• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Szczecin

(582)
  • Mieszkanie Szczecin Skolwin, Stołczyńska
    Mieszkanie Szczecin Skolwin, Stołczyńska

    Szczecin

    • 2 600 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    DO WYNAJĘCIA atrakcyjne mieszkanie 3 pokoje o powierzchni ok 60m2 w Skolwinie. Na powierzchnię lokalu składa się: - 3 pokoje z łóżkami i szafkami - osobna kuchnia - duża łazien...

  • Dom Szczecin Warszewo
    Dom Szczecin Warszewo

    Szczecin

    • 859 999 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 10 618 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesne domy i bliźniaki w zabudowie przy ul Andersena Przedsprzedaż! Na sprzedaż nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej w nowo powstającym osiedlu przy ul. Andersena. Inwest...

  • Dom Szczecin Warszewo
    Dom Szczecin Warszewo

    Szczecin

    • 949 999 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 10 796 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Już pod koniec 2025 roku/początek 2026 będziesz mógł wprowadzić się do nowoczesnego domu w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Szczecina - Warszewie. Kameralne, zamknięte...

  • Mieszkanie Szczecin Skolwin, Stołczyńska
    Mieszkanie Szczecin Skolwin, Stołczyńska

    Szczecin

    • 4 800 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia 4 pokoje na piętrze domu wolnostojącego położonego przy ul. Stołczyńskiej, idealne 5-6 osób. Mozliwosc najmu tez na krótkie terminy nawet 2-3 miesiące. Na powierzch...

  • Mieszkanie Szczecin Osów
    Mieszkanie Szczecin Osów

    Szczecin

    • 995 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 16 584 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż komfortowe nowocześnie wykończone mieszkanie o powierzchni 60,43 m, położone na parterze kameralnego budynku czterolokalowego z 2022 roku. Nieruchomość znajduje się w...

  • Dom Szczecin Bezrzecze
    Dom Szczecin Bezrzecze

    Szczecin

    • 1 549 000 zł cena
    • 151 m2 powierzchnia
    • 10 259 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz domu w spokojnej, zielonej okolicy, z dużym ogrodem i przestronnymi wnętrzami? Ta oferta łączy wygodę, nowoczesną architekturę i indywidualny projekt w jednym! Dom o powi...

  • Mieszkanie Szczecin Centrum, Lewandowskiego
    Mieszkanie Szczecin Centrum, Lewandowskiego

    Szczecin

    • 1 090 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 10 583 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    |Dwupoziomowe mieszkanie | taras i balkon | stan deweloperski | 4/5 pokoi | garaż | Lewandowskiego | Na sprzedaż przestronne 4 pokojowe mieszkanie z tarasem i balkonem w jednej z...

  • Dom Szczecin Warszewo, Gwiazdy Polarnej
    Dom Szczecin Warszewo, Gwiazdy Polarnej

    Szczecin

    • 799 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 8 978 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    |Ogródek, balkon | 4 pokoje | poddasze do adaptacji | 2 msc. postojowe | do wykończenia | Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego i funkcjonalne mieszkania położonego n...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Szczecin Stare Miasto
    1 / 11
    Mieszkanie Szczecin Stare Miasto

    Szczecin

    • 5 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Dostępne od grudnia! Możliwość prezentacji wcześniej po umówionym terminie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania znajdującego się na Starym Mieście. Mies...

  • Mieszkanie Szczecin Centrum, Piłsudskiego
    1 / 12
    Mieszkanie Szczecin Centrum, Piłsudskiego

    Szczecin

    • 579 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 8 642 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji w samym Centrum Miasta. Okolica świetnie skomunikowana z resztą miasta. W pobliżu Plac Rodła, Jasne Błonia. Ni...

  • Lokal użytkowy Szczecin Centrum, Felczaka
    1 / 2
    Lokal użytkowy Szczecin Centrum, Felczaka

    Szczecin

    • 790 zł cena
    • 7 m2 powierzchnia
    • 113 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    DO WYNAJĘCIA lokal usługowo- handlowy o powierzchni ok. 7m2 położony na parterze w budynku biurowym. Lokal o powierzchni 7m2 składa się z: - otwartej przestrzeni biurowej, przes...

  • Mieszkanie Szczecin Centrum, Narutowicza
    1 / 10
    Mieszkanie Szczecin Centrum, Narutowicza

    Szczecin

    • 3 200 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania 2 pokojowego w Centrum Szczecina - przy ul. Narutowicza, w nowym budynku z 2 cichobieżnymi windami - Kamienica Nova. Nowocz...

  • Mieszkanie Szczecin Gumieńce, Krakowska
    1 / 15
    Mieszkanie Szczecin Gumieńce, Krakowska

    Szczecin

    • 1 099 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 12 212 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż nowoczesne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 90,72 m, położone przy ul. Krakowskiej w Szczecinie Gumieńce. To wyjątkowa oferta dla osób ceniących wysoki standard wyk...

  • Lokal użytkowy Szczecin Centrum, Świętosławy Storrady
    1 / 6
    Lokal użytkowy Szczecin Centrum, Świętosławy Storrady

    Szczecin

    • 2 500 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia wyjątkowy lokal gastronomiczny o powierzchni 110 m, zlokalizowany przy ul. Storrady w bezpośrednim sąsiedztwie Wałów Chrobrego, jednej z najbardziej rozpoznawalnych i...

  • Lokal użytkowy Szczecin Niebuszewo, Niemcewicza
    1 / 15
    Lokal użytkowy Szczecin Niebuszewo, Niemcewicza

    Szczecin

    • 450 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 8 036 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Kupujący nie płaci prowizji! Możliwość zakupu przez osoby spoza Unii Europejskiej! Na sprzedaż mieszkanie o ogromnym potencjale aranżacyjnym, zlokalizowane przy ul. Niemcewicza...

  • Mieszkanie Szczecin Warszewo
    1 / 15
    Mieszkanie Szczecin Warszewo

    Szczecin

    • 650 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 12 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Oferta świetnego 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 52,14 m2 wraz z przynależnym tarasem i ogródkiem, położonego w znanej i lubianej, nowoczesnej części dzielnicy Warszewo. Z sa...

  • Lokal użytkowy Szczecin Pomorzany
    1 / 5
    Lokal użytkowy Szczecin Pomorzany

    Szczecin

    • 712 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia biuro/gabinet o powierzchni 17,80m2 położony na 4 piętrze budynku biurowego na Pomorzanach. Biuro położone na 4 piętrze/z 4 w budynku biurowym bez windy, z możliwośc...

  • Lokal użytkowy Szczecin Świerczewo, Santocka
    1 / 6
    Lokal użytkowy Szczecin Świerczewo, Santocka

    Szczecin

    • 5 400 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia nowoczesny lokal o powierzchni 72 m, usytuowany na pierwszym piętrze w dynamicznie rozwijającej się okolicy Szczecina. Lokal wyróżnia się wysokim standardem wykończen...

  • Mieszkanie Szczecin Golęcino-Gocław, Ziemowita
    1 / 15
    Mieszkanie Szczecin Golęcino-Gocław, Ziemowita

    Szczecin

    • 630 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 9 844 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Przytulne, w pełni umeblowane 3-pokojowe mieszkanie z balkonem i kominkiem! Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 64,69 m, położone w spokojnej i zielonej cz...

  • Mieszkanie Szczecin Centrum, al. Jana Pawła II
    1 / 15
    Mieszkanie Szczecin Centrum, al. Jana Pawła II

    Szczecin

    • 599 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 9 216 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Na sprzedaż 2 mieszkania / gotowiec inwestycyjny w ścisłym Centrum Szczecina przy Placu Grunwaldzkim. Metraż 65 m2 na który składają się : - 2 pokojowe mieszkanie z aneksem kuchen...