• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Limanową

(61)
  • Na sprzedaż nowy bliźniak w Dobrej

    Dobra

    • 850 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 7 590 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferuję na sprzedaż ładny, funkcjonalny bliźniak w stanie deweloperskim na kameralnym osiedlu w Dobrej, o powierzchni 112,14 położony na działce o powierzchni 338. Dojazd do osied...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Świdnik

    • 1 190 000 zł cena
    • 232 m2 powierzchnia
    • 5 130 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS3 - Lubomirskiego
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    Dom bliźniak

    Dobra

    • 1 190 000 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 6 264 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Arka
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 18
    Dom wolnostojący

    Chyszówki

    • 499 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 3 616 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Arka
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 17
    Dom bliźniak

    Dobra

    • 1 099 000 zł cena
    • 266 m2 powierzchnia
    • 4 132 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Arka
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Jurków

    • 485 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 3 567 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Arka
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 10
    Dom wolnostojący

    Półrzeczki

    • 950 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 9 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Arka
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Sowliny

    • 2 100 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 19 091 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Arka
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Laskowa

    • 578 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 11 560 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    N20 Nieruchomości s.c.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Siekierczyna

    • 350 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 2 917 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Tarnów
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Wilkowisko

    • 1 179 000 zł cena
    • 321 m2 powierzchnia
    • 3 673 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom Chełmiec

    Chełmiec

    • 780 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 4 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Nieruchomość inwestycyjna!!! Mam do zaprezentowania dom wolnostojący o powierzchni około 180m2 z lat 70-tych położony na działce usługowo-budowlanej o powierzchni 16 ar. Nier...

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Dobra

    • 600 000 zł cena
    • 161 m2 powierzchnia
    • 3 727 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Arka
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Skrzydlna

    • 698 000 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 3 674 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Arka
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Ubrzeż

    • 799 000 zł cena
    • 149 m2 powierzchnia
    • 5 363 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS5 Nowa Huta
    Biuro nieruchomości

  • Dom Dobra

    Dobra

    • 2 500 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 9 260 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa posiadłość na sprzedaż w Beskidzie Wyspowym | Dobra, Limanowa | Biuro nieruchomości Waweldom Waweldom.pl - profesjonalne biuro nieruchomości - prezentuje na sprze...

  • Dom na sprzedaż
    Dom na sprzedaż

    Trzciana

    • 649 000 zł cena
    • 176 m2 powierzchnia
    • 3 688 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom wolnostojący W ofercie biura Rzeszowskie-Nieruchomości do sprzedania dom wolnostojący usytuowany na działce o powierzchni 15 arów. Nieruchomość położona w cichej i spokojnej lo...

  • Dom na sprzedaż ------ Świniarsko----- 790 000

    Chełmiec

    • 790 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 3 591 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    POLECAMY !! Atrakcyjnie położony dom jednorodzinny z użytkowym poddaszem o powierzchni użytkowej 220m2 usytuowany na 12arowej działce zlokalizowany w miejscowości Świniarsko gm. C...

  • Dom Znamirowice

    Znamirowice

    • 760 000 zł cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 4 872 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom nad Jeziorem Rożnowskim w Znamirowicach. Powierzchnia domu 156,88m2 znajdującego się na działce 10 ar z pięknym widokiem na jezioro. -dom murowany z pustaka max...

  • 1 / 4
    DOM NA DZIAŁCE Z DOSTĘPEM DO RZEKI

    Ujanowice

    • 290 000 zł cena
    • 350 m2 powierzchnia
    • 829 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom w stanie surowym zamkniętym o powierzchni użytkowej ok. 350 m2, położony na działce 35 ar w samym centrum miejscowości Ujanowice, gmina Laskowa, 3 km od Łososiny Do...