• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Rokiciny Podhalańskie
  • Przebędowo
  • Skorzęcin
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Limanową

(61)
  • Dom Lipnica Murowana

    Nowe

    Dom Lipnica Murowana

    Lipnica Górna

    • 349 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 4 363 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom w Lipnicy Murowanej blisko centrum! Oferujemy na sprzedaż dom położony w malowniczej miejscowości Lipnica Murowana, zaledwie kilka minut pieszo od centrum. Budynek...

  • Dom Kamionna gm. Trzciana

    Nowe

    Dom Kamionna gm. Trzciana

    Kamionna

    • 299 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 5 980 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż domek letniskowy w pięknej, spokojnej okolicy Kamionna (gmina Trzciana). Domek położony jest w wyjątkowym miejscu bezpośrednio przy lesie i potoku. To idealna przestrze...

  • Wyjątkowa nieruchomość - spokój, cisza, przestrzeń
    Wyjątkowa nieruchomość - spokój, cisza, przestrzeń

    Kamienica

    • 1 590 000 zł cena
    • 271 m2 powierzchnia
    • 5 868 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    W samym sercu mazowieckiej natury, w miejscowości Kamienica, znajduje się wyjątkowy dom położony na malowniczej, ponad 2-hektarowej działce o wymiarach 110 x 182 metry. To szczegól...

  • Dom Znamirowice gm. Łososina Dolna
    1 / 11
    Dom Znamirowice gm. Łososina Dolna

    Znamirowice

    • 416 600 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 6 830 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowa wyjątkowa oferta ! Pozostały trzy domy na sprzedaż! Skorzystaj z limitowanej oferty majówkowej (promocja jest ograniczona czasowo). Cena promocyjna: 416 600 zł...

  • Parterowy dom 110 m², 4-pok., ogród, garaż | Dobra

    Dobra

    • 1 295 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 11 773 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż bardzo klimatyczny, parterowy dom jednorodzinny o powierzchni 110 m² na nasłonecznionej działce 743 m² w Dobrej (gm. Dobra Szczecińska, powiat policki). Dom zbudowany w...

  • Dom Świdnik

    Świdnik

    • 2 350 000 zł cena
    • 242 m2 powierzchnia
    • 9 711 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż wyjątkowe siedlisko położone w malowniczej miejscowości Świdnik (gm. Łukowica), zaledwie 14 km od granicy Starego Sącza. Ta nieruchomość to połączenie wygodnego domu p...

  • Dom na sprzedaż Nowy Sącz, Chełmiec, Wielogłowy
    1 / 16
    Dom na sprzedaż Nowy Sącz, Chełmiec, Wielogłowy

    Chełmiec

    • 2 299 000 zł cena
    • 211 m2 powierzchnia
    • 10 896 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Biuro Klimczak Nieruchomości w wyłącznym zleceniu ma ogromną przyjemność zaprezentować dom zlokalizowany w Wielogłowach k. Nowego Sącza, który myśli za Ciebie - inteligentna przysz...

  • Dom Skrzydlna gm. Dobra
    1 / 16
    Dom Skrzydlna gm. Dobra

    Skrzydlna

    • 395 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 2 634 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość - siedlisko o powierzchni 1,3952ha , położone w miejscowości Skrzydlna na terenie malowniczego Beskidu Wyspowego. Całoś...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Zabrzeż ul. Zarzecze

    Zabrzeż » ul. Zarzecze

    • 499 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 9 980 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Wyjątkowe miejsce do wypoczynku dla poszukujących miejsca dla siebie i pod inwestycję miejscowość Zarzecze, gmina Łącko, województwo małopolskie To miejsce powstało z dbałością o...

  • Dom Kamionna gm. Trzciana
    1 / 15
    Dom Kamionna gm. Trzciana

    Kamionna

    • 880 000 zł cena
    • 133 m2 powierzchnia
    • 6 617 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | Kamionna - dom o pow. użytkowej 105 m 2 z widokiem na Beskid Wyspowy . Klimatyczny dom jednorodzinny położony w miejscowości Kamionna zlokalizowanej u podnóża p...

  • Dom Dobra
    1 / 15
    Dom Dobra

    Dobra

    • 800 000 zł cena
    • 234 m2 powierzchnia
    • 3 419 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | Dobra - przestronny, wolnostojący dom jednorodzinny o pow. użytkowej 179 m 2 z widokiem na Beskid Wyspowy . Klimatyczny dom jednorodzinny położony w miejscowości...

  • Dom Owieczka gm. Łukowica
    1 / 15
    Dom Owieczka gm. Łukowica

    Owieczka

    • 1 480 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 5 286 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania dom jednorodzinny o pow. użytkowej 232m2 (pow. całkowita 280m2) położony na działce 97ar w Owieczce gm. Łukowica- około 15km od Nowego Sącza. Zgodnie z miejscowym pla...

  • Dom Chełmiec
    1 / 15
    Dom Chełmiec

    Chełmiec

    • 1 270 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 6 350 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania dom wolnostojący o pow. użytkowej 165m2 usytuowany na pięknie zagospodarowanej krzewami 10 ar działce w Chełmcu. Dom wybudowany w 2010 r. techniką murowaną ocieplon...

  • Dom Słopnice
    1 / 15
    Dom Słopnice

    Słopnice

    • 1 650 000 zł cena
    • 312 m2 powierzchnia
    • 5 289 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | Inwestycja, która zarabia - wyjątkowa nieruchomość w sercu Beskidu Wyspowego! Na sprzedaż prezentujemy wyjątkową nieruchomość inwestycyjną położoną w malowniczych Słopnicac...

  • Dom Klęczany gm. Chełmiec
    1 / 15
    Dom Klęczany gm. Chełmiec

    Klęczany

    • 730 000 zł cena
    • 286 m2 powierzchnia
    • 2 553 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania dom jednorodzinny o pow. użytkowej 189,88m2 (pow. całkowita 286,57m2) położony na działce 16ar w Klęczanach gm. Chełmiec- około 10km od Nowego Sącza. Dom 3 kondygna...

  • Dom Słopnice
    1 / 15
    Dom Słopnice

    Słopnice

    • 1 650 000 zł cena
    • 310 m2 powierzchnia
    • 5 323 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    SŁOPNICE | BESKID WYSPOWY Kompleks trzech domów z bala | 20 arów | Bezpośrednio przy lesie Nieruchomość rzadko spotykana na rynku. Trzy wolnostojące domy z bali, posadowione na...

  • Domek mobilny całoroczny 8,4mx2,4m /Tiny House Kite-Belgium
    1 / 16
    Domek mobilny całoroczny 8,4mx2,4m /Tiny House Kite-Belgium

    Tymbark

    • 185 000 zł cena
    • 1 m2 powierzchnia
    • 185 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dzień dobry, posiadamy na sprzedaż nowy całoroczny w pełni wyposażony domek wykonany na bazie przyczepy Vlemmix w konstrukcji drewnianej. Tiny House firmy Kitę Co. model Belgium....

  • Dom Szczereż

    Szczereż

    • 749 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 3 567 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom w miejscowości Szczereż gmina Łącko. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzykondygnacyjnego domu jednorodzinnego, z dużym, zadbanym ogrodem...

  • Nowy piękny dom z widokiem na góry, sauna, kominek,bania
    1 / 16
    Nowy piękny dom z widokiem na góry, sauna, kominek,bania

    Męcina

    • 1 250 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 7 353 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    WYJĄTKOWY DOM W BESKIDZIE WYSPOWYM – MĘCINA – STREFA RELAKSU, SAUNA, BANIA RUSKA I WIDOK NA GÓRY! Cena: 1 250 000 zł LOKALIZACJA: Męcina, gmina Limanowa, serce Beskidu Wyspowego....

  • Dom Łącko
    1 / 15
    Dom Łącko

    Łącko

    • 330 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 3 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ!!! Do sprzedania dom jednorodzinny (do remontu) o pow. całkowitej ok. 110m2 wraz z zabudowaniami gospodarczymi, położony w okolicy miejscowości Zagorzyn w gmi...