• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Wyszogrodem

(142)
  • Dom wolnostojący
    1 / 4
    Dom wolnostojący

    Sochaczew

    • 1 400 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 3 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PROSPER HOUSE
    Biuro nieruchomości

  • Działka Juliopol ul.

    Juliopol

    • 977 288 zł cena
    • 122 161 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną o powierzchni ponad 12,2161 ha w miejscowości Juliopol, w gminie Młodzieszyn. Działka posiada dojazd z dwóch stron. Z jednej strony drogą asfaltową, zaś z dr...

  • Działka Helenka ul.

    Helenka

    • 692 890 zł cena
    • 69 289 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolno-leśną w miejscowości Helenka, w gminie Młodzieszyn. Nieruchomość składa się z działek o nr 52 i 53/4 z dostępem do rzeki Bzury. Na terenie nieruchomości znaj...

  • Dom jednorodzinny, parterowy, wolnostojący
    1 / 13
    Dom jednorodzinny, parterowy, wolnostojący

    Sochaczew

    • 520 000 zł cena
    • 222 m2 powierzchnia
    • 2 343 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Warszawski Pośrednik Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Działka Adamowa Góra ul.

    Adamowa Góra

    • 180 000 zł cena
    • 1 427 m2 powierzchnia
    • 127 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną o pow. 1427 m2 w miejscowości Adamowa Góra, w gminie Młodzieszyn.Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego (MPZP) działka przeznaczona...

  • Przestronne mieszkanie z potencjałem
    1 / 10
    Przestronne mieszkanie z potencjałem

    Sochaczew

    • 373 360 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 6 438 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Sempre Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Strzyżew

    • 1 599 000 zł cena
    • 285 m2 powierzchnia
    • 5 611 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Re/Max Smart
    Biuro nieruchomości

  • Opis nieruchomości
    1 / 3
    Opis nieruchomości

    Wólka Przybójewska

    • 100 000 zł cena
    • 10 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedania działka pod budownictwo oraz do uprawy rolnej Działka jest w kształcie kwadratu, posiada drzewka i krzaki także samo siewki do usunięcia. Ale jak się usunie będzi...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Sprzedam mieszkanie w Sochaczewie, centrum

    Sochaczew

    • 475 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 6 169 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam mieszkanie własnościowe 77,5 metrów kwadratowych w Sochaczewie na osiedlu Victoria na IV Piętrze. W sklad mieszkania wchodzi: salon wraz z narożnym balkonem, sypialni...

  • Działka Sochaczew ul. Batalionów Chłopskich

    Sochaczew » ul. Batalionów Chłopskich

    • 105 900 zł cena
    • 1 059 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferuję do sprzedaży działkę w Sochaczewie - Rozlazłów , działka nr 91/25 dokładny link do lokalizacji poniżej. Z przedstawianej działki łatwo dojechać do najważniejszych miejsc w...

  • 1 / 4
    Działka Sochaczew Duranów ul.

    Sochaczew

    • 60 500 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż grunt rolny położony w województwie mazowieckim, gminie Sochaczew, obręb Duranów, numer działki 15/4Link do działki na geoportal:

  • Działka Łazy

    Łazy

    • 1 396 575 zł cena
    • 10 345 m2 powierzchnia
    • 135 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    działki budowlane , położone w uroczej miejscowości Łazy, w gminie Kampinos. Doskonała lokalizacja. Działki znajdują się nieopodal drogi asfaltowej nr 580 oraz w bezpośrednim są...

  • Sprzedam gospodarstwo rolne

    Stare Polesie

    • 1 140 000 zł cena
    • 38 000 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam gospodarstwo rolne o powierzchni 3, 80 ha w miejscowości Stare Polesie, gmina Leoncin, powiat nowodworski. Działka o szerokości 60 metrów. Do Warszawy około 60 km. Zgodn...

  • 1 / 2
    Siedlisko / zabudowana nieruchomość rolna - Nowe Radzikowo

    Nowe Radzikowo

    • 149 500 zł cena
    • 11 500 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Na sprzedaż zabudowana nieruchomość rolna (siedlisko) we wsi Radzikowo Nowe o powierzchni 1,15ha. Dojazd drogą gruntową, 300m od asfaltu, niecały kilometr od drogi wojewódzkiej nr...

  • Sprzedam dom piętrowy wolnostojący

    Sochaczew

    • 650 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 6 191 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom piętrowy wolnostojący. Dom jest na spokojnym osiedlu. Możliwość podłączenia sieci gazowej. Kanalizacja podłączona.

  • sprzedam dzialki z warunkami zabudowy
    sprzedam dzialki z warunkami zabudowy

    Budy Iłowskie

    • 170 000 zł cena
    • 21 824 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    LsVi przylega z dwoch stron do drog Id dzialki 142803-2.0012..117

  • sprzedam działkę rolną IV klasa Wójtówka k. Sochaczewa
    sprzedam działkę rolną IV klasa Wójtówka k. Sochaczewa

    Wojtówka

    • 185 000 zł cena
    • 3 002 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    działka położona przy granicy z Kożuszki Parcel , dojazd do drogi asfaltowej . Na działce słup energetyczny. Woda ze studni głębinowej. Klasa ziemi około 2000 m2 IVa ; reszta IIIb...

  • Działka budowlana Brochów-Kolonia gm. Brochów Malanowo
    Działka budowlana Brochów-Kolonia gm. Brochów Malanowo

    Brochów-Kolonia

    • 109 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki z wydanymi warunkami zabudowy. Aktualnie w trakcie podziału - do sprzedaży jest 6 działek. Zlokalizowane w cichej i spokojnej okolicy. Z dobrym dojazdem. Pośrednik odpowie...

  • sprzedam działke
    sprzedam działke

    Nowiny

    • 70 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    wszystkie media,ogrodzona,przy głównej trasie Kozienice-Radom,3km od Kozienic,numer działki 85/7 i 87/5

  • Działka Sochaczew Duranów
    Działka Sochaczew Duranów

    Sochaczew

    • 310 000 zł cena
    • 2 592 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ładna działka na obrzeżach Sochaczewa - pod budownictwo mieszkaniowe - z możliwością usług. Niezabudowana, częściowo zadrzewiona. Dobry dojazd drogą asfaltową. Cena do lekkiej nego...