• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Szczecin

(583)
  • Mieszkanie Szczecin Nowe Miasto, Gabriela Narutowicza
    1 / 13
    Mieszkanie Szczecin Nowe Miasto, Gabriela Narutowicza

    Szczecin

    • 398 340 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 9 054 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    ***BEZPŁATNIE POMAGAMY W UZYSKANIU KREDYTU*** Forma własności : Pełna własność z KW Przedmiotem oferty, są nowe, wykończone mieszkania 2 pokojowe do umeblowania powstałe w wyniku...

  • Mieszkanie Szczecin Nowe Miasto, Gabriela Narutowicza
    1 / 13
    Mieszkanie Szczecin Nowe Miasto, Gabriela Narutowicza

    Szczecin

    • 296 800 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 10 235 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

• NOWA CENA!Okazja! Mieszkanie 2w1!Garaż+ogród!
    1 / 12
    NOWA CENA!Okazja! Mieszkanie 2w1!Garaż+ogród!

    Szczecin

    • 499 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 6 566 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie z możliwością wydzielenia 2, a nawet 3 lokali! Duży potencjał inwestycyjny – możliwość podziału na kilka niezależnych lokali na wynajem lub sprzedaż. Nieruc...

  • Lokal użytkowy Szczecin Gumieńce, Santocka
    1 / 6
    Lokal użytkowy Szczecin Gumieńce, Santocka

    Szczecin

    • 3 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferujemy do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni ok. 30 m, składający się z pomieszczenia biurowego, niewielkiego zaplecza socjalnego oraz toalety. Lokal doskonale sprawdzi si...

  • Mieszkanie Szczecin Bukowo, Orczykowa
    1 / 8
    Mieszkanie Szczecin Bukowo, Orczykowa

    Szczecin

    • 2 500 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem na ul. Orczykowej (Bukowo). Mieszkanie w pełni umeblowane, wyposażone i gotowe do zamieszkania. Na wyposażeniu sprzęt AGD i RTV (pr...

  • Kawalerka 32m² Śródmiejskie Ogrody od 1.04
    1 / 8
    Kawalerka 32m² Śródmiejskie Ogrody od 1.04

    Szczecin

    • 2 300 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Zapraszamy do wynajęcia bardzo ładnej, przestronnej i nowocześnie urządzonej kawalerki 32,28 m² w wysokim standardzie, gotowej do natychmiastowego zamieszkania od 01.04.2026 roku....

  • Mieszkanie Szczecin Centrum, ks. Heyki
    1 / 14
    Mieszkanie Szczecin Centrum, ks. Heyki

    Szczecin

    • 1 799 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 18 358 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    WYJĄTKOWA OFERTA DLA WYMAGAJĄCYCH! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży luksusowego apartamentu w prestiżowym apartamentowcu położonym w doskonałej lokalizacji blisko ce...

  • Mieszkanie Szczecin Pogodno, Sosabowskiego
    1 / 10
    Mieszkanie Szczecin Pogodno, Sosabowskiego

    Szczecin

    • 2 700 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia przestronne 2 pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji na pograniczu Pogodna i Krzekowa, ul. Sosabowskiego. Okolica cicha, spokojna, dobrze skomunikowana z resztą miast...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Nowoczesny wolnostojący, 5-pokoi, garaż, ogród!!!
    1 / 4
    Nowoczesny wolnostojący, 5-pokoi, garaż, ogród!!!

    Szczecin

    • 1 549 000 zł cena
    • 151 m2 powierzchnia
    • 10 259 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Jeżeli chcesz zamieszkać w domu wolnostojącym zlokalizowanym w zielonej spokojnej okolicy domów jednorodzinnych, ta oferta jest dla Ciebie. Dom zlokalizowany w Bezrzeczu. Duże prze...

  • Mieszkanie Szczecin Centrum, Wyzwolenia
    1 / 15
    Mieszkanie Szczecin Centrum, Wyzwolenia

    Szczecin

    • 459 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 15 300 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Na sprzedaż kawalerka w nowej inwestycji Hanza Tower! Okolica bardzo dobrze skomunikowana z resztą miasta. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze nowego apartamentowca z 2022 rok...

  • Mieszkanie Szczecin śródmieście

    Szczecin » Śródmieście

    • 920 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Wyjątkowe mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy | 92 m² | 3 pokoje | parter | ul. Bohaterów Warszawy Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 92 m², położone na parterze...

  • Wirtualne Biuro w Szczecinie to idealny adres dla twojego bi
    Wirtualne Biuro w Szczecinie to idealny adres dla twojego bi

    Szczecin

    • 60 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferujemy miejsce dla wirtualnego biura w Szczecinie – mieście położonym strategicznie, blisko granicy z Niemcami, co sprzyja ekspansji na rynek niemiecki i Europę Zachodnią. Wirtu...

  • Mieszkanie Szczecin Centrum
    1 / 13
    Mieszkanie Szczecin Centrum

    Szczecin

    • 595 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 12 935 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    Na sprzedaż - 2-pokojowe mieszkanie z balkonem | Szczecin, Nowe Miasto Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne mieszkanie o powierzchni 46,81 m², położone na 1 piętrze w 4-piętrowym...

  • Mieszkanie Szczecin Zawadzkiego
    1 / 8
    Mieszkanie Szczecin Zawadzkiego

    Szczecin

    • 2 200 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Na wynajem mieszkanie 2 pokojowe - rozkładowe, które znajduje się przy ulicy Romera. Powierzchnia mieszkania to ok 42 m2 na które składa się salon z wyjściem na balkon. sypialnia,...

  • Sprzedam! 3 pokoje | ogródek | garaż | 67,5 m²
    1 / 14
    Sprzedam! 3 pokoje | ogródek | garaż | 67,5 m²

    Szczecin

    • 750 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 11 195 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 67,5 m², położone na parterze, dwupiętrowego budynku z 2008 roku w spokojnej części dzielnicy Bukowo. W skład mieszkania wchodzą...

  • 1 piętro, wysoki standard, zielona okolica, klimatyzacja
    1 / 6
    1 piętro, wysoki standard, zielona okolica, klimatyzacja

    Szczecin

    • 459 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 11 770 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedaję rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie, położone na zielonej i spokojnej dzielnicy- Dąbie. Zdjęcia w ogłoszeniu przedstawiają wizualizację. Mieszkanie bbecnie w trakcie gene...

  • Mieszkanie Szczecin osiedle Kaliny, 26 Kwietnia
    1 / 6
    Mieszkanie Szczecin osiedle Kaliny, 26 Kwietnia

    Szczecin

    • 499 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 12 171 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Oferujemy na sprzedaż komfortowe, słoneczne mieszkanie o powierzchni43,50 m2, położone na pierwszym piętrze, w polskim wieżowcu, w zielonej i spokojnej dzielnicy Świerczewo. Na pow...

  • Mieszkanie Szczecin Pogodno, Brodzińskiego
    1 / 11
    Mieszkanie Szczecin Pogodno, Brodzińskiego

    Szczecin

    • 3 900 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania 3-pokojowego z ogródkiem znajdującego się na parterze domu jednorodzinnego w urokliwej i spokojnej części Pogodna. Cicha i...

  • 3-pokoje z dużym garażem w cenie ul. Hoża

    Szczecin » ul. Hoża

    • 670 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 10 635 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    3-pokojowe mieszkanie z dużym garażem – Szczecin, ul. Hoża Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe w Szczecinie przy ul. Hożej. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wy...

  • Mieszkanie Szczecin, Grażyny
    1 / 15
    Mieszkanie Szczecin, Grażyny

    Szczecin

    • 449 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 9 978 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    ***BEZPŁATNIE POMAGAMY W UZYSKANIU KREDYTU*** *Pełna własność Propozycją Biura Krawiec Nieruchomości Szczecin jest mieszkanie 3 pokojowe (45,55m2) znajdujące się na 4 piętrze w 4...