• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Sokólsko
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Ciemne

(1)
  • 0%, 154 m z poddaszem, blisko Radzymina i S8

    Ciemne

    • 725 000 zł cena
    • 154 m2 powierzchnia
    • 4 708 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kupno od dewelopera, 0% prowizji. Powierzchnia łącznie z poddaszem: 157m2 Powierzchnia użytkowa: 74,05m2 Powierzchnia ogródka: ok. 120m2 z dwoma miejscami parkingowymi. W skład l...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam dom w Radzyminie

    Radzymin

    • 895 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 6 393 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferuję do sprzedaży piękny dom, odebrany w 2014 roku,budowany dla siebie,z czerwonej cegły,z bardzo dobrych materiałów,w domu znajdują się 4 sypialnie. Dwie sypialnie mają wyjście...

  • Dom Radzymin

    Radzymin

    • 679 000 zł cena
    • 127 m2 powierzchnia
    • 5 347 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż segment o pow. 126,5 m² położony przy ul. Korczaka w Radzyminie.~~Prezentowana nieruchomość jest segmentem środkowym i składa się z trzech kondygnacji, a jej rozkład wy...

  • Dom na sprzedaż
    Dom na sprzedaż

    Radzymin

    • 990 000 zł cena
    • 167 m2 powierzchnia
    • 5 929 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    STODOŁA marzeń Budujemy Twoje marzenia     Mamy zaszczyt przedstawić Państwu STODOŁĘ marzeń o pow. użytkowej 167,12 m2i kubaturze 826,19 m2. Efektowny budynek z poddaszem użytkowym...

  • Dom szeregowiec
    1 / 8
    Dom szeregowiec

    Radzymin

    • 799 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 6 392 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Dom szeregowiec
    1 / 19
    Dom szeregowiec

    Radzymin

    • 790 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 5 267 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Maxon Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 17
    Dom wolnostojący

    Stary Janków

    • 785 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 3 925 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom szeregowiec
    1 / 8
    Dom szeregowiec

    Radzymin

    • 749 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 5 992 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Bliźniak do adaptacji w spokojnej okolicy
    Bliźniak do adaptacji w spokojnej okolicy

    Nadma

    • 1 015 000 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 8 056 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Eastate
    Biuro nieruchomości

  • Dom szeregowiec
    Dom szeregowiec

    Radzymin

    • 549 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 5 490 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Dom Radzymin ul. Żeromskiego Stefana

    Radzymin » ul. Żeromskiego

    • 5 800 zł cena
    • 168 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Do wynajmu dom (1/2 bliźniaka) w Radzyminie. Budynek usytuowany jest pośród zabudowy mieszkalnej, usługowo-produkcyjnej. Budynek dwukondygnacyjny (parter i piętro) w trakcie...

  • Dom Cegielnia gm. Brudzeń Duży
    1 / 10
    Dom Cegielnia gm. Brudzeń Duży

    Cegielnia

    • 490 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 5 158 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Tani w utrzymaniu, dom na sprzedaż! Szukasz domu, który łączy wygodę, oszczędność i ekologiczne rozwiązania? Mamy coś wyjątkowego! Cegielnia 3A, gm. Brudzeń Duży Dom...

  • Wynajmę Domek Drewniany 2 Pokojowy okolice Radzymina

    Radzymin

    • 1 400 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Wynajmę Domek Drewniany 2 Pokoje, Kuchnia, Łazienka 38m2, podpiwniczony z garażem. Na wsi koło Radzymina przy lesie, chętnie małżeństwo emerytów z wykształceniem minimum matura....

  • Dom Radzymin rynek pierwotny ul. Weteranów

    Radzymin » ul. Weteranów

    • 987 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 6 494 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Bezpośrednio Kontakt [tel] Radzymin/Łąki ul. Fiołkowa Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 151,16m2 z ogrodem 500m2 Dom nr 1 i 2 (plan w gale...

  • Dom/Segment na sprzedaż - Bezpośrednio od Developera C5/2
    1 / 9
    Dom/Segment na sprzedaż - Bezpośrednio od Developera C5/2

    Radzymin

    • 899 000 zł cena
    • 161 m2 powierzchnia
    • 5 584 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Dom / segment na sprzedaż – bezpośrednio od dewelopera (C5/2) Cena: 899 000 zł Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokali w naszej najnowszej inwestycji – kameralnego...

  • Dom w centrum: 240 m², Fotowoltaika.

    Radzymin

    • 1 500 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 6 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni ok. 240 m², położony w centrum Radzymina, na ogrodzonej i zagospodarowanej działce o powierzchni 1180 m². Budynek został wyb...