• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Kraków

(112)
  • Kraków Branice 125 m / ogród 282 metrów

    Kraków

    • 1 270 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 10 160 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Joanna Pietrusa
    Agent nieruchomości

  • Świetna lokalizacja! Dom 170 m², działka 15a!

    Kraków » ul. Poronińska

    • 1 850 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 10 883 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przestronny dom wolnostojący 170 m² na 15-arowej działce – Kraków, Opatkowice Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy dom wolnostojący o powierzchni 170 m², położony na duż...

  • Dom 700 m²
    1 / 6
    Dom 700 m²

    Kraków

    • 4 800 000 zł cena
    • 697 m2 powierzchnia
    • 6 887 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    To duża i wyjątkowa nieruchomość, dla konkretnego klienta – kogoś, kto doceni jej potencjał, np. pod inwestycję, siedzibę firmy czy rezydencję. Nieruchomość zlokalizowana przy ul....

  • Działka budowlana z projektem domu.
    Działka budowlana z projektem domu.

    Kraków

    • 465 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 2 907 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Działka budowlana1170 m2, cena: 465 000 złotych, Pełna własność, wykonany Projekt nowoczesnego domu ARCHON, wydny dziennik budowy, współwlasność w drodze - OKAZJA. Prąd, woda, k...

  • Wola Justowska dom na sprzedaż.
    1 / 9
    Wola Justowska dom na sprzedaż.

    Kraków

    • 2 000 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 11 765 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Wola Justowska – bardzo atrakcyjna dzielnica Krakowa otoczona zielenią Lasku Wolskiego, parkami z willami ( Park Decjusza, dwa Kopce, alejki do spacerów i jazdy rowerowej, również...

  • Dom bliźniaczy 124m2 / ogródek / taras / Wola Justowska

    Kraków

    • 2 176 475 zł cena
    • 124 m2 powierzchnia
    • 17 553 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Joanna Pietrusa
    Agent nieruchomości

  • Dom Kraków Krowodrza, Bronowice, Władysława Łokietka
    Dom Kraków Krowodrza, Bronowice, Władysława Łokietka

    Kraków

    • 2 500 000 zł cena
    • 344 m2 powierzchnia
    • 7 268 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kraków Tonie okolice ul Łokietka i Gaik Zielona okolica , 7 km od Rynku Głównego . KILKUNASTOLETNI dom ok 200 m2 powierzchni mieszkalnej na ok 12 ar działce z ogrodem. Parter ; hol...

  • Dom Kraków Krowodrza, Bronowice, Bronowicka
    Dom Kraków Krowodrza, Bronowice, Bronowicka

    Kraków

    • 4 699 440 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 16 784 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KAMIENICA W BRONOWICACH MAŁYCH POSADOWIONA NA DZIAŁCE 6,5 ARA. Parter : dwa lokale usługowe z zapleczami sanitarnymi . Piętro : dwa lokale mieszkalne dwu pokojowe, kuchnie, łazien...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Kraków Stare Miasto, Rynek Główny
    1 / 12
    Dom Kraków Stare Miasto, Rynek Główny

    Kraków

    • 2 830 000 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 14 895 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bezpośrednia przecznica od Rynku Głównego Oficyna do generalnego remontu z prawomocnym pozwoleniem na nadbudowę i przebudowę. Obecnie powierzchnia 160 m2 składająca się z 4 lokali...

  • Dom Kraków Łagiewniki-Borek Fałęcki ul. Zawiła

    Kraków » Łagiewniki-Borek Fałęcki » ul. Zawiła

    • 1 300 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 4 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Właściciel sfinansuje do 1 000 000 PLN zakup kupującemu (pożyczka bezprocentowa na okres 2 lat). Potencjalny dochód z całej nieruchomości to 11000 zl miesięcznie. Leach &...

  • Willa z basenem i ogrodem w prestiżowej dzielnicy

    Kraków » ul. Zakamycze

    • 4 500 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 9 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wyjątkowa willa o powierzchni ok. 500 m², położona w jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych części Krakowa — Zwierzyniec, w bezpośrednim sąsiedztwie Lasu Wolskie...

  • Dom szkieletowy całoroczny ocieplony parter + poddasze
    1 / 8
    Dom szkieletowy całoroczny ocieplony parter + poddasze

    Kraków

    • 140 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 2 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Opis www.domysalix.pl Oferujemy do sprzedaży dom szkieletowy, ocieplony, całoroczny - 35m2 parter + 35m2 poddasze MONTAŻ DOMKU TRWA OK 8 GODZIN Parter – Salon z aneksem kuchenny...

  • Dom Kraków Podgórze, Łagiewniki, Obrońców Tobrruku
    1 / 6
    Dom Kraków Podgórze, Łagiewniki, Obrońców Tobrruku

    Kraków

    • 2 590 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 9 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    ŁAGIEWNKI , WOLNOSTOJĄCY Z DUŻYM OGRODEM. Parter, 2 pokoje, kuchnia, łazienka z toaletą, kotłownia z pralnią, spiżarnia, garaż z osobnym wejściem, piwnica i pomieszczenie gospoda...

  • Cisza i spokój – dom dla Ciebie

    Kraków

    • 1 299 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 9 414 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zakup bezpośrednio od dewelopera. Nowe mieszkania w atrakcyjnych cenach, dostępne bez prowizji oraz podatku PCC 2% Termin oddania: koniec roku 2025 Powierzchnia użytkowa: 138,...

  • Dom Kraków Podgórze, Dębniki, Pietrusińskiego
    1 / 15
    Dom Kraków Podgórze, Dębniki, Pietrusińskiego

    Kraków

    • 4 300 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 14 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM JEDNORODZINNY STARE DĘBNIKI !!! Rejon ulicy Pietrusińskiego, spokojna, zielona okolica. Dwupiętrowy, podpiwniczony. Na parterze: przestronna, całkowicie otwarta przestrzeń z cz...

  • Dom w zabudowie szeregowej – 5 pokoi.

    Kraków » ul. Wrobela

    • 1 299 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 9 414 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zakup bezpośrednio od dewelopera. Nowe mieszkania w atrakcyjnych cenach, dostępne bez prowizji oraz podatku PCC 2% Termin oddania: koniec roku 2025 Powierzchnia użytkowa:138,48...

  • KRAKÓW-PROKOCIM- piękny 200 m dom-stan deweloperski
    1 / 8
    KRAKÓW-PROKOCIM- piękny 200 m dom-stan deweloperski

    Kraków

    • 3 200 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 16 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Biuro INWEST-NIERUCHOMOŚCI- sprzeda w Krakowie w Prokocimiu - piękny dom jednorodzinny wg. indywidualnego projektu -pow. 200 m2- stan deweloperski--ogrzewanie podłogowe-gazowe -od...

  • Dom Kraków Prądnik Biały

    Kraków » Prądnik Biały

    • 2 500 000 zł cena
    • 269 m2 powierzchnia
    • 9 294 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania przestronny dom jednorodzinny, o pow. użytkowej około 171,3m 2 usytuowany na działce 11,56a w okolicy ul. Waniliowej. Dom idealnie nadaje się dla rodziny, kt...

  • Sprzedam dom bliźniak 180m
    1 / 16
    Sprzedam dom bliźniak 180m

    Kraków

    • 1 800 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Dom 180m2 w zabudowie bliźniaczej na działce 6,5 arowej po remoncie w 2019r,i 2023r, Dom 9 pokojowy z czteroma łazienkami Płaski dach z lekkim spadem blacha. Piwnica –( pokój...

  • Dom Kraków Zwierzyniec

    Kraków » Zwierzyniec

    • 5 500 000 zł cena
    • 295 m2 powierzchnia
    • 18 645 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    Na sprzedaż ekskluzywna, nowoczesna willa o powierzchni 294,91m 2 położona na działce o pow. 6,67a w malowniczych Przegorzałach. Unikatowa okazja na zamieszkanie w perełce...