• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Szczecin

(578)
  • 3 POKOJE/ Wojska Polskiego / 92 m2

    Szczecin » ul. Aleja Wojska Polskiego

    • 670 000 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 7 363 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Przestronne mieszkanie 3-pokojowe w kamienicy – ul. Wojska PolskiegoNa sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na drugim piętrze 4-piętrowej kamienicy. Nieruchomość cha...

  • 2 pokoje przy parku Kasprowicza

    Szczecin » ul. Słowackiego

    • 349 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 8 513 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Przedstawiam Państwu ofertę mieszkania dwupokojowego znajdującego się tuż przy Parku Kasprowicza. Znajduje się na pierwszym piętrze w oficyniePokoje przejściowe o powierzchniach 15...

  • Dwupokojowe mieszkanie przy Parku Żeromskiego.

    Szczecin » Śródmieście » ul. Jana Kazimierza

    • 477 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 7 339 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania w kamienicy – Szczecin, ul. Jana Kazimierza. Mieszkanie położone jest na pierwszym piętrze kamienicy w bezpoś...

  • Willa w sercu Szczecina

    Szczecin » Śródmieście » ul. Lutniana

    • 1 999 999 zł cena
    • 360 m2 powierzchnia
    • 5 556 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Willa w samym sercu Szczecina z ogromnym potencjałem. Idealna oferta dla przedsiębiorczych.Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową wolnostojącą willę z lat 80-tych , znajd...

  • Polecam mieszkanie na sprzedaż, ul. Przepiórki

    Szczecin » ul. Przepiórki

    • 457 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 14 742 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania w nowym budynku z windą | Szczecin – Warszewo / Żelechowa, ul. Przepiórki.Mieszkanie o powierzchni 31,55 m²,...

  • 2 pokoje, balkon, parter-obok Hanza, po remoncie!

    Szczecin » Śródmieście » ul. Odzieżowa

    • 495 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 11 786 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    !! UWAGA - OBNIŻKA CENY !!cena w dół o 44 000ZŁUstawne Mieszkanie 2. pokojowe -możliwe przerobienie na 3.pokojowe - z potencjałem - w centrum Szczecina!Marzysz o własnym kącie w...

  • Szczecin-dom dla działalności

    Szczecin » ul. Zdrojowa

    • 1 799 000 zł cena
    • 235 m2 powierzchnia
    • 7 656 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Przestronny zadbany, doskonale doświetlony dom o powierzchni około 235 m2 posadowiony na zagospodarowanej działce gruntu 587 m2 w pełni ogrodzony.Nieruchomość, nadaje się doskonale...

  • Stylowa i nowoczesna kawalerka z ogródkiem!

    Szczecin

    • 435 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 11 757 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Szukasz przestrzeni, która łączy nowoczesność, wygodę i bliskość natury? Ta kawalerka wykończona pod klucz to coś więcej niż mieszkanie – to gotowa do zamieszkania, gustownie zapro...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Bardzo ładny dom w kameralnej lokalizacji .

    Szczecin

    • 2 690 000 zł cena
    • 273 m2 powierzchnia
    • 9 854 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferuję Państwu na sprzedaż bardzo ładny dom jednorodzinny w kameralnej lokalizacji na Warszewie. Dom o powierzchni użytkowej 273,5 m2, położony jest na działce o powierzchni 690 m...

  • Tylko 150 PLN/mkw.! Szczecin ul. Tatarakowa

    Szczecin

    • 631 500 zł cena
    • 4 210 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do kupienia działka w atrakcyjnej cenie (tylko 150 zł/m2).Działka o powierzchni 4210 m2, idealna pod budownictwo jednorodzinne lub jako inwestycja.Zalety lokalizacji:asfaltowa drog...

  • Syndyk sprzeda udział 1/8 w domu jednorodzinnym

    Szczecin

    • 20 400 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 209 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej Pawła Wojtyry ogłasza pisemny przetarg ofertowy na sprzedaż z wolnej ręki: udziału w wysokości 1/8...

  • Prywatna 5-osobowa powierzchnia biurowa w Hanza
    1 / 6
    Prywatna 5-osobowa powierzchnia biurowa w Hanza

    Szczecin

    • 3 430 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 115 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Prywatna 5-osobowa powierzchnia biurowa w lokalizacji Regus Hanza Tower *Wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie przedstawiać ok...

  • Gumieńce na sprzedaż nowoczesny szeregowiec.

    Szczecin

    • 1 799 000 zł cena
    • 166 m2 powierzchnia
    • 10 838 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferuję Państwu na sprzedaż szeregowiec w znakomitej lokalizacji na Gumieńcach o powierzchni 139 m2 w stanie deweloperskim. Wybudowany z bardzo dobrych materiałów jakościowo. Stro...

  • 3 POKOJE W CENTRUM MIASTA, ODNOWIONA KAMIENICA

    Szczecin » ul. Królowej Jadwigi

    • 439 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 8 608 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Przedstawiam Państwu ofertę mieszkania 3 pokojowego w centrum Szczecina.Nieruchomość:- 51,95 m2 powierzchni użytkowej- 56 m2 powierzchni całkowitej- 3 oddzielne pokoje- łazienka i...

  • Gumieńce na sprzedaż nowoczesny szeregowiec.

    Szczecin

    • 1 399 000 zł cena
    • 139 m2 powierzchnia
    • 10 065 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• DWUPOZIOMOWE MIESZKANIE, 3 POKOJE W CENTRUM MIASTA

    Szczecin » ul. Bolesława Śmiałego

    • 459 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 10 929 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Przedstawiam Państwu dwupoziomowe mieszkanie w standardzie deweloperskim w samym centrum Szczecina w odnowionej kamienicy.Nieruchomość:- 42,23 m2 powierzchni użytkowej- 57,92 m2 po...

  • 2 POKOJE PRZY ALEI FONTANN

    Szczecin » al. Jana Pawła II

    • 469 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 9 572 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Przedstawiam Państwu 2 pokojowe mieszkanie w samym sercu Szczecina przy Alei Fontann. Nieruchomość:- 49,59 m2- pełna własność- 2 pokoje- adaptacja poddasza- drzwi wejściowe ogniood...

  • Przestronne 3 pokoje w ścisłym centrum

    Szczecin » ul. Monte Cassino

    • 649 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 7 820 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Przedstawiam ofertę sprzedaży rozkładowego, trzypokojowego mieszkania o powierzchni 83,40m2 położonego na trzecim piętrze w odnowionej kamienicy w ścisłym centrum Szczecina. Nieruc...

  • Klimatyczne mieszkanie w kamienicy w centrum

    Szczecin » Śródmieście » rondo Rondo Marszałka Józefa Piłsudskiego

    • 1 300 000 zł cena
    • 158 m2 powierzchnia
    • 8 228 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przestronne jasne mieszkanie usytułowane na drugim piętrze w samym sercu miasta, w pobliżu park, komunikacja miejska - idealne dla osób ceniących czas. Mieszkanie o pow...

  • Na sprzedaż nowy szeregowiec z dużym ogródkiem.

    Szczecin

    • 998 000 zł cena
    • 123 m2 powierzchnia
    • 8 114 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferuję Państwu na sprzedaż bardzo funkcjonalny szeregowiec w dzielnicy Bukowo z dużym ogródkiem i 3 miejscami postojowymi na kameralnym, zamykanym osiedlu. Jest o powierzchni 123...