• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Szczecin

(583)
  • Środkowy segment z dużym garażem, 4-pokoje ogródek
    1 / 9
    Środkowy segment z dużym garażem, 4-pokoje ogródek

    Szczecin

    • 889 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 9 560 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowa inwestycja w Prżęsocinie, na trasie Szczecin Północ - Police. Zamieszkaj w nowym w pełni rozkładowym domu w pięknej i malowniczej miejscowości, w sąsiedztwie niskiej kameralne...

  • Skrajny segment, 2 m.parkingowe,, 4-pokoje ogródek
    1 / 10
    Skrajny segment, 2 m.parkingowe,, 4-pokoje ogródek

    Szczecin

    • 859 000 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 9 440 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Mieszkanie Szczecin Warszewo, Świergotki
    1 / 7
    Mieszkanie Szczecin Warszewo, Świergotki

    Szczecin

    • 2 500 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Przedmiotem oferty jest wynajem dwupokojowego mieszkania położonego w nowym budynku przy ul. Świergotki w Szczecinie. Okolica spokojna i dobrze skomunikowana z centrum - 7 minut s...

  • Lokal użytkowy Szczecin Centrum, Celna
    1 / 2
    Lokal użytkowy Szczecin Centrum, Celna

    Szczecin

    • 700 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 20 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu użytkowego w nowej inwestycji Dewelopera J.W. Construction - NAD ODRĄ - przy ul. Celnej. Lokalizacja przy bulwarach szczecińsk...

  • Działka - zabudowa wielorodzinna -20min od centrum
    1 / 7
    Działka - zabudowa wielorodzinna -20min od centrum

    Szczecin

    • 16 500 000 zł cena
    • 46 251 m2 powierzchnia
    • 357 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka pod zabudowę wielorodzinną. Zaledwie 20 minut od centrum Szczecina. Właściciel przygotował 2 koncepcje zabudowy działki: 1. Koncepcja: - łączna ilość mieszkań...

  • Mieszkanie Szczecin Śródmieście
    1 / 11
    Mieszkanie Szczecin Śródmieście

    Szczecin

    • 749 900 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 10 869 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Przestronne, dobrze doświetlone mieszkanie 3-pokojowe z balkonem i dużą piwnicą - Szczecin, ul. Langiewicza Na sprzedaż oferujemy komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzc...

  • Duży przestronny dom Gumieńce!!!
    1 / 16
    Duży przestronny dom Gumieńce!!!

    Szczecin

    • 6 900 zł cena
    • 218 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    OFERTA WYŁĄCZNIE U NAS W BIURZE! Szukasz domu do wynajęcia? Ta oferta skierowana jest dla firm szukających domu dla maksymalnie 9 pracowników ale nie tylko nadaje się pod biura ,ga...

  • Lokal użytkowy Szczecin Centrum, Celna
    1 / 2
    Lokal użytkowy Szczecin Centrum, Celna

    Szczecin

    • 700 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 19 445 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • ogródek działkowy działka ROD Jutrzenka wyspa Pucka Szczecin
    1 / 3
    ogródek działkowy działka ROD Jutrzenka wyspa Pucka Szczecin

    Szczecin

    • 24 000 zł cena
    • 301 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam prawo użytkowania działki na Wyspie Puckiej w Szczecinie ROD Jutrzenka o powierzchni 301 m2. Na działce znajduje się: - altanka wymagająca odświeżenia, - całoroczna insta...

  • Słoneczne mieszkanie 4pok z balokem i piwnicą
    1 / 16
    Słoneczne mieszkanie 4pok z balokem i piwnicą

    Szczecin

    • 569 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 8 754 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Świeżo wyremontowane widne (oka z 3 kierunków) i w pełni funkcjonalne mieszkanie. Mieszkanie...

  • Kawalerka z potencjałem na 1. piętrze - Szczecin ul. Jasna
    1 / 8
    Kawalerka z potencjałem na 1. piętrze - Szczecin ul. Jasna

    Szczecin

    • 331 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 10 678 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Na sprzedaż ustawna kawalerka o powierzchni 31 m2, położona na najbardziej poszukiwanym, pierwszym piętrze w bloku przy ul. Jasnej w Szczecinie (Osiedle Słoneczne). Mieszkanie skł...

  • Mieszkanie Szczecin Śródmieście, Środowa
    1 / 16
    Mieszkanie Szczecin Śródmieście, Środowa

    Szczecin

    • 3 199 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia przestronny, nowoczesny i elegancki apartament o powierzchni 61 m, położony na 1. piętrze prestiżowego apartamentowca na Podzamczu. Imponująca przestrzeń stylowy salo...

  • Lokal Krzywoustego 48 doskonala lokalizacja
    Lokal Krzywoustego 48 doskonala lokalizacja

    Szczecin

    • 1 200 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 15 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal przy ul.Krzywoustego 48 super lokalizacja koło Turzynu na przeciwko przejść dla pieszych. Wysoki standard wykończenia, standard bankowy klimatyzacja. sprzedam

  • kawalerka w apartamentowcu - ul.Raginisa
    1 / 5
    kawalerka w apartamentowcu - ul.Raginisa

    Szczecin

    • 455 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 15 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Kawalerka wykończona w apartamentowcu przy ul.Raginisa, z balkonem.

  • Pogodno, 2-pokojowe mieszkanie na wynajem
    1 / 9
    Pogodno, 2-pokojowe mieszkanie na wynajem

    Szczecin

    • 2 500 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu 2-pokojowego mieszkania na Pogodnie przy ul. Adama Mickiewicza. Mieszkanie położone jest na wysokim parterze, powierzchnia mieszkania 4...

  • Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie, Gumieńce
    1 / 10
    Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie, Gumieńce

    Szczecin

    • 2 700 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na wynajem komfortowe, dwupokojowe mieszkanie położone na nowoczesnym osiedlu Harmonia Gumieńce. Lokal znajduje się na trzecim piętrze czteropiętrowego budynku z windą, co zapewnia...

  • Komfortowa kawalerka na Pomorzanach | 29,33m2
    1 / 6
    Komfortowa kawalerka na Pomorzanach | 29,33m2

    Szczecin

    • 319 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 11 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przytulna kawalerka – Pomorzany | 29,33 m² | gotowa do zamieszkania Na sprzedaż odświeżona i w pełni wyposażona kawalerka o powierzchni 29,33 m², położona w spokojnej...

  • 2-pokojowe mieszkanie, 48 m² –Szczecin, ul. 9 Maja

    Szczecin » ul. Maja

    • 420 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż – 2-pokojowe mieszkanie, 48 m² – Szczecin, ul. 9 Maja Na sprzedaż mieszkanie własnościowe o powierzchni 48 m², położone w Szczecin przy ul. 9 Maja. Lokal znajduje się n...

  • Lokal wynajęcia
    Lokal wynajęcia

    Szczecin

    • 3 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal. Doskonała lokalizacja ul.Krzywoustego okolice CH TURZYN.Możliwość sprzedaży 650 tyś zł

  • Mieszkanie Szczecin Centrum, Podgórna
    1 / 14
    Mieszkanie Szczecin Centrum, Podgórna

    Szczecin

    • 699 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 5 377 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 3 piętro

    Przedmiotem oferty jest sprzedaż 5-cio pokojowego mieszkania własnościowego, zlokalizowanego na 3 piętrze w 3-piętrowej kamienicy bez windy, w Centrum Szczecina, na Starym Mieście,...