• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Ochojno

(2)
  • Dom Ochojno gm. Świątniki Górne, Słowiańska
    Dom Ochojno gm. Świątniki Górne, Słowiańska

    Ochojno

    • 2 350 000 zł cena
    • 235 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowy dom wolnostojący z dużą działką | Ochojno | 197,24 m² | nowoczesne rozwiązania energetyczne Biuro nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować komfort...

  • Dom Ochojno

    Ochojno

    • 690 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 8 024 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom z lat 90 ubiegłego wieku o powierzchni użytkowej około 85 m2. Dom po remoncie: nowy dach i więźba dachowa, całkowicie odremontowana łazienka. Wymienione wszystkie instalacje. B...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • dom z widokiem pod Krakowem

    Świątniki Górne

    • 640 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 3 556 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    dom gotowy do wejścia 7 km od granic Krakowa. Zaciszny zakątek z widokiem w centrum małego miasteczka. Doskonałe połączenie autobusowe z Krakowem

  • SIEDLISKO POD KRAKOWEM_AGROTURYSTYKA

    Byszyce

    • 1 180 000 zł cena
    • 2 138 m2 powierzchnia
    • 552 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • gospodarstwo

    Karolina Czernecka Cholewa Agent prowadzący. Tel. +48 [tel] Z nieskrywaną przyjemnością prezentuję Państwu tę jedyną w swoim rodzaju ofertę!!!! Oferta obejmuje kompleks dwóch...

  • Dom bliźniak
    1 / 20
    Dom bliźniak

    Świątniki Górne

    • 1 490 000 zł cena
    • 244 m2 powierzchnia
    • 6 107 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    N20 Nieruchomości s.c.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Świątniki Górne

    • 2 290 000 zł cena
    • 185 m2 powierzchnia
    • 12 379 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    N20 Nieruchomości s.c.
    Biuro nieruchomości

  • Bardzo wygodny dom dla dużej rodziny - Sygneczów
    1 / 20
    Bardzo wygodny dom dla dużej rodziny - Sygneczów

    Sygneczów

    • 2 100 000 zł cena
    • 405 m2 powierzchnia
    • 5 186 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kancelaria Finansowo - Konsultingowa Wojciech Piotrowski
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Olszowice

    • 668 000 zł cena
    • 164 m2 powierzchnia
    • 4 074 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bracia Sadurscy Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    Dom bliźniak

    Konary

    • 790 000 zł cena
    • 101 m2 powierzchnia
    • 7 822 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS5 Nowa Huta
    Biuro nieruchomości

  • Na sprzedaż udział w domu

    Świątniki Górne

    • 221 004 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 2 028 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Spółka Restrukturyzacje i Konsumenckie Sp. z o.o. („Syndyk”), która wyznaczona została syndykiem masy upadłości Ilony Iwaszko („Upadły”) - osoby fizycznej nieprowadzącej działaln...

  • Udział 1/3 w nieruchomości zabudowanej - Świątniki Górne

    Świątniki Górne

    • 165 753 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 1 521 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• DOM Z WIDOKIEM NA TATRY
    1 / 3
    DOM Z WIDOKIEM NA TATRY

    Świątniki Górne

    • 1 690 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 7 682 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM NA DZIAŁCE O POŁUDNIOWO-ZACHODNIEJ EKSPOZYCJI - duże nasłonecznienie i lekkie nachylenie na zachód (śnieg znika bardzo szybko - sam widok wart jest 100 tys :)). - dom wybudowa...

  • Dom Lusina gm. Mogilany, Spacerowa
    1 / 15
    Dom Lusina gm. Mogilany, Spacerowa

    Lusina

    • 2 890 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 17 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | Wyjątkowa oferta, standard premium! Dom dla osób, które kupują styl życia, nie tylko adres Nowoczesny dom o powierzchni 170 mkw, w prestiżowej, zielonej cześci Lusiny,...

  • Dom Rzeszotary rynek pierwotny

    Rzeszotary

    • 2 400 000 zł cena
    • 298 m2 powierzchnia
    • 8 054 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Działka o ekspozycji południowej z pięknym widokiem ! Dom z garażem dwustanowiskowym na widokowej działce. Możliwość prowadzenia działalności gospodarczej. Duży i nowoczesny...

  • Nieruchomość - Świątniki Górne

    Świątniki Górne

    • 119 757 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 1 099 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż