• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Łomianki +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Szczecin

(578)
  • 2-pokojowe mieszkanie–Szczecin, Kijewo | 45,48m2
    1 / 5
    2-pokojowe mieszkanie–Szczecin, Kijewo | 45,48m2

    Szczecin

    • 515 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 11 445 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż komfortowe, jasne i bardzo przytulne mieszkanie o powierzchni 45,48 m², położone w bardzo spokojnej części Szczecina – Kijewo. Mieszkanie znajduje się w czteropiętrowym...

  • Pokój premium w Centrum Szczecina + szybki internet w cenie.
    Pokój premium w Centrum Szczecina + szybki internet w cenie.

    Szczecin

    • 1 500 zł cena
    • 11 m2 powierzchnia
    • 137 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Przedstawiam na wynajem kawalerkę w ścisłym centrum Szczecina! Nieruchomość znajduje się w mieszkaniu przy ulicy Bolesława Limanowskiego na 3 piętrze. Bardzo bliska odległość do...

  • mieszkanie na sprzedaż
    1 / 14
    mieszkanie na sprzedaż

    Szczecin

    • 480 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 11 429 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 11 piętro

    Oferuję na sprzedaż mieszkanie o pow. 42m2, na 12 piętrze bloku na Osiedlu Romera w Szczecinie. Mieszkanie składa się z 3 słonecznych pokoi, w tym jasnego salonu z aneksem kuchenny...

  • Mieszkanie Szczecin Niebuszewo, Kołłątaja
    1 / 15
    Mieszkanie Szczecin Niebuszewo, Kołłątaja

    Szczecin

    • 580 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 7 632 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    3 pokoje z antresolą w centrum | po odświeżeniu | gotowe do zamieszkania Na sprzedaż Wyjątkowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 52,33 położone przy ul. Hugona Kołłątaja. To pr...

  • Komfortowe 3 pokoje na 1 piętrze. Dąbie.

    Szczecin » ul. Szybowcowa

    • 735 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 10 069 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    ! UWAGA - NOWA CENA !obniżka o 44 000 zł !!Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, wykończonego w wyższym standardzie 3 pokojowego mieszkania położonego na 1 piętrze w pr...

  • Mieszkanie Szczecin Pogodno
    1 / 12
    Mieszkanie Szczecin Pogodno

    Szczecin

    • 1 899 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Do wynajęcia przytulna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 27 m, położona w spokojnej i bardzo dobrze skomunikowanej dzielnicy Szczecina - Pogodno. Układ i wyposażenie mieszka...

  • Dom Szczecin Gumieńce, Osikowa
    1 / 15
    Dom Szczecin Gumieńce, Osikowa

    Szczecin

    • 1 599 000 zł cena
    • 247 m2 powierzchnia
    • 6 474 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego domu wolnostojącego w rewelacyjnej lokalizacji - w dzielnicy Gumieńce, w rejonie ulicy Wierzbowej. Dom zloka...

  • Słoneczna kawalerka
    Słoneczna kawalerka

    Szczecin

    • 2 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    Sloneczna o przestronna kawalerka do wynajęcia w centrum Szczecina. Po więcej informacji zapraszam na priv.

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Szczecin Dąbie

    Szczecin

    • 1 990 000 zł cena
    • 460 m2 powierzchnia
    • 4 327 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny o powierzchni ok 460m2, położony w Dąbiu, w jednej z najbardziej spokojnej i zielonej jego części, w otoczeniu eleganckiej zabudowy jednorod...

  • Pogodno,45m2,3pokoje,po remoncie, wyposażenie, AGD

    Szczecin » ul. Rostworowskiego

    • 459 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 10 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Proponujemy Państwu do zakupu mieszkanie 3-pokojowe, w atrakcyjnej dzielnicy Szczecina, tj na Pogodnie. Mieszkanie ma powierzchnię 45,24 m² i położone jest na 3 -cim piętrze...

  • Lokal mieszkalny - Szczecin

    Szczecin

    • 198 600 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 2 547 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej Katarzyny Kucy sprzeda z wolnej ręki udział do ½ części w prawie własności lokalu mieszkalnego numer...

  • Mieszkanie Szczecin
    1 / 5
    Mieszkanie Szczecin

    Szczecin

    • 1 197 504 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 17 874 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Ekskluzywny apartament w najlepszej dzielnicy Szczecina na Pogodnie, usytuowany w pieczołowicie odrestaurowanej, zabytkowej willi, otoczony pięknym ogrodem. W budynku wyodrębniono...

  • Mieszkanie Szczecin Pogodno, Filaretów
    1 / 11
    Mieszkanie Szczecin Pogodno, Filaretów

    Szczecin

    • 3 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia bezczynszowe 3 pokojowe mieszkanie na Pogodnie. Mieszkanie o powierzchni 84 m2 jest w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęt RTV/AGD (m.in. lodówka, piekarnik, płyta...

  • Mieszkanie Szczecin Pogodno, Zakładowa
    1 / 10
    Mieszkanie Szczecin Pogodno, Zakładowa

    Szczecin

    • 440 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 17 600 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą kawalerki usytuowanej na 2 piętrze NOWEGO APARTAMENTOWCA z cichobieżną windą, zlokalizowanego w dzielnicy Pogodno przy ul. Zakładowej. Budynek...

  • Lokal mieszkalny - Szczecin

    Szczecin

    • 23 200 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 628 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej Grzegorza Włocha sprzeda z wolnej ręki udział do 1/6 części w spółdzielczym własnościowym prawie do l...

  • Jasne 3-pok. 46,6 m² przy Ogródku Jordanowskim

    Szczecin » ul. Noakowskiego

    • 509 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 11 066 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowo słoneczne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 46,6 m², położone w ocieplonym budynku na granicy Śródmieścia i Turzynu – zaledwie kilkadziesiąt metr...

  • wyjątkowy design, dwupoziomowe , balkon, umeblowane
    1 / 12
    wyjątkowy design, dwupoziomowe , balkon, umeblowane

    Szczecin

    • 995 000 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 7 897 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w Szczecinie, Żelechowa o powierzchni 126 m2, dwupoziomowe na IV piętrze z dużym balkonem i widokiem na Odrę Zachodnią. Mieszkanie odznacza się wy...

  • Sprzedam działkę rekreacyjno/warzywną
    1 / 3
    Sprzedam działkę rekreacyjno/warzywną

    Szczecin

    • 30 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    W pracowite ręce odsprzedam zagospodarowaną działkę znajdująca się na terenie R.O.D. - KORAB Szczecin Wkrzańska Na działce znajduje się niewielki domek z zamontowanym kominkiem. Z...

  • Sprzedam Mieszkanie Szczecin Zielone Wzgórze
    1 / 4
    Sprzedam Mieszkanie Szczecin Zielone Wzgórze

    Szczecin

    • 396 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 12 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Oferta prywatna nie współpracuje z biurami nieruchomości . Proszę biura aby nie dzwoniły. Nie wyrażam zgody na kontakt. Sprzedam kawalerkę. Mieszkanie posiada fajną spokojną lok...

  • Komfortowa kawalerka na Pomorzanach | 29,33 m2
    1 / 5
    Komfortowa kawalerka na Pomorzanach | 29,33 m2

    Szczecin

    • 359 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 12 380 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przytulna kawalerka – Pomorzany | 29,33 m² | gotowa do zamieszkania Na sprzedaż odświeżona i w pełni wyposażona kawalerka o powierzchni 29,33 m², położona w spokojnej...