• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Duże mieszkania Wasilków

(1)
  • 4 pokoje *Wasilków *do remontu
    1 / 10
    4 pokoje *Wasilków *do remontu

    Wasilków

    • 535 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 8 231 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    ATRAKCYJNE MIESZKANIE - 4 oddzielne pokoje 1998 r. -WASILKÓW - ok. 15 minut od Centrum Białegostoku Istnieje możliwość podziału na dwa niezależne mieszkania. Jedno o wielkości 36,...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Niezależne mieszkanie 100m2 4-pokoje Dojlidy górne

    Białystok

    • 2 300 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Oferuję do wynajęcia niezależne piętro w domu jednorodzinnym o powierzchni 100 m2 na które składają się następujące pomieszczenia: 4 pokoje, kuchnia oraz duża łazienka. Mieszkan...

  • Mieszkanie Białystok Nowe Miasto ul.

    Białystok » Nowe Miasto

    • 640 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 8 422 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Polecam zapoznanie się z ofertą niesamowicie klimatycznego mieszkania 4-pokojowego. Duża powierzchnia i układ mieszkania bardzo dobrze ze sobą współgrają. Lokalizacja z dobrym połą...

  • Mieszkanie Białystok Piasta

    Białystok » Piasta

    • 499 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 7 448 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    | Mieszkanie 4 pokojowe na 2-piętrze Osiedle Piasta ul. Piastowska. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 4- pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 67,30 m...

  • **Warszawska**
    1 / 16
    **Warszawska**

    Białystok

    • 1 390 000 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 14 330 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Apartament o powierzchni 97.59m2 przy ulicy Warszawskiej. Trzecie piętro w nowoczesnym budynku z windą. *Salon z balkonem połączony z częścią jadalnianą i kuchnią. *Spiżarnia do...

  • * Waszyngtona * 4 pokoje * parter * 60,2m2 *
    1 / 13
    * Waszyngtona * 4 pokoje * parter * 60,2m2 *

    Białystok

    • 459 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 650 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Polecamy do sprzedaży 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,20m2 w znakomitej lokalizacji osiedla Piaski w Białymstoku. Blok 11 piętrowy z płyty z 1976 roku, wjazd dla mieszkańcó...

  • Atrakcyjne 4pok., 62.5m2, Ip. - os. PIASTA (ul. MIESZKA I)
    1 / 11
    Atrakcyjne 4pok., 62.5m2, Ip. - os. PIASTA (ul. MIESZKA I)

    Białystok

    • 465 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 7 381 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Atrakcyjne 4 pokojowe mieszkanie położone na Ip. w niskim bloku na os. PIASTA (ul. MIESZKA I). Mieszkanie dwustronne. Wymienione okna (pcv) i drzwi wejściowe. W cenie zostaje zabud...

  • Mieszkanie Białystok

    Białystok

    • 575 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 9 584 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    | *** 4 pokojowe mieszkanie w super lokalizacji *** Osiedle Piaski, ul. Wesoła Poszukujesz mieszkania gwarantującego przestrzeń oraz wygodę? Cenisz bliskość pełnej...

  • Mieszkanie Białystok ul. Juliana Tuwima

    Białystok » ul. Tuwima

    • 499 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 10 848 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Eleganckie 4 pokoje na białostockim Osiedlu Antoniuk - gotowe do wprowadzenia!Szukasz wygodnej przestrzeni do zamieszkania? Przy ulicy Tuwima w Białymstoku czeka na Ciebie wyjątkow...

  • Mieszkanie Białystok Nowe Miasto,
    Mieszkanie Białystok Nowe Miasto,

    Białystok

    • 699 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 9 576 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.☎️787 08 08 05Nowoczes...

  • Mieszkanie Białystok Bema,
    1 / 4
    Mieszkanie Białystok Bema,

    Białystok

    • 630 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 9 546 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 10 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Mieszkanie inwestycyjn...

  • Mieszkanie Białystok Skorupy,
    1 / 15
    Mieszkanie Białystok Skorupy,

    Białystok

    • 780 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 11 471 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.BEZCZYNSZOWEBEZ PCC 2%...

  • Mieszkanie Białystok Bema,
    1 / 7
    Mieszkanie Białystok Bema,

    Białystok

    • 750 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 10 417 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 7 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.5 kawalerek w doskonał...

  • Mieszkanie Białystok Centrum,
    1 / 9
    Mieszkanie Białystok Centrum,

    Białystok

    • 722 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 10 028 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.4 kawalerki inwestycyj...

  • Mieszkanie Białystok Nowe Miasto,
    1 / 8
    Mieszkanie Białystok Nowe Miasto,

    Białystok

    • 810 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 10 125 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

• Mieszkanie Białystok Dziesięciny, Kalinowa
    1 / 15
    Mieszkanie Białystok Dziesięciny, Kalinowa

    Białystok

    • 462 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 8 106 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Zamieszkaj w jasnym, p...

  • 4 pokoje, Przydworcowe, 2 piętro, 62 m2
    1 / 12
    4 pokoje, Przydworcowe, 2 piętro, 62 m2

    Białystok

    • 499 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 8 049 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 4 pokojowego mieszkania (62,20 m2), położonego na osiedlu Przydworcowym, przy ulicy Wyszyńskiego w Białymstoku. Mieszkanie położone...

  • 4-Pok.48m2. Ip obok Politechniki Białostockiej **Do Wejścia*
    1 / 10
    4-Pok.48m2. Ip obok Politechniki Białostockiej **Do Wejścia*

    Białystok

    • 555 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 11 563 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż bardzo ładne i funkcjonalne mieszkanie o pow.48m2 zlokalizowane przy ul. Bema w Białymstoku po Gruntownym remoncie (wszystko starannie wykonane) Mieszkanie dla osób wy...

  • Mieszkanie Białystok Nowe Miasto, Wiadukt
    Mieszkanie Białystok Nowe Miasto, Wiadukt

    Białystok

    • 2 500 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na wynajem przestronne...

  • Lokal mieszkalny w szeregu z ogródkiem
    1 / 10
    Lokal mieszkalny w szeregu z ogródkiem

    Białystok

    • 739 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 8 212 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    *** MIESZKANIE W SZEREGU *** ***  STAN DEWELOPERSKI  *** os.DOJLIDY GÓRNE *** *** MIEJSCE PARKINGOWE *** Polecam lokal mieszkalny z ogródkiem w szeregu - szereg środkowy - w sta...

  • Mieszkanie Białystok Zielone Wzgórza ul.

    Białystok » Zielone Wzgórza

    • 540 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 6 353 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    UKŁAD: na powierzchnię 84,6 m2 składa się jadalnia z aneksem kuchennym, salon, 2 sypialnie (w tym jedna przechodnia), łazienka, toaleta i korytarz. Dodatkowo do mieszkania przynale...

  • Mieszkanie Białystok Sienkiewicza ul.

    Białystok » Sienkiewicza

    • 529 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 8 673 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    UKŁAD: mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, 3 sypialni, łazienki i przedpokoju. Do mieszkania przynależy piwnica i balkon. Dwustronny układ pomieszczeń, bez przechod...