• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Szczecin
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Szczecin

(578)
  • Os. Książąt Pomorskich SZCZECIN 3 pokoje na sprzedaż Gdom.pl
    1 / 2
    Os. Książąt Pomorskich SZCZECIN 3 pokoje na sprzedaż Gdom.pl

    Szczecin

    • 499 900 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 8 332 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    REZERWACJA Na sprzedaż, pięknie zrobione, rozkładowe mieszkanie trzypokojowe z balkonem na 4 piętrze w niskim bloku, na zielonym os. Książąt Pomorskich w Szczecinie. Standard miesz...

  • SUPER mieszkanie na sprzedaż
    SUPER mieszkanie na sprzedaż

    Szczecin

    • 414 999 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 10 922 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 38 m² – Szczecin, Niebuszewo Cena: 414 999 zł Lokalizacja: Szczecin, Niebuszewo ( ul.Wilcza 32) Rodzaj nieruchomości: Mieszkanie w bloku (1970 r.) Rynek...

  • Luksusowy apartament z widokiem na rzekę

    Szczecin » ul. Celna

    • 648 160 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 16 204 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Luksusowy apartament z widokiem na rzekę - Inwestycyjna perełka.Wyjątkowa oferta sprzedaży mieszkania w kompleksie nad Odrą – Łasztownia, Szczecin!****OFERTA BEZ PROWIZJI I PODATKU...

  • Luksusowy apartament z widokiem na rzekę

    Szczecin » ul. Celna

    • 874 074 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 15 335 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

• Luksusowy apartament z widokiem na rzekę

    Szczecin » ul. Celna

    • 599 300 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 13 029 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

• Luksusowy apartament z widokiem na rzekę

    Szczecin » ul. Celna

    • 1 625 305 zł cena
    • 101 m2 powierzchnia
    • 16 093 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

• 3 POKOJE/ 90m2/POGODNO

    Szczecin » pl. Mickiewicza

    • 799 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 8 878 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    3 POKOJE/ 90m2/POGODNOZapraszamy do zapoznania się z ofertą trzypokojowego mieszkania w bliskiej odległości Uniwersytetu Szczecińskiego i ryneczku Pogodno.Lokal znajduje się na...

  • Luksusowy apartament z widokiem na rzekę

    Szczecin » ul. Celna

    • 813 130 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 15 638 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

• Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Luksusowy apartament z widokiem na rzekę

    Szczecin » ul. Celna

    • 586 080 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 16 746 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

• KAWALERKA INWESTYCYJNA Z KLIMATYZACJĄ, CENTRUM

    Szczecin » ul. Żółkiewskiego

    • 349 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 11 259 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Przedstawiam Państwu przestronną kawalerkę w samym centrum miasta, która jest idealną inwestycją pod wynajem dla studentów lub jako pierwsze mieszkanie.Nieruchomość:- 31,72 mkw- pr...

  • Na sprzedaż trzypokojowy apartament Nad Odrą.

    Szczecin » ul. Celna

    • 682 374 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 15 509 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Na sprzedaż luksusowy apartament z widokiem na Odrę – Niepowtarzalna okazja inwestycyjna. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania zlokalizowanego w p...

  • Na sprzedaż trzypokojowy apartament Nad Odrą.

    Szczecin » ul. Celna

    • 965 640 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 13 050 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Trzypokojowy luksusowy apartament z widokiem na Odrę – Niepowtarzalna okazja inwestycyjna. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania zlokalizowanego w...

  • Na sprzedaż dwupokojowy apartament Nad Odrą.

    Szczecin » ul. Celna

    • 653 376 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 12 565 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Dwupokojowy luksusowy apartament z widokiem na Odrę – Niepowtarzalna okazja inwestycyjna.Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania zlokalizowanego w pr...

  • Przestronne mieszkanie w kamienicy w samym centrum

    Szczecin » Śródmieście » ul. Lipca

    • 1 400 000 zł cena
    • 161 m2 powierzchnia
    • 8 696 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie w kamienicy o powierzchni 161 m2. Mieszkanie usytułowane na drugim piętrze w odnowionej kamienicy przy ulicy 5 Lipca, składające się z czterech p...

  • dzialka i dom w lasie w srodku miasta Prawobrzeze
    1 / 5
    dzialka i dom w lasie w srodku miasta Prawobrzeze

    Szczecin

    • 1 500 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 9 375 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dzialka otoczona z trzech stron LASEM. Prawdziwym starym lasem. Nie ma sasiadow. W srodku miasta!!! Z jednej strony ulica Pszenna. Bardzo dobrze skomunikowana. Na dzialce stara n...

  • Mieszkanie BEZ PROWIZJI z osobną kuchnią i super widokiem!
    1 / 3
    Mieszkanie BEZ PROWIZJI z osobną kuchnią i super widokiem!

    Szczecin

    • 649 999 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 10 157 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 11 piętro

    Mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym, pozwala na urządzenie według własnego gustu . Piękny widok na panoramę Szczecina z balkonu o powierzchni 10 m² . Dzięki wyjątkowej loka...

  • działki w bliskiej okolicy Szczecina
    1 / 4
    działki w bliskiej okolicy Szczecina

    Szczecin

    • 125 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż mam działkę dla osób ceniących sobie ciszę i spokój a przede wszystkim widoki. Wokoło działki dużo zieleni. Okolica bardzo spokojna. Warchlino to mała miejscowość a...

  • 1 / 3
    Kawalerka do generalnego remontu, Łękno

    Szczecin » ul. Gorkiego

    • 99 000 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 6 188 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Przedstawione zdjęcia przedstawiają przykładową aranżację mieszkania. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania do generalnego remontu położonego na czwartym piętrz...

  • DZIAŁKA pod OSIEDLE DOMÓW JEDNORODZINNYCH

    Szczecin » ul. Pastelowa

    • 1 380 000 zł cena
    • 21 150 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    NOWA Cena!Obniżka ceny o 680 000 zł !Idealna propozycja dla Deweloperów pod budowę osiedla domów jednorodzinnych lub jako BANK Ziemi.Przedmiotem oferty jest nieruchomość gruntowa n...

  • Mieszkanie Szczecin śródmieście-centrum

    Szczecin » Śródmieście

    • 820 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 6 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 120 metrów kwadratowych. położone na I piętrze w kamienicy w Centrum. Klatka schodowa czysta. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, jeden z wyjście...