dom na sprzedaż
31 mar 2026

Dom Sosnowiec Pogoń

woj. Śląskie pow. Sosnowiec gm. Sosnowiec
Dodane 1 miesiąc temu, Wtorek, 31 marzec 2026 12:20
419 000 zł 136 m2
419 000 zł 136 m2 3 081 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 136 m2
Cena za metr 3 081 zł/m2
Typ domu Wolnostojące
ID oferty K37499891

Opis

NOWA CENA
Pogoń, połowa domu na sprzedaż, piętro w budynku 2-rodzinnym.
Powierzchnia użytkowa 136,51m2, na która składają się wyodrębniona własność lokalu mieszkalnego 92,44m2 wraz z garażem 17,77m2 i strychu 26,3m2 i poniżej normy 22,5m2 oraz działki.
Budynek z uregulowaną sytuacją prawną oraz uregulowaną księgą wieczystą, bez jakichkolwiek obciążeń.
Budowa lata 50-te ub. wieku, wybudowany z cegły, podpiwniczony w całości, w części piwnicy znajduje się garaż wyłącznie do tego mieszkania wpisany do księgi wieczystej.
Dach skośny kryty papą, do remontu. Dom z zewnątrz otynkowany.
Do budynku doprowadzony jest gaz, do mieszkania jest możliwość doprowadzenia- jest przygotowana instalacja do podpięcia.
Ogrzewanie gazowe wspólne na 2 mieszkania.
Mieszkanie składa się z 3 dużych pokoi, oddzielnej kuchni wraz ze spiżarnią, łazienki i przedpokoju.
Stan do remontu. Na podłodze parkiet, ściany malowane, stolarka okienna drewniana stara.
Do mieszkania doprowadzona do 4 punktów nowa instalacja elektryczna prąd 220 V i siła, niezależna od starej, funkcjonującej instalacji 220V. Wysokość pomieszczeń to 2.90 m.
Mieszkanie jest przestronne, z wystawą okien na 2 strony: wschodnią i zachodnią, z dużym potencjałem aranżacyjnym.
Okolica spokojna, łatwy dostęp do szkoły, przedszkola, sklepów, punktów usługowych i gastronomicznych.
Bardzo dobra lokalizacja pod katem dostępu do komunikacji miejskiej, dojazdu do Katowic czy innych miast sąsiadujących.