• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Klawkowo
  • Wyczechowo
  • Nowa Słupia
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Nadma

(1)
  • Bliźniak do adaptacji w spokojnej okolicy
    Bliźniak do adaptacji w spokojnej okolicy

    Nadma

    • 1 015 000 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 8 056 zł/m2 cena za metr

Kobyłka

    • 700 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 4 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kobyłka, segment środkowy, 4 pokoje + duże poddasze, garaż, ogródek Oferta deweloperska - bez prowizji i podatku P.C.C. Prezentujemy nowe osiedle domów jednorodzinnych, w zielonej...

  • Dom Kobyłka ul. Adama Asnyka

    Kobyłka » ul. Asnyka

    • 12 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia dom jednorodzinny o powierzchni 300 m2 składający się z trzech kondygnacji, parteru gdzie znajdują się 3 pomieszczenia, łazienka i duże pomieszczenie o powierzchni 6...

  • Bezczynszowe /dwupoziomowe / blisko Stacji KM
    1 / 20
    Bezczynszowe /dwupoziomowe / blisko Stacji KM

    Kobyłka

    • 890 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 6 358 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Brik Nieruchomości s.c. J. K. Sarnowscy
    Biuro nieruchomości

  • Dom szeregowiec
    1 / 7
    Dom szeregowiec

    Kobyłka

    • 960 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 5 648 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    SP Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 5
    Dom bliźniak

    Kobyłka

    • 899 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 7 492 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    SP Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom Kobyłka rynek pierwotny

    Kobyłka

    • 1 700 000 zł cena
    • 212 m2 powierzchnia
    • 8 019 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Bardzo spokojna lokalizacja przy samym lesie a jednocześnie w kilka minut autem do Warszawy. Nowobudowana szkoła podstawowa z przedszkolem -kilkaset metrów Przedszkole działające...

  • 1 / 4
    Dom Kobyłka rynek pierwotny ul. Żurawinowa

    Kobyłka » ul. Żurawinowa

    • 750 000 zł cena
    • 246 m2 powierzchnia
    • 3 049 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Połowa bliźniaka wykończona w stanie deweloperskim+poddasze do własnej aranżacji Cicha i spokojna okolica jednocześnie łatwy i szybki dojazd do trasy S8 Kilkaset metrów do nowobu...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Kobyłka

    • 1 999 000 zł cena
    • 165 m2 powierzchnia
    • 12 116 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Pięknie wykończony segment z tarasem, Kobyłka
    1 / 20
    Pięknie wykończony segment z tarasem, Kobyłka

    Kobyłka

    • 830 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 9 652 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Brik Nieruchomości s.c. J. K. Sarnowscy
    Biuro nieruchomości

  • Dom Kobyłka

    Kobyłka

    • 980 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 7 206 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie usytuowane na piętrze budynku o powierzchni całkowitej 112m2 i pow. użytkowej 108,60 m2 położone w Kobyłce przy ul. Rataja. (powie...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Kobyłka

    • 780 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 10 400 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Atodom Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Kobyłka

    • 755 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 6 040 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Atodom Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom Kobyłka ul. Wesoła

    Kobyłka » ul. Wesoła

    • 1 249 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 8 327 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Na sprzedaż skrajny, przestronny segment o powierzchni ok. 150 m² położony w cichej i zielonej części Kobyłka. Nieruchomość oferuje prywatny ogród 257m², funkcjonalny układ pomiesz...

  • SEGMENT NA SPRZEDAŻ
    1 / 10
    SEGMENT NA SPRZEDAŻ

    Kobyłka

    • 1 170 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 10 834 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Segment środkowy w Kobyłce przy ulicy Natolińskiej 160 m powierzchni całkowitej z tego 108m powierzchni użytkowej . 1 KM DO PKP , 15 MIN PKP do Warszawy Wileńskiej . Segment z 2019...

  • Dom Kobyłka

    Kobyłka

    • 2 080 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 14 345 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom wolno stojący o powierzchni użytkowej 145 m2 wybudowany w latach 30, dom dwu kondygnacyjny parter plus piętro. Dom do remontu, wymurowany z cegły dach pokryty bl...

  • 0%, 154 m z poddaszem, blisko Radzymina i S8

    Ciemne

    • 725 000 zł cena
    • 154 m2 powierzchnia
    • 4 708 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kupno od dewelopera, 0% prowizji. Powierzchnia łącznie z poddaszem: 157m2 Powierzchnia użytkowa: 74,05m2 Powierzchnia ogródka: ok. 120m2 z dwoma miejscami parkingowymi. W skład l...

  • Nowoczesny dom w zielonym i cichym zakątku
    Nowoczesny dom w zielonym i cichym zakątku

    Kobyłka

    • 1 178 000 zł cena
    • 133 m2 powierzchnia
    • 8 858 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta idealna dla miłośników natury, ciszy i spokoju, a jednocześnie szybkiego dostępu do Warszawy. Na sprzedaż nowoczesny, komfortowy dom z fotowoltaiką, położony w zielonym i k...

  • Segment- 3 minuty od stacji PKP Kobyłka
    Segment- 3 minuty od stacji PKP Kobyłka

    Kobyłka

    • 1 299 000 zł cena
    • 171 m2 powierzchnia
    • 7 597 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom/segment w zabudowie szeregowej usytuowany w Kobyłce przy ulicy Fałata (boczna ulica Ręczajskiej) - 20 km od Warszawy. Miejsce idealne dla rodzin z dziećmi do życia...

  • Dom Kobyłka ul.

    Kobyłka

    • 1 399 000 zł cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 8 968 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    HOT OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ! OFERTA W BIURZE PEPPER HOUSE!To jedna z najbardziej efektywnych kosztowo nieruchomości w tej części aglomeracji. Budynek z 2017 roku, który łączy duży met...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Kobyłka

    • 1 150 000 zł cena
    • 131 m2 powierzchnia
    • 8 779 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Atodom Nieruchomości
    Biuro nieruchomości