• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Szczecin
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Szczecin

(578)
  • Lokal mieszkalny - Szczecin

    Szczecin

    • 17 400 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 471 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej Grzegorza Włocha sprzeda z wolnej ręki udział do 1/6 części w spółdzielczym własnościowym prawie do l...

  • Lokal mieszkalny - Szczecin

    Szczecin

    • 264 800 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 3 395 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej Katarzyny Kucy sprzeda z wolnej ręki udział do ½ części w prawie własności lokalu mieszkalnego numer...

  • Działka ROD "Malwa" + domek z werandą
    1 / 6
    Działka ROD "Malwa" + domek z werandą

    Szczecin

    • 40 000 zł cena
    • 318 m2 powierzchnia
    • 126 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż działka ROD Malwa – 318 m² z Altanką z aneksem kuchennym i zadaszoną werandą Szukasz swojego miejsca na odpoczynek w otoczeniu zieleni, a jednocześnie blisko centrum m...

  • Mieszkanie Szczecin Dąbie, Przestrzenna
    1 / 10
    Mieszkanie Szczecin Dąbie, Przestrzenna

    Szczecin

    • 4 800 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 58 m, położone na 1. piętrze nowoczesnego apartamentowca na zamkniętym, zadbanym i prestiżowym osiedlu Victoria Ap...

  • Mieszkanie Szczecin, Domańskiego
    1 / 9
    Mieszkanie Szczecin, Domańskiego

    Szczecin

    • 2 279 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 16 882 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej nieruchomości apartamentu klasy premium o powierzchni 135,1 m, położonego na całym pierwszym piętrze starannie odrestaurowanej, eleganckiej willi...

  • Lokal z Żabka - okazja inwestycyjna
    Lokal z Żabka - okazja inwestycyjna

    Szczecin

    • 1 390 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 5 560 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    ul.Wyszyńskiego 7 120 mkw + 130 m2 piwnica nie użytkowana. Lokal podzielony na 2 sklepy - 2 najemców Żabka i sklep odzieżowy - dochód z lokali 5.000,- zł netto

  • Na sprzedaż dwa pokoje na osiedlu Reda City. Faktura Vat 23%
    1 / 5
    Na sprzedaż dwa pokoje na osiedlu Reda City. Faktura Vat 23%

    Szczecin

    • 500 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 13 514 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie dwu pokojowe ( wpis w księdze wieczystej lokal użytkowy ) z możliwością zamieszkania zbiorowego o powierzchni 37 m 2. plus balkon typu loggia. Idealne w cel...

  • Mieszkanie Szczecin Warszewo
    Mieszkanie Szczecin Warszewo

    Szczecin

    • 527 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 11 712 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem Szczecin, Warszewo Na sprzedaż mieszkanie z rynku pierwotnego, znajdujące się na parterze kameralnego, 2-piętrowego budynku z 2025 ro...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 2 pokojowe mieszkanie na Warszewie
    1 / 14
    2 pokojowe mieszkanie na Warszewie

    Szczecin

    • 544 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 10 880 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż ładne, przestronne, w pełni wyposażone 2 pokojowe mieszkanie tuż obok szkoly I nowego parku Mieszkanie o pow. 49,7 m2 położone jest w nowym budynku w pięknej i spokojne...

  • Duża kawalerka z antresolą, Centrum!

    Szczecin » ul. Aleja Piastów

    • 355 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 11 094 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Na sprzedaż duża kawalerka z oddzielną kuchnią zlokalizowana w centrum Szczecina na 1. piętrze wyremontowanej, czystej kamienicy przy Al. Piastów róg ul. Jagiellońskiej.Lokal znajd...

  • 1 / 2
    Działka Szczecin żydowce

    Szczecin

    • 330 000 zł cena
    • 813 m2 powierzchnia
    • 406 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 813 m², położona w jednej z najbardziej malowniczych części Szczecina – tuż przy Puszczy Bukowej.To miejsce, które zachwyca ci...

  • Mieszkanie Szczecin Pomorzany, ul. Xawerego Dunikowskiego

    Szczecin » ul. Dunikowskiego

    • 455 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 9 892 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie z garażem na Pomorzanach – świetna lokalizacja! Oferuję przytulne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe położone w jednej z najbardziej...

  • 3 Pokoje z widokiem na Naturę 2000 - Warszewo

    Szczecin » ul. Flaminga

    • 749 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 12 081 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    !! UWAGA- NOWA CENA !!obniżka o 50 000 złW ofercie na sprzedaż ustawne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,54 m², położone w atrakcyjnej i spokojnej części Warszewa (Szczecin...

  • Gotowa Inwestycja w Centrum Szczecina, 2 pokoje.
    1 / 11
    Gotowa Inwestycja w Centrum Szczecina, 2 pokoje.

    Szczecin

    • 260 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 7 028 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Gotowa Inwestycja w Centrum Szczecina! 2 Pokoje tuż przy PKP z Wysoką Stopą Zwrotu! Szukasz nieruchomości, która zacznie na siebie zarabiać od pierwszego dnia? Ta oferta to ideal...

  • Dom z ogromnym potencjałem przy lesie

    Szczecin

    • 999 000 zł cena
    • 290 m2 powierzchnia
    • 3 445 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Polecam na sprzedaż dom w spokojnej części osiedla Zdroje w otulinie lasu.Szukasz swojego nowego miejsca, które możesz dostosować do swoich potrzeb?Ofertę stanowi dom w zabudowie b...

  • Lokal w Centrum idealny pod kancelarię.

    Szczecin » Śródmieście » ul. Śląska

    • 999 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 9 250 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Prestiż i Potencjał: lokal komercyjny (108,59 m²) w sercu miasta z pełnym zapleczem i klimatyzacją!Odkryj wyjątkową szansę inwestycyjną w samo-rozwijającym się centrum miasta. Ofer...

  • Zdroje, 4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż.

    Szczecin » ul. Piechoty

    • 589 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 9 062 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Polecam na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie przy ul. Piechoty w Szczecinie. Dzielnica Zdroje. Mieszkanie jest funkcjonalne i ma powierzchnię 65 m². Nieruchomość znajduje się na trzec...

  • Mieszkanie Szczecin śródmieście-centrum, ul. Monte Cassino

    Szczecin » Śródmieście » ul. Monte Cassino

    • 999 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 11 893 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Na sprzedaż apartament położony w centrum Szczecina przy ulicy Monte Casino. Budynek z roku 2015 z garażem podziemnym.. Dla kogoLokal nadaje się idealnie dla osób dla których...

  • Świetna lokalizacja / 3 pokoje / dobra inwestycja

    Szczecin » inne Wiadukt ks. Władysława Skórnickiego

    • 749 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 11 889 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 11 piętro

    3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64 m² położone na 13. piętrze wyjątkowego, 18-piętrowego budynku „Widok” – jednego z najbardziej rozpoznawalnych w Szczecinie.To nie jest zwykłe...

  • 1 / 3
    Działka 849m2, Szczecin,pod usługi,media,ulica.

    Szczecin

    • 1 100 000 zł cena
    • 849 m2 powierzchnia
    • 1 296 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Nieruchomość gruntowa, niezabudowana zlokalizowana miasto Szczecin, dzielnica Warszewo, o powierzchni 849 m2.Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, Uch....