• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Piastów +20 km
  • Zamołodycze
  • Rzuchowa
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 2 pokojowe Dąbrówno

(1)
  • Mieszkanie Dąbrówno, Dworcowa
    1 / 13
    Mieszkanie Dąbrówno, Dworcowa

    Dąbrówno

    • 195 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 4 757 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    !!! OKAZJA DO ZAKUPU W NOWEJ CENIE !!! Mieszkanie w sercu malowniczego Dąbrówna - 2 pokoje, kominek, garaż i własne działki Na sprzedaż przytulne i odświeżone mieszkani...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Nieruchomości

    Księży Dwór

    • 145 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 3 453 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Sprzedam mieszkanie 41,5 m2 w Księżym Dworze. Mieszkanie własnościowe, w bloku - na parterze. W skład mieszkania wchodzi: kuchnia, 2 pokoje, przedpokój i łazienka. Ogrzewanie gazow...

  • Mieszkanie do wynajęcia Działdowo

    Działdowo

    • 1 400 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Wynajmę mieszkanie 2 pokojowe (salon, sypialnia, kuchnia, łazienka, toaleta, przedpokój+duży balkon, piwnica) 50,5m2, ul. Biedrawiny 2, świetna lokalizacja. W kuchni znajduje się...

  • Sprzedam mieszkanie

    Ostróda

    • 130 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 3 940 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie na pierwszym piętrze kamienicy -w dobrym stanie technicznym (wymieniony dach ,klatka schodowa po remoncie).W mieszkaniu zostały wymienione okna na podłogach panele, woda...

  • Mieszkanie na sprzedaż 50,50 m², piętro 4, oferta nr BYTU209 nowość
    Mieszkanie na sprzedaż 50,50 m², piętro 4, oferta nr BYTU209 nowo...

    Działdowo

    • 225 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 4 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Opis oferty Dwupokojowe mieszkanie w Działowie przy ulicy Sukertowej-Biedrawiny EmiliiGłówne atuty nieruchomości: • bliskość szkoły/przedszkola• bliskość obiektów rekreacyjnych • z...

  • Do sprzedania mieszkanie 2 - pokojowe, 41.19 m2 w Ostródzie, ul. 1 Dywizji
    1 / 2
    Do sprzedania mieszkanie 2 - pokojowe, 41.19 m2 w Ostródzie, ul....

    Ostróda » ul. Dywizji

    • 300 170 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 7 322 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Agencja Nieruchomości Klonowski
    Biuro nieruchomości

  • Do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe 54.00 m2 w Ostródzie, ul. 1Dywizji
    1 / 3
    Do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe 54.00 m2 w Ostródzie, ul. 1Dy...

    Ostróda » ul. Dywizji

    • 410 400 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 7 600 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Agencja Nieruchomości Klonowski
    Biuro nieruchomości

  • Do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe 40.81 m2 , w Kajkowie , gm. Ostróda
    1 / 5
    Do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe 40.81 m2 , w Kajkowie , gm. O...

    Kajkowo

    • 253 022 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 6 326 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Agencja Nieruchomości Klonowski
    Biuro nieruchomości

  • IV-1108 Mieszkanie 2 pokoje, 11 Listopada, 3 piętro
    1 / 15
    IV-1108 Mieszkanie 2 pokoje, 11 Listopada, 3 piętro

    Ostróda » ul. Listopada

    • 265 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 5 300 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Nieruchomości Geopionier Piotr Panek
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Nidzica

    • 299 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 5 156 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Nidzica
    Biuro nieruchomości

  • IV- 1115 Mieszkanie Ostróda ul. Jagiełły, 2 pokoje, IV piętro
    1 / 9
    IV- 1115 Mieszkanie Ostróda ul. Jagiełły, 2 pokoje, IV piętro

    Ostróda » ul. Władysława Jagiełły

    • 223 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 6 969 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Nieruchomości Geopionier Piotr Panek
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Lubawa

    • 262 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 5 823 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Lubawa

    • 380 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 5 206 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Lidzbark

    • 229 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 5 586 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Działdowo

    • 272 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 6 045 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Ostróda

    • 339 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 6 648 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    TreeHouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kurzętnik

    • 269 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 4 484 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dwupokojowe mieszkanie w Działdowie
    1 / 7
    Dwupokojowe mieszkanie w Działdowie

    Działdowo

    • 280 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 5 186 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 53,6 m², znajdującego się w Działdowie na ulicy Norwida. Cena ofertowa wynosi 280 000 PLN . Mi...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Nidzica

    • 274 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 4 893 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Lubawa

    • 160 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 4 445 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Działdowo

    • 239 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 4 687 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Nidzica

    • 315 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 5 432 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Nidzica
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam mieszkanie dwa pokoje 37 m2 Nidzica ul. Kościuszki
    1 / 16
    Sprzedam mieszkanie dwa pokoje 37 m2 Nidzica ul. Kościuszki

    Nidzica

    • 220 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 5 946 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam mieszkanie dwa pokoje 37 m2 oddzielna kuchnia łazienka. Do mieszkanie przynależy piwnica. Mieszkanie umeblowane, położone w ścisłym miejscu miasta. Wszystko w zasięgu ręki...

  • Mieszkanie Nidzica, 2 pok.35m2. lata90 po remoncie z tarasem
    Mieszkanie Nidzica, 2 pok.35m2. lata90 po remoncie z tarasem

    Nidzica

    • 500 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 14 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam bezpośrednio mieszkanie Nidzica, 2 pok. 35 m2. Lata 90te świeżo po remoncie z tarasem, garażem i piwnicą. Remont kapitalny był przeprowadzony w 2023 roku. Dostępny też st...

  • mieszkanie nad jeziorem
    1 / 14
    mieszkanie nad jeziorem

    Rybno

    • 379 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 8 064 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie na jeziorem w miejscowości Rybno, w odległości 400 m znajduje się ładna plaża i kąpielisko przy jeziorze Zarybińskim w pobliżu którego jest restaur...

  • dwupokojowe z balkonem na parterze
    1 / 13
    dwupokojowe z balkonem na parterze

    Lidzbark

    • 209 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 4 544 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46,9 m² położone na parterze w zadbanym, trzypiętrowym bloku po termomodernizacji. Lokal posiada bardzo wygodny i prakt...

  • 2 pokojowe mieszkanie do wynajęcia w Nidzicy!
    1 / 9
    2 pokojowe mieszkanie do wynajęcia w Nidzicy!

    Nidzica

    • 1 400 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    2 pokojowe mieszkanie do wynajęcia w Nidzicy! Na wynajem mieszkanie o pow. 47 m2. Nieruchomość usytuowana na 1 piętrze w niskim bloku przy ul.Konopnickiej 13 w Nidzicy. W skład p...

  • mieszkanie na sprzedaz
    1 / 7
    mieszkanie na sprzedaz

    Lidzbark

    • 225 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 4 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie po remoncie, gotowe do zamieszkania.Rzeczywista powierzchnia podlogi (bez skosow) to 67,50 m².2 pokoje, do mieszkania przynalezy piwnica. Okna drewniane,ogrzewanie gazow...

  • 2pok. mieszkanie z balkonem widok na park, jezioro
    1 / 15
    2pok. mieszkanie z balkonem widok na park, jezioro

    Ostróda

    • 310 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 6 596 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Rozkładowe, widne, z pięknym widokiem na korony drzew i jezioro - 2 pokojowe mieszkanie z balkonem na 3 piętrze w niskim bloku z 2001 r. przy ul. Racławickiej w OStródzie. Posesja...

    1 / 15

    Nidzica

    • 470 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 13 429 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie z potencjałem – ul. Olsztyńska, Ostróda
    1 / 16

    Nowe

    Mieszkanie z potencjałem – ul. Olsztyńska, Ostróda

    Ostróda

    • 189 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 3 938 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,80 m², położone na I piętrze w spokojnej części Ostródy. Do lokalu przynależą aż dwie piwnice o łącznej powierzchni 19,30 m², co...