• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Więcławice Dworskie

(1)
  • Dom wolnostojący
    1 / 11
    Dom wolnostojący

    Więcławice Dworskie

    • 1 150 000 zł cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 7 877 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom Goszcza

    Goszcza

    • 1 950 000 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 6 094 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Leach & Lang Property Consultants prezentuje na sprzedaż dom wolnostojący o pow. użytk. ok. 270 m2 ( pow. całk. ok. 320 m2) położony na bardzo ładnie zagospodarowanej działce o pow...

  • Dom na sprzedaż (woj. małopolskie). Michałowice, ul. Warszawka, 850 000 PLN, 132,00 m2
    Dom na sprzedaż (woj. małopolskie). Michałowice, ul. Warszawka, 8...

    Michałowice » ul. Warszawka

    • 850 000 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 6 440 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    OFERTUJEMY DO SPRZEDAŻY NOWE OSIEDLE DOMÓW POŁOŻONYCH I MIECHAŁOWICACH. Osiedle składa się z sześciu domów w zabudowie bliźniaczej,łącznie 12 domówzlokalizowanych w Michałow...

  • Dom bliźniak
    1 / 14
    Dom bliźniak

    Zerwana

    • 1 790 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 6 885 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    N20 Nieruchomości s.c.
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 13
    Dom bliźniak

    Michałowice

    • 1 100 000 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 8 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS2 Rynek Pierwotny
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 20
    Dom bliźniak

    Michałowice

    • 935 000 zł cena
    • 131 m2 powierzchnia
    • 7 138 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bracia Sadurscy Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 19
    Dom bliźniak

    Michałowice

    • 875 000 zł cena
    • 131 m2 powierzchnia
    • 6 680 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bracia Sadurscy Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 20
    Dom bliźniak

    Michałowice

    • 908 000 zł cena
    • 131 m2 powierzchnia
    • 6 932 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bracia Sadurscy Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 20
    Dom bliźniak

    Michałowice

    • 949 000 zł cena
    • 131 m2 powierzchnia
    • 7 245 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bracia Sadurscy Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Michałowice

    • 1 049 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 7 137 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bracia Sadurscy Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 20
    Dom bliźniak

    Michałowice

    • 899 000 zł cena
    • 131 m2 powierzchnia
    • 6 863 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bracia Sadurscy Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 19
    Dom bliźniak

    Michałowice

    • 895 000 zł cena
    • 131 m2 powierzchnia
    • 6 833 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bracia Sadurscy Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 19
    Dom bliźniak

    Michałowice

    • 919 000 zł cena
    • 131 m2 powierzchnia
    • 7 016 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bracia Sadurscy Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 19
    Dom bliźniak

    Michałowice

    • 916 000 zł cena
    • 131 m2 powierzchnia
    • 6 993 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bracia Sadurscy Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Łuczyce

    • 950 000 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 7 540 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bracia Sadurscy Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 20
    Dom bliźniak

    Michałowice

    • 1 250 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 8 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bracia Sadurscy Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkania / dom Zalesie gm. Iwanowice PROMOCJA!!
    1 / 6
    Mieszkania / dom Zalesie gm. Iwanowice PROMOCJA!!

    Wola Więcławska

    • 719 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 7 190 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dwór w Książniczkach, do zamieszkania / 10 minut od Krakowa
    1 / 16
    Dwór w Książniczkach, do zamieszkania / 10 minut od Krakowa

    Książniczki

    • 6 400 000 zł cena
    • 530 m2 powierzchnia
    • 12 076 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż oferujemy unikalny dwór z 1896 roku, położony w malowniczej miejscowości Książniczki, zaledwie 15 minut od centrum Krakowa. Wyjątkowa nieruchomość z historią, klimatem...

  • Dwór w Książniczkach, do zamieszkania / 15 minut od centrum Krako...

    Książniczki

    • 6 500 000 zł cena
    • 530 m2 powierzchnia
    • 12 265 zł/m2 cena za metr

Michałowice

    • 1 390 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 5 347 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | Na sprzedaż dom wolnostojący w Michałowicach ulica Michałki- działka 658m2. Lokalizacja doskonale skomunikowana z Krakowem. Zaledwie 10 km od Starego Miasta. Przystanek a...

  • Dom w malowniczej okolicy Zerwana, ul. Diamentowa
    1 / 16
    Dom w malowniczej okolicy Zerwana, ul. Diamentowa

    Zerwana

    • 1 320 000 zł cena
    • 295 m2 powierzchnia
    • 4 475 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego domu jednorodzinnego położonego w urokliwej miejscow...

  • Michałowice | szybki dojazd do Krakowa !
    1 / 10
    Michałowice | szybki dojazd do Krakowa !

    Michałowice

    • 939 000 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 6 521 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wyjątkowy, komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 144 m², z dodatkową przestrzenią na strychu do samodzielnej adaptacji, co daje aż 264 m² całkowitej powi...

  • Dom Michałowice Michałowice, Komora
    Dom Michałowice Michałowice, Komora

    Michałowice

    • 1 150 000 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 9 505 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | Do sprzedania dom 121m2 w Michałowicach w rejonie ulicy Komora. Działka 502m2. Oferowana nieruchomość jest na zamkniętym osiedlu paru domów które zostały wybudowane w 2002...

  • Dom bliźniak
    1 / 13
    Dom bliźniak

    Michałowice

    • 900 000 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 6 819 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS2 Rynek Pierwotny
    Biuro nieruchomości

  • Dom w zielonej okolicy | 5 pokoi | Michałowice
    1 / 16
    Dom w zielonej okolicy | 5 pokoi | Michałowice

    Michałowice

    • 1 630 000 zł cena
    • 177 m2 powierzchnia
    • 9 210 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Tylko u nas Zapraszamy do zapoznania się z relacją video. |R| Property ma przyjemność zaprezentować dom na sprzedaż położny w Michałowicach koło Krakowa. Lokalizacja: Micha...