• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 3 pokojowe Horodniany

(2)
  • Mieszkanie Horodniany gm. Juchnowiec Kościelny,
    Mieszkanie Horodniany gm. Juchnowiec Kościelny,

    Horodniany

    • 599 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 11 302 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie z loggią. UKŁAD: - przestronny salon z aneksem kuchennym i wyjściem na duży balkon typu loggia, - dwie komfortowe sypialnie o powierzchni ok. 10...

  • Mieszkanie Horodniany ul.

    Horodniany

    • 599 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 11 093 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie z loggią.UKŁAD:- przestronny salon z aneksem kuchennym i wyjściem na duży balkon typu loggia, - dwie komfortowe sypialnie o powierzchni ok. 10 m2,...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam mieszkanie 53 m

    Białystok

    • 565 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 10 661 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Mieszkanie 53m Plażowa 2020 r. 5 piętro/winda 2 sypialnie+salon z aneksem Wykończone+zabudowy stałe Taras 10 m Komórka Księga W. Gwarancja Miejsce postojowe+38 tyś. Za...

  • Mieszkanie Białystok Słoneczny Stok ul. Stroma

    Białystok » Słoneczny Stok » ul. Stroma

    • 500 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 7 937 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    *** 3 Oddzielne Pokoje***Winda***Zapraszam na prezentację mieszkania o powierzchni 63m2 zlokalizowanego na spokojnym osiedlu Słoneczny Stok przy ul. Stromej Lokal usytuowany jest n...

  • Mieszkanie Białystok Wysoki Stoczek ul. Jana Pawła Ii

    Białystok » Wysoki Stoczek » pl. Jana Pawła II

    • 599 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 9 820 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    Trzypokojowe mieszkanie, 7 piętro z 8 w bloku z windą. Powierzchnia - 60,61 m2. Ulica  Aleja Jana Pawła II w Białymstoku. Mieszkanie składa się z: **salonu z aneksem kuchennym **dw...

  • Mieszkanie Białystok Młodych ul. Zwycięstwa

    Białystok » Młodych » al. Zwycięstwa

    • 345 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 6 635 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w bardzo dobrej lokalizacji przy ul. Zwycięstwa. Mieszkanie ma powierzchnię 52 m2 i składa się z następujących pomieszczeń...

  • Mieszkanie Białystok Przydworcowe ul. Kardynała Stefana Wyszyński...

    Białystok » Przydworcowe » pl. Plac Kardynała Stefana Wyszyńskiego

    • 1 500 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia czyste i zadbane mieszkanie, idealne dla rodziny z dziećmi, par pracujących. Nieruchomość usytuowana przy ul. Wyszyńskiego, os. Przydworcowe, Białystok.Mieszkanie o po...

  • Mieszkanie Białystok Nowe Miasto ul. Świętego Jerzego

    Białystok » Nowe Miasto » rondo Jerzego

    • 560 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 9 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Polecam zapoznanie się z ofertą ciekawego mieszkania na Osiedlu Nowe Miasto. Mieszkanie zwraca uwagę przestronnością, idealnym dwustronnym rozkładem pomieszczeń, dużym balkonem. Of...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Porosły

    • 475 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 8 637 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Białystok Białostoczek

    Białystok » Białostoczek

    • 2 700 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    | ***3-pokojowe mieszkanie na wynajem*** Białystok, Aleja 1000-lecia Państwa Polskiego 10 osiedle Białostoczek Nowe budownictwo, Wysoki standard,...

• 420 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie 3-pokojowe w bardzo dobrej lokalizacji - na Osiedlu Przydworcowym, blisko ścisłego Centrum miasta oraz wyższych uczelni. Mieszkanie polecane młodym rodzinom, to także ba...

  • Mieszkanie Białystok Bojary

    Białystok » Bojary-Kraszewskiego

    • 2 700 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    | ***Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie na wynajem*** Białystok - ulica Jana III Sobieskiego osiedle BOJARY Nowe budownictwo Wysoki standard Nowoczesne miesz...

  • **Rumiankowa**
    1 / 13
    **Rumiankowa**

    Białystok

    • 530 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 8 984 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 58,90m2 przy ulicy Rumiankowej w dzielnicy Zielone Wzgórza. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze dzięki temu zyskujesz spokój, ciszę i...

  • Atrakcyjne 3 pok. IIIp. - ul. UPALNA
    1 / 12
    Atrakcyjne 3 pok. IIIp. - ul. UPALNA

    Białystok

    • 459 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 7 780 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie położone na IIIp. w niskim bloku na os. Słoneczny Stok (ul. UPALNA). Mieszkanie dwustronne, osobne wejścia do wszystkich pomieszczeń. Mieszkanie ki...

  • **Włókiennicza**
    1 / 12
    **Włókiennicza**

    Białystok

    • 520 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 11 305 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Lokal mieszkalny o powierzchni 46.5m2 usytuowany na trzecim piętrze w bloku z windą przy ulicy Włókienniczej. Na przestrzeń mieszkalną składa się: -pokój dzienny z otwartą kuchni...

  • Mieszkanie Białystok Starosielce, Nowosielska
    1 / 17
    Mieszkanie Białystok Starosielce, Nowosielska

    Białystok

    • 444 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    **REZERWACJA** Przestronne, 3-pokojowe mieszkanie z garderobą | 60,7 m2 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60,7 m2, położone na 1. piętrze czteropiętrowego bloku z...

  • Mieszkanie Białystok

    Białystok

    • 459 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 7 525 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    | 3-pokojowe mieszkanie na parterze z potencjałem aranżacyjnym - osiedle Dziesięciny II, ul. Zagórna. Lokalizacja Mieszkanie położone jest w spokojnej i zi...

  • Mieszkanie Białystok ul. Nowosielska

    Białystok » ul. Nowosielska

    • 409 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 521 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Przytulne 3 pokoje 48,4m² | Stan do wprowadzenia | Cicha okolicaNa sprzedaż jasne i zadbane mieszkanie o powierzchni 48,4 m², zlokalizowane na 4. piętrze w niskim bloku (4 piętra)....

  • Dwupoziomowe z antresolą Nowe Miasto *
    1 / 16
    Dwupoziomowe z antresolą Nowe Miasto *

    Białystok

    • 710 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 7 172 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż proponujemy wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie z antresolą o łącznej powierzchni całkowitej ok. 99 m² oraz powierzchni użytkowej 76,95 m² (bez skosów), położone na jedn...

  • Mieszkanie Białystok Centrum,
    1 / 8
    Mieszkanie Białystok Centrum,

    Białystok

    • 430 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 7 414 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż 3-pokojowe...

  • * 3 pokoje * Gruntowa * balkon * od Właściciela
    1 / 11
    * 3 pokoje * Gruntowa * balkon * od Właściciela

    Białystok

    • 483 900 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 10 998 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam bezpośrednio mieszkanie w Białymstoku przy ul. Gruntowej, osiedle Młodych. Osiedle dobrze zlokalizowane, w pobliżu dworzec PKP, PKS, centrum handlowe Auchan Hetmańska i wi...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 12
    Sprzedam mieszkanie

    Białystok

    • 420 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam trzy pokojowe mieszkanie, 60m2 w pożądanej spokojnej lokalizacji. W pobliżu szkoła, przedszkole, przychodnia, liczne sklepy. Okna plastikowe. Podwójne drzwi wejściowe. Pa...

  • Mieszkanie Białystok Centrum, Żabia
    1 / 11
    Mieszkanie Białystok Centrum, Żabia

    Białystok

    • 575 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 8 985 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Szukasz mieszkania bli...

  • Przestronne mieszkanie blisko Politechniki !
    1 / 10
    Przestronne mieszkanie blisko Politechniki !

    Białystok

    • 590 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 10 173 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Modernhouse ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni 58 m2, zlokalizowane na ul. Wiejskiej w Białymstoku. Nieruchomość znajduje się na parterze w czteropiętrow...

  • Mieszkanie Białystok Bema ul. Gen. Józefa Bema

    Białystok » Bema » ul. Bema

    • 375 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 813 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    3 pokoje | 48,13 m² | Osiedle Bema | BiałystokNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,13 m², położone na 3 piętrze niskiego bloku, na osiedlu Bema.Układ pomieszczeń:-...

  • Mieszkanie Białystok Bojary ul. Towarowa

    Białystok » Bojary-Kraszewskiego » ul. Towarowa

    • 525 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 9 052 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Przytulne 3 pokoje na Osiedlu Piasta - idealne dla rodziny!Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o pow. 58,30 m² przy ul. Towarowej 10 (II piętro). To przestrzeń z dużym potencjałem,...

  • Mieszkanie Białystok Dziesięciny ul. Jarzębinowa

    Białystok » Dziesięciny » ul. Jarzębinowa

    • 560 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 9 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Gorąca oferta!!! Tylko przez pierwszy tydzień mają -15000 zł od ceny mieszkania!! Szybko się decyduj i zamiast 575 000 zapłać 560 000zl! Umawiaj się szybko bo czasu jest nie wiele!...

  • Mieszkanie Białystok Wygoda,
    Mieszkanie Białystok Wygoda,

    Białystok

    • 629 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 10 484 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Prezentujemy Państwu w...

  • Mieszkanie Białystok Nowe Miasto,
    Mieszkanie Białystok Nowe Miasto,

    Białystok

    • 649 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 10 817 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Zapraszam do zapoznani...

  • Nowe

    SPRZEDAM FAJNE MIESZKANIE NA TOWAROWEJ

    Białystok

    • 529 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 11 021 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    SPRZEDAM FAJNE MIESZKANIE NA TOWAROWEJ. Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 48,01 m2 składające się z 3 pokoi, łazienki i oddzielnej kuchni skomunikowanych korytarzem. Zlokaliz...

  • Mieszkanie Białystok Młodych ul. Ślusarska

    Białystok » Młodych » ul. Ślusarska

    • 519 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 9 981 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    3 pokoje | 51,9 m² | Osiedle Młodych | BiałystokNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51,9 m², położone na 2 piętrze niskiego bloku z cegły (1998 r.) na lubianym osiedl...

  • Mieszkanie Białystok Słoneczny Stok, Upalna

    Nowe

    Mieszkanie Białystok Słoneczny Stok, Upalna

    Białystok

    • 399 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 6 436 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przedstawiam Państwu 3...