajmę mieszkanie 2 pokojowe (salon, sypialnia, kuchnia, łazienka, toaleta, przedpokój+duży balkon, piwnica) 50,5m2, ul. Biedrawiny 2, świetna lokalizacja. W kuchni znajduje się...

  • Mieszkanie na sprzedaż 50,50 m², piętro 4, oferta nr BYTU209 nowość
    Mieszkanie na sprzedaż 50,50 m², piętro 4, oferta nr BYTU209 nowo...

    Działdowo

    • 225 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 4 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Opis oferty Dwupokojowe mieszkanie w Działowie przy ulicy Sukertowej-Biedrawiny EmiliiGłówne atuty nieruchomości: • bliskość szkoły/przedszkola• bliskość obiektów rekreacyjnych • z...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kamionki

    • 195 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 3 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Kamil Słowikowski Własny kąt
    Biuro nieruchomości

  • Do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe 75.05 m2 w Kajkowie, gm. Ostróda
    1 / 4
    Do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe 75.05 m2 w Kajkowie, gm. Ostr...

    Kajkowo

    • 435 290 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 5 804 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Agencja Nieruchomości Klonowski
    Biuro nieruchomości

  • Do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe 56.24 m2 w Kajkowie , gm. Ostróda
    Do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe 56.24 m2 w Kajkowie , gm. Ost...

    Kajkowo

    • 337 440 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 6 026 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Agencja Nieruchomości Klonowski
    Biuro nieruchomości

  • Do sprzedania mieszkanie 4-pokojowe 82.25 m2 w Kajkowie, gm. Ostróda
    1 / 2
    Do sprzedania mieszkanie 4-pokojowe 82.25 m2 w Kajkowie, gm. Ostr...

    Kajkowo

    • 485 275 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 5 918 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Agencja Nieruchomości Klonowski
    Biuro nieruchomości

  • Do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe 67.80 m2 w Kajkowie, gm. Ostróda
    1 / 4
    Do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe 67.80 m2 w Kajkowie, gm. Ostr...

    Kajkowo

    • 427 140 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 6 376 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Agencja Nieruchomości Klonowski
    Biuro nieruchomości

  • Do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe 40.81 m2 , w Kajkowie , gm. Ostróda
    1 / 5
    Do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe 40.81 m2 , w Kajkowie , gm. O...

    Kajkowo

    • 253 022 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 6 326 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Agencja Nieruchomości Klonowski
    Biuro nieruchomości

  • Ostróda – Lubajny – nowa inwestycja, budowa czterech budynków dwu-lokalowych w zabudowie szeregowej
    1 / 7
    Ostróda – Lubajny – nowa inwestycja, budowa czterech budynków dwu...

    Lubajny

    • 279 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 4 044 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Nieruchomości Geopionier Piotr Panek
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Działdowo

    • 255 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 4 554 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Działdowo

    • 456 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 5 242 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Lidzbark

    • 229 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 5 586 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Lubawa

    • 354 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 7 532 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Działdowo

    • 272 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 6 045 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Działdowo

    • 240 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 4 211 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kurzętnik

    • 269 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 4 484 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Niedanowo

    • 235 000 zł cena
    • 161 m2 powierzchnia
    • 1 460 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Nidzica
    Biuro nieruchomości

  • Dwupokojowe mieszkanie w Działdowie
    1 / 7
    Dwupokojowe mieszkanie w Działdowie

    Działdowo

    • 280 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 5 186 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 53,6 m², znajdującego się w Działdowie na ulicy Norwida. Cena ofertowa wynosi 280 000 PLN . Mi...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Frednowy

    • 235 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 3 984 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Samborowo

    • 120 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 3 530 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Działdowo

    • 239 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 4 687 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Lubawa Lubawa, Gdańska
    1 / 13
    Mieszkanie Lubawa Lubawa, Gdańska

    Lubawa

    • 270 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 4 427 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem typu LOGGIA może być Twoje! *TERAZ DO KOŃCA KWIETNIA KORZYSTNIEJSZA CENA* Mam przyjemność zaprezentować przestronne i funkcjonal...

  • mieszkanie nad jeziorem
    1 / 14
    mieszkanie nad jeziorem

    Rybno

    • 379 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 8 064 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie na jeziorem w miejscowości Rybno, w odległości 400 m znajduje się ładna plaża i kąpielisko przy jeziorze Zarybińskim w pobliżu którego jest restaur...

  • dwupokojowe z balkonem na parterze
    1 / 13
    dwupokojowe z balkonem na parterze

    Lidzbark

    • 209 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 4 544 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46,9 m² położone na parterze w zadbanym, trzypiętrowym bloku po termomodernizacji. Lokal posiada bardzo wygodny i prakt...

  • Lokal mieszkalny - Lubawa

    Lubawa

    • 150 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 2 460 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Syndyk Doroty Grzelki w upadłości konsumenckiej ogłasza pisemny konkurs ofert na sprzedaż: spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu mieszkalnego nr 20, położonego w Lu...

  • mieszkanie na sprzedaz
    1 / 7
    mieszkanie na sprzedaz

    Lidzbark

    • 225 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 4 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie po remoncie, gotowe do zamieszkania.Rzeczywista powierzchnia podlogi (bez skosow) to 67,50 m².2 pokoje, do mieszkania przynalezy piwnica. Okna drewniane,ogrzewanie gazow...

  • Mieszkanie Działdowo ul. Ludwika Rydygiera

    Działdowo » ul. Rydygiera

    • 360 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 5 374 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    HOT OFERTA!! ATUTY:- Osobna kuchnia- Funkcjonalny układ- Spokojna okolica- W pobliżu pełna infrastruktura handlowo- usługowa LOKALIZACJA:Nieruchomość położona jest w spokojnej i do...