• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Szczecin
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Szczecin

(578)
  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » ul. Celna

    • 1 021 089 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 15 241 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji ETAP 2 - LOKAL D.3.02, taras: 12,10 m, balkon: 11,oo m m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( płatne dodatkowo ) [ M-ca garażowe na kondygnacji 0...

  • Dom bezczynszowy z ogromnym potencjałem – Gumieńce, Szczecin
    1 / 16
    Dom bezczynszowy z ogromnym potencjałem – Gumieńce, Szczecin

    Szczecin

    • 799 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 4 994 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom o powierzchni 160 m², z ekspozycją z każdej strony świata, co zapewnia bardzo dobre doświetlenie wnętrz przez cały dzień. Najważniejsze informacje: Cena: 799 000 zł Cena za...

  • Działka w otoczeniu zieleni | 1432 m² | Śmierdnica

    Szczecin

    • 380 000 zł cena
    • 1 430 m2 powierzchnia
    • 266 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w otoczeniu lasu z koncepcją domu premium | cisza, natura, potencjał. Twoje miejsce na ziemi.Przykładowa wizualizacja nowoczesnego domu jednorodzinnego na oferowanej działc...

  • Kawalerka na sprzedaż, Nowe Miasto

    Szczecin » ul. Potulicka

    • 330 000 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 14 348 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania przy os. Sowińskiego, ul. Potulicka.MIESZKANIENa powierzchnię 23,05 m2 składa się :-przedpokój z szafą typu komandor z lus...

  • Wynajmę mieszkanie
    1 / 7
    Wynajmę mieszkanie

    Szczecin

    • 2 200 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Atrakcyjna lokalizacja

  • Centrum, I piętro, miejsce parkingowe

    Szczecin » Śródmieście » ul. Mazurska

    • 650 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 9 559 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość, która stanowi idealną synergię wielkomiejskiego prestiżu oraz kameralnego spokoju. To mieszkanie to propozycja...

  • Mieszkanie 3 pokojowe w dobrej lokalizacji

    Szczecin » ul. Kasprzaka

    • 599 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 8 809 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania bardzo blisko centrum. Tylko 8-10 minut tramwajem na Bramę Portową.Na 68,33 mkw. składa się:- sypialni z dużą szafą,- salonu z komin...

  • 3. pokoje + 18m2 strych, po remoncie, przy Hanza

    Szczecin » Śródmieście » ul. Odzieżowa

    • 495 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 9 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    ! Oferta ograniczona czasowo ! - cena do końca kwietnia 2026.Nowoczesne 3 pokoje w sercu Szczecina – gotowe do wprowadzenia (ul. Odzieżowa)Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprz...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 3 pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem

    Szczecin » ul. Lewandowskiego

    • 899 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 12 843 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Polecam na sprzedaż mieszkanie na nowym, nowoczesnym osiedlu.Na 70,14 mkw. składa się:- salon z aneksem kuchennym o powierzchni 31,90 mkw. z wyjściem na taras,- sypialnia o powier...

  • 4-pok. 96 m² z panoramicznym widokiem | Warszewo

    Szczecin » ul. Duńska

    • 928 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 9 769 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkowym, bardzo przestronnym 4-pokojowym mieszkaniem o powierzchni 95,93 m² położonym na prestiżowym Warszewie (Wzgórza Warszewskie) w Szczecinie....

  • Odrestaurowana kamienica, 2 pok. I piętro

    Szczecin » Śródmieście » ul. Władysława Łokietka

    • 289 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 8 028 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu nieruchomość, która łączy w sobie historyczny prestiż z nowoczesnym potencjałem aranżacyjnym. To wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie położ...

  • Mieszkanie Szczecin Warszewo, Gwiazdy Polarnej
    1 / 14
    Mieszkanie Szczecin Warszewo, Gwiazdy Polarnej

    Szczecin

    • 799 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 8 978 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    | Warszewo | ogródek, balkon | 4 pokoje | poddasze do adaptacji | 2 msc. postojowe | do wykończenia | Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego i funkcjonalne mieszkania...

  • Mieszkanie Szczecin Centrum, Langiewicza
    1 / 9
    Mieszkanie Szczecin Centrum, Langiewicza

    Szczecin

    • 3 200 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania 2 pokojowego w Centrum Szczecina - przy ul. Langiewicza, w nowym budynku z 2 cichobieżnymi windami - Kamienica Nova. Nowocz...

  • Dom Szczecin Pogodno, Grzegorza z Sanoka
    Dom Szczecin Pogodno, Grzegorza z Sanoka

    Szczecin

    • 11 900 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Na wynajem wyjątkowy, skrajny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni ok.200 m, położony w sercu Pogodna, zaledwie kilka kroków od Rynku Pogodno. Nieruchomość po generalnym remon...

  • Mieszkanie Szczecin Centrum
    Mieszkanie Szczecin Centrum

    Szczecin

    • 499 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 15 594 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    GOTOWIEC INWESTYCYJNY! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 2 pokojowego usytuowanego na 1 piętrze w nowym budynku z windą, w ścisłym Centrum Szczecina - przy...

  • Dom Szczecin Wielgowo, Gościniec
    Dom Szczecin Wielgowo, Gościniec

    Szczecin

    • 1 349 000 zł cena
    • 212 m2 powierzchnia
    • 6 364 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego domu wolnostojącego w Szczecinie Wielgowo - w sąsiedztwie lasu. Dom zlokalizowany jest w cichej, spokojnej u...

  • Mieszkanie Szczecin Skolwin, Stołczyńska
    Mieszkanie Szczecin Skolwin, Stołczyńska

    Szczecin

    • 2 600 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    DO WYNAJĘCIA atrakcyjne mieszkanie 3 pokoje o powierzchni ok 60m2 w Skolwinie. Na powierzchnię lokalu składa się: - 3 pokoje z łóżkami i szafkami - osobna kuchnia - duża łazien...

  • Dom Szczecin Warszewo
    Dom Szczecin Warszewo

    Szczecin

    • 859 999 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 10 618 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesne domy i bliźniaki w zabudowie przy ul Andersena Przedsprzedaż! Na sprzedaż nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej w nowo powstającym osiedlu przy ul. Andersena. Inwest...

  • Dom Szczecin Warszewo
    Dom Szczecin Warszewo

    Szczecin

    • 949 999 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 10 796 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Już pod koniec 2025 roku/początek 2026 będziesz mógł wprowadzić się do nowoczesnego domu w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Szczecina - Warszewie. Kameralne, zamknięte...

  • Mieszkanie Szczecin Skolwin, Stołczyńska
    Mieszkanie Szczecin Skolwin, Stołczyńska

    Szczecin

    • 4 800 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia 4 pokoje na piętrze domu wolnostojącego położonego przy ul. Stołczyńskiej, idealne 5-6 osób. Mozliwosc najmu tez na krótkie terminy nawet 2-3 miesiące. Na powierzch...