• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Szczecin
  • Łomianki +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Szczecin

(578)
  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » ul. Celna

    • 1 113 602 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 15 049 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji ETAP 2 - LOKAL F.5.07, balkon: 10,76 m m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( płatne dodatkowo ) [ M-ca garażowe na kondygnacji 0,1,2 !! ] obej...

  • 0%, Apartament nad J.Dąbie, osiedle z mariną

    Szczecin » ul. Przestrzenna

    • 618 998 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 14 739 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, Apartament ( inwestycyjny z VAT 23% ) - D1.1.UT.3 - balkon: 7,34 m / pełne zestawienie dostępnych apartamentów oraz informacja o standardzie na...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » ul. Celna

    • 988 559 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 14 327 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji ETAP 2 - LOKAL C.2.04, balkon: 15,40 m m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( płatne dodatkowo ) [ M-ca garażowe na kondygnacji 0,1,2 !! ] obej...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » ul. Celna

    • 923 687 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 14 211 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji ETAP 2 - LOKAL F.4.03, balkon: 9,32 m m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( płatne dodatkowo ) [ M-ca garażowe na kondygnacji 0,1,2 !! ] obejr...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » ul. Celna

    • 731 957 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 14 640 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji ETAP 2 - LOKAL F.5.01, balkon: 9,60 m m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( płatne dodatkowo ) [ M-ca garażowe na kondygnacji 0,1,2 !! ] obejr...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » ul. Celna

    • 808 121 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 14 178 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji ETAP 2 - LOKAL B.1.02, balkon: 11,95 m m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( płatne dodatkowo ) [ M-ca garażowe na kondygnacji 0,1,2 !! ] obej...

  • 0%, Apartamentowiec w Szczecinie

    Szczecin

    • 1 719 107 zł cena
    • 148 m2 powierzchnia
    • 11 616 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    0% prowizji LOKAL BIUROWY nr 4B-1, Miejsce parkingowe w garażu pod budynkiem: 150.000 zł Miejsce na jednoślad w garażu podziemnym pod budynkiem: 30 000 zł Jeden z najwyższych o...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » pl. Gdański

    • 1 189 232 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 16 071 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji , Planowany termin realizacji: III kwartał 2024 ETAP 1 - LOKAL C7.02, balkon: 9,82 m + 14,04 m, taras: 12,34 m m-ce parkingowe w garażu: 65.000 z...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » ul. Celna

    • 793 026 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 14 686 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji ETAP 2 - LOKAL A.3.02, dwa balkony: 7,69 m + 8,50 m m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( płatne dodatkowo ) [ M-ca garażowe na kondygnacji 0,1,...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » ul. Celna

    • 633 947 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 15 094 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji ETAP 2 - LOKAL D.3.09, taras: 17,00 m m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( płatne dodatkowo ) [ M-ca garażowe na kondygnacji 0,1,2 !! ] obejr...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » ul. Celna

    • 724 378 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 14 784 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji ETAP 2 - LOKAL G.4.06, balkon: 11,60 m m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( płatne dodatkowo ) [ M-ca garażowe na kondygnacji 0,1,2 !! ] obej...

  • 0%, Apartament nad J.Dąbie, osiedle z mariną

    Szczecin » ul. Przestrzenna

    • 840 100 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 14 485 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, Apartament ( z VAT 8% ) - B1.3.3 - balkon: 9,88 m / pełne zestawienie dostępnych apartamentów oraz informacja o standardzie na stronie brokera p...

  • 0%, Apartament nad J.Dąbie, osiedle z mariną

    Szczecin » ul. Przestrzenna

    • 721 174 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 17 590 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, Apartament ( inwestycyjny z VAT 23% ) - D1.1.UT.7 - balkon: 9,06 m / pełne zestawienie dostępnych apartamentów oraz informacja o standardzie na...

  • 0%, Apartament nad J.Dąbie, osiedle z mariną

    Szczecin » ul. Przestrzenna

    • 1 101 615 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 22 482 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, Apartament ( turystyczny - z VAT 23% ) - D2.1.UT.2 - balkon: 25,35 m / pełne zestawienie dostępnych apartamentów oraz informacja o standardzie n...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » ul. Celna

    • 1 003 393 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 15 203 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji ETAP 2 - LOKAL B.5.06, balkon: 12,40 m m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( płatne dodatkowo ) [ M-ca garażowe na kondygnacji 0,1,2 !! ] obej...

  • Przytulne 3-pok.| 43,5 m² | Żelechowa

    Szczecin » ul. Gościsława

    • 450 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 10 466 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż bardzo funkcjonalne i pełne charakteru 3-pokojowe mieszkanie w odrestaurowanej od zewnątrz przedwojennej kamienicy z 1920 roku w Żelechowej. Lokal znajduje się na pierw...

  • Zielona okolica, os. Bukowe, mieszkanie z balkonem

    Szczecin » ul. Czerwona

    • 589 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 9 350 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż atrakcyjne, przestronne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 63,4 m², usytuowane na trzecim piętrze w czteropiętrowym, niskim bloku z 1992 roku.Lokalizacja Nieruchomoś...

  • 2-pokojowe mieszkanie – Szczecin, ul. Łucznicza

    Szczecin » ul. Łucznicza

    • 355 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 10 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż oferuję jasne i przytulne mieszkanie o powierzchni 35,6 m², położone na 2. piętrze w budynku z windą przy ul. Łuczniczej w Szczecinie. Lokal do delikatnego odświeżenia...

  • Dom sprzedam
    1 / 6
    Dom sprzedam

    Szczecin

    • 1 790 000 zł cena
    • 290 m2 powierzchnia
    • 6 173 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Sprzedam dom cały wynajęty , dobra inwestycjia + Lokal 50m z osobnym wejściem + Inpost co przynosi przyzwoity przychód . Wrazie pytań prosze dzwonić .

  • Mieszkanie Szczecin Niebuszewo, Łucznicza
    Mieszkanie Szczecin Niebuszewo, Łucznicza

    Szczecin

    • 539 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 10 780 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    | 3 pokoje | po generalnym remoncie | gotowe do zamieszkania | spółdzielczo-własnościowe | Niebuszewo | Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego, 3-pokojowego m...