• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy parterowe Białystok

(2)
  • Dojlidy Górne * Nowy dom * Działka 644m2 * media !
    1 / 15
    Dojlidy Górne * Nowy dom * Działka 644m2 * media !

    Białystok

    • 1 219 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 8 708 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż bardzo ładny kameralny dom wolnostojący na popularnym osiedlu Dojlidy Górne w Białymstoku. Spokojna cicha okolica w sąsiedztwie wyłącznie zabudowy jednorodzinnej. Wyg...

  • Wygodny dom wolnostojący - Białystok
    1 / 15
    Wygodny dom wolnostojący - Białystok

    Białystok

    • 819 000 zł cena
    • 116 m2 powierzchnia
    • 7 061 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż wolnostojący dom parterowy o powierzchni całkowitej 116m², położony na działce o powierzchni 428m² na osiedlu Wygoda w Białymstoku. Nieruchomość mieści się w świetnej...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 4
    Piękny dom parterowy

    Zaścianki

    • 970 000 zł cena
    • 168 m2 powierzchnia
    • 5 774 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż piękny, nowoczesny dom parterowy z garażem w cichej i malowniczej miejscowości Zaścianki przy ulicy Morskiej. Optymalne wymiary i funkcjonalność domu zapewnią domowni...

  • Dom wolnostojący
    1 / 17
    Dom wolnostojący

    Złotoria

    • 3 180 000 zł cena
    • 169 m2 powierzchnia
    • 18 817 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Grabowscy Nieruchomości Mirosław Grabowski
    Biuro nieruchomości

  • Dom na działce 4883 m2 z WZ w Gródku.

    Gródek

    • 350 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom (budynek) wolnostojący murowany z cegły 70 m2 na częściowo ogrodzonej działce 4883 m2 w spokojnej okolicy z dala od sąsiadów w m. Gródek gm. Policzna pow. kozienicki .Dodatkow...

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Rogowo

    • 840 000 zł cena
    • 181 m2 powierzchnia
    • 4 641 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Era Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom Kozłowy Ług

    Kozłowy Ług

    • 299 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 3 181 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | UROKLIWE SIEDLISKO W ZACISZU PODLASKIEJ WSI Jeśli marzy Ci się niewielki, drewniany domek na Podlasiu, ta oferta będzie dla Ciebie idealna!!! Nieruchomość znajduje...

  • Siedlisko na Podlasiu

    Plutycze

    • 290 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 3 223 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Działka siedliskowa 5749 m² – Plutycze, gm. Bielsk PodlaskiNa sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 5749 m² położona w malowniczej wsi Plutycze, w gminie Bielsk Podlaski. To ide...

  • Dom Zabłudów Zabłudów rynek pierwotny

    Zabłudów

    • 399 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 3 192 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Dom murowany parterowy wolnostojący w stanie surowym zamkniętym. Nieruchomość znajduje się w miejscowości Zabłudów , powiat białostocki, województwo podlask...

  • Sprzedam dom Studzianki
    1 / 16
    Sprzedam dom Studzianki

    Studzianki

    • 675 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 10 385 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam bezpośrednio dom parterowy z poddaszem użytkowym. Parter 65m po generalnym remoncie. Poddasze ok. 45m do własnej aranżacji Salon połączony z aneksem kuchennym,dwie sypialn...

  • Ciekawy dom parterowy z poddaszem - NAREW
    1 / 13
    Ciekawy dom parterowy z poddaszem - NAREW

    Narew

    • 369 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 1 678 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Ciekawy dom parterowy z poddaszem użytkowym położony w NARWI - ok. 40 km od Białegostoku. Dogodna, zaciszna lokalizacja do zamieszkania, w bliskiej odległości do sklepów, szkoły ra...