• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Szczecin
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Szczecin

(578)
  • Kupujesz mieszkanie, mieszkasz w domu z ogrodem.

    Szczecin » ul. Witosa

    • 549 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 7 733 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Wyjątkowe mieszkanie z ogrodem w kameralnym domu – ul. Witosa, SzczecinNa sprzedaż przestronne i niezwykle klimatyczne mieszkanie spółdzielczo-własnościowe o powierzchni 71,14 m²,...

  • Mieszkanie Szczecin Pogodno, Brata Alberta
    1 / 13
    Mieszkanie Szczecin Pogodno, Brata Alberta

    Szczecin

    • 699 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 13 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,61 m, położone na spokojnej, kameralnej uliczce na Pogodnie w jednej z najbardziej cenionych i zielonych dzielnic Szcz...

  • Mieszkanie Szczecin Gumieńce, Bronowicka
    1 / 15
    Mieszkanie Szczecin Gumieńce, Bronowicka

    Szczecin

    • 779 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 13 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    WYJĄTKOWY, NOWOCZESNY APARTAMENT Z 100-METROWYM TARASEM! Taras 100mkw | Widok na panoramę miasta | Garaż | 2 pokoje | Klimatyzacja | Prestiżowa lokalizacja | Z ogromną przyjemno...

  • Mieszkanie w Szczecinie na sprzedaż
    1 / 9
    Mieszkanie w Szczecinie na sprzedaż

    Szczecin

    • 359 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 5 791 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż: Przestronne 2-pokojowe mieszkanie – Szczecin, Gocław-Golęcin, ul. Kolska. Na sprzedaż oferujemy ustawne i zadbane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 62 m² zlokalizowa...

  • Apartament w odrestaurowanej kamienicy

    Szczecin » Śródmieście » ul. Pocztowa

    • 560 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 7 568 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu unikatowy apartament, który jest definicją miejskiego szyku i ponadczasowej elegancji. Położona na czwartym piętrze starannie odrestaur...

  • Lokal użytkowy Szczecin Warszewo, Przyjaciół Żołnierza
    1 / 3
    Lokal użytkowy Szczecin Warszewo, Przyjaciół Żołnierza

    Szczecin

    • 8 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia atrakcyjna powierzchnia 120m2 usługowa zlokalizowana w centrum dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Warszewo. Lokal idealny dla firm, które chcą połączyć widocznoś...

  • Śródmieście: 49 m² z widokiem na Bazylikę

    Szczecin » Śródmieście » ul. Bogurodzicy

    • 430 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 8 776 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Prestigowy adres w samym sercu Szczecina – odrestaurowana przedwojenna kamienica, zaledwie 4–6 minut spacerem od Placu Zwycięstwa i Bramy Portowej.Do sprzedaży wyjątkowo dobrze usy...

  • Mieszkanie z pięknym widokiem na Odrę
    1 / 10
    Mieszkanie z pięknym widokiem na Odrę

    Szczecin

    • 180 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 4 865 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Dwupokojowe mieszkanie w kamienicy położone w spokojnej dzielnicy Stołczyn, przy ulicy Kościelnej. Mieszkanie znajduje się doskonałej lokalizacji: 3min do przystanku autobusowego,...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal użytkowy Szczecin Stare Miasto, Wielka Odrzańska
    1 / 14
    Lokal użytkowy Szczecin Stare Miasto, Wielka Odrzańska

    Szczecin

    • 13 500 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    OFERTA PRZEJĘCIA GOTOWEGO, FUNKCJONUJĄCEGO LOKALU GASTRONOMICZNEGO - aktualnie prowadzony jest tam SHIHSA BAR, ale lokal sprawdzi się również jako PUB czy nawet mała dyskoteka! Za...

  • 3 pokoje, piękny ogród, winda, garaż
    1 / 14
    3 pokoje, piękny ogród, winda, garaż

    Szczecin

    • 859 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 14 317 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż oferuję komfortowe, w pełni wyposażone 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,32m w niskiej zabudowie na granicy dzielnic Żelechowa i Warszewo. Mieszkanie z uwagi na o...

  • 2 pokoje na Kępie Parnickiej – cesja, od zaraz!
    1 / 7
    2 pokoje na Kępie Parnickiej – cesja, od zaraz!

    Szczecin

    • 809 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 17 213 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Nowoczesne, gotowe do wprowadzenia, 2-pokojowe mieszkanie z loggią – cesja, odbiór wcześniej niż u dewelopera! Lokalizacja: Szczecin, Kępa Parnicka Piętro: 1. z windą Powierzchnia:...

  • Bezrzecze 4-pokoje z balkonem.

    Szczecin

    • 825 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 9 706 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalnie zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 85 m², położone w spokojnej i bardzo lubianej części Bezrzecza – przy ul. Koralowej. Idealna propozycj...

  • Rozkładowe 3-pokojowe + 10 m² komórka lok.

    Szczecin » os. Kasztanowe

    • 449 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 7 611 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż 3-pokojowe rozkładowe mieszkanie o powierzchni 59,81 m², zlokalizowane na 4. piętrze w ocieplonym 4 piętrowym budynku z 1990 r na Osiedlu Kasztanowym w Szczecinie.Loka...

  • Sprzedam działkę ROD „Piast” – Szczecin, ul. Przy Ogrodach
    1 / 16
    Sprzedam działkę ROD „Piast” – Szczecin, ul. Przy Ogrodach

    Szczecin

    • 139 000 zł cena
    • 458 m2 powierzchnia
    • 304 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę ROD „Piast” – Szczecin, ul. Przy Ogrodach (Pomorzany - od strony Ustowa). Tel. [tel] Działka rekreacyjna o powierzchni 458 m², położona w Rodzinnych Ogrodach Dzi...

  • 3 pok. z balkonem, ul. Metalowa, 1 piętro

    Szczecin

    • 520 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    3 pokoje z dużym balkonem | ul. Metalowa | 1 piętro Również dla obywateli spoza Unii Europejskiej! Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 52,8...

  • 3 pokojowe mieszkanie przy ul.Piłsudskiego

    Szczecin » Śródmieście » rondo Rondo Marszałka Józefa Piłsudskiego

    • 535 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 7 329 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy ulicy PiłsudskiegoNieruchomość dobrze skomunikowana, położona w centrum SzczecinaW bezpośredniej okolicy:Pętla / przystanek komunikacji miejs...

  • Po generalnym remoncie, c.o. miejsk., klimatyzacja

    Szczecin » ul. Wilków Morskich

    • 629 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 7 963 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Ekskluzywne Mieszkanie po Kapitalnym Remoncie w Odrestaurowanej Kamienicy (79,69 m²).Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej nieruchomości, zlokalizowanej na czwartym piętrze w prestiżow...

  • Spółdzielczo-własnościowe z KW trzy pokoje

    Szczecin » ul. Ignacego

    • 469 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 7 950 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z loggią – Szczecin, ul. Witkiewicza Na sprzedaż funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 59,7 m², położone na 1. piętrze w budynku z win...

  • Mieszkanie Szczecin Gumieńce, Spiska
    1 / 15
    Mieszkanie Szczecin Gumieńce, Spiska

    Szczecin

    • 1 069 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 13 363 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży GOTOWCA INWSTYCYJNEGO - mieszkania o powierzchni niespełna 81m2 podzielonego na 2 samodzielne mieszkania dwupokojowe. Podział mieszka...

  • Mieszkanie Szczecin Gumieńce, Spiska
    1 / 16
    Mieszkanie Szczecin Gumieńce, Spiska

    Szczecin

    • 1 139 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 28 475 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro