• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy do remontu Sosnowiec

(5)
  • Dom Sosnowiec Pogoń

    Sosnowiec » Pogoń

    • 419 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 3 081 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    NOWA CENA Pogoń, połowa domu na sprzedaż, piętro w budynku 2-rodzinnym. Powierzchnia użytkowa 136,51m2, na która składają się wyodrębniona własność lokalu mieszkalnego 92,44m2 wr...

  • Dom na sprzedaż
    1 / 2
    Dom na sprzedaż

    Sosnowiec

    • 499 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 3 565 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    OFERTA DOSTĘPNA NA WYŁĄCZNOŚĆ --- DOM DWURODZINNY --- SOSNOWIEC POGOŃ --- Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący o pow. 140m2. usytuowany na działce 341m2. Ogrzewanie piece k...

  • Nieruchomość z zabudową – Sosnowiec, ul. Dziubińskiego 29
    1 / 2
    Nieruchomość z zabudową – Sosnowiec, ul. Dziubińskiego 29

    Sosnowiec

    • 50 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 1 429 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Nieruchomość z zabudową – Sosnowiec, ul. Dziubińskiego Sosnowiec dz. nr 3046 obręb 0010 Na sprzedaż niewielka nieruchomość położona w Sosnowcu przy ul. Dziubińskiego, składająca...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Sosnowiec

    • 2 990 000 zł cena
    • 1 031 m2 powierzchnia
    • 2 901 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • DOM Z PIĘCIOMA MIESZKANIAMI, NIERUCHOMOŚĆ WIELOFUNKCYJNA
    1 / 16
    DOM Z PIĘCIOMA MIESZKANIAMI, NIERUCHOMOŚĆ WIELOFUNKCYJNA

    Sosnowiec

    • 1 999 000 zł cena
    • 380 m2 powierzchnia
    • 5 261 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    SOSNOWIEC – DĘBOWA GÓRA- NIERUCHOMOŚĆ WIELOFUNCYJNA Polecamy na sprzedaż duży dom położony w centralnej, dużej dzielnicy Dębowa Góra w otoczeniu niskiej zabudowy mieszkaniowej. Bu...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 3
    Na sprzedaż 50% udziałów w kamienicy położonej w centrum Świętoch...

    Świętochłowice

    • 949 000 zł cena
    • 408 m2 powierzchnia
    • 2 326 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    Oferta inwestycyjna: Na sprzedaż 50% udziałów w kamienicy położonej w centrum Świętochłowic. Lokalizacja: woj. śląskie, Świętochłowice ul. Katowicka 16 [url] 50% udziałó...

  • 1 / 3
    DOM do REMONTU w SŁAWKOWIE na działce 500 mkw

    Sławków

    • 299 000 zł cena
    • 188 m2 powierzchnia
    • 1 591 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferta bez pośrednika. Proponuję do sprzedaży dom jednorodzinny , parterowy ze strychem i sutereną wybudowany w 1965r. Garaż w obrębie budynku .Nieruchomość przylega od północy ,...

  • Teren pod 6. bliźniaków - super lokalizacja, 5.parceli.
    1 / 7
    Teren pod 6. bliźniaków - super lokalizacja, 5.parceli.

    Katowice

    • 1 250 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 8 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    OGŁOSZENIE WŁAŚCICIELA NIERUCHOMOŚCI - BEZ PROWIZJI I UKRYTYCH OPŁAT Posiadam do sprzedaży łącznie 5. działek gruntu (na 1. KW), z czego jedna zabudowana jest domem jednorodzinnym...

  • Duża Kamienica CENTRUM Stare Miasto Bytom k. Katowice Śląsk
    1 / 6
    Duża Kamienica CENTRUM Stare Miasto Bytom k. Katowice Śląsk

    Bytom

    • 1 750 000 zł cena
    • 1 350 m2 powierzchnia
    • 1 297 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    Idealna pod INWESTYCJĘ! Centrum Bytomia - okolice Rynku - Stare Miasto, woj. śląskie - dochodowa kamienica wolna (nie zamieszkała) do remontu. PARTER: - od frontu dwa lokale hand...

  • Dom Wojkowice ul. Sobieskiego

    Wojkowice » ul. Jana III Sobieskiego

    • 325 000 zł cena
    • 171 m2 powierzchnia
    • 1 901 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Na sprzedaż cały dom/kamienica w bardzo dobrej lokalizacji, 100 m od Centrum Przesiadkowego Wojkowice. Układ domu: Wyodrębnione dwa osobne lokale w skład których wch...

  • dom mieszkalny Dąbrowa Górnicza, ul. Idzikowskiego
    1 / 8
    dom mieszkalny Dąbrowa Górnicza, ul. Idzikowskiego

    Dąbrowa Górnicza

    • 430 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 5 375 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż  dom do remontu o powierzchni 80 m² składa się z przedsionka, trzech ustawnych pokoi, kuchni oraz łazienki, a jego bryłę uzupełnia duży strych. Budynek jest ogrzewany p...