• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Strzyżew

(2)
  • Sprzedam
    1 / 3
    Sprzedam

    Strzyżew

    • 390 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 900 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam dom z budynkami gospodarczymi wraz z garażem do remontu przy trasie 580.W domu jest piec węglowy ,podłączona jest kanalizacja gminna ,woda do Warszawy jest 40km,Sochaczew1...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Strzyżew

    • 1 599 000 zł cena
    • 285 m2 powierzchnia
    • 5 611 zł/m2 cena za metr

Prusy

    • 1 200 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Oferuje do wynajęcia mieszkanie w budynku sześciolokalowym, skrajny dwukondygnacyjny segment o powierzchni 80 m2. Budynek ocieplony z wymienionym dachem. Mieszkanie jest po gruntow...

  • Dom Komorów Centrum

    Komorów

    • 2 600 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 14 445 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom jednorodzinny wolnostojący w centrum Komorowa, w miarę blisko do stacji WKD. Powierzchnia domu ok. 180 m2, na pięknej, leśnej działce o powierzchni ok. 2.240 m2. Dom mur...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Stare Paski

    • 1 300 000 zł cena
    • 328 m2 powierzchnia
    • 3 964 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 4
    Dom wolnostojący

    Sochaczew

    • 1 400 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 3 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PROSPER HOUSE
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Łazy

    • 6 800 000 zł cena
    • 363 m2 powierzchnia
    • 18 733 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    White Lion Investments
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 11
    Dom wolnostojący

    Komorów

    • 5 500 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 18 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PROSPER HOUSE
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 16
    Dom wolnostojący

    Gaj

    • 897 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 9 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Lewińscy Nieruchomości Hanna Lewińska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Teresin

    • 1 650 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 8 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Granica

    • 1 449 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 10 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 17
    Dom wolnostojący

    Komorów

    • 8 000 zł cena
    • 267 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 18
    Dom wolnostojący

    Komorów

    • 1 990 000 zł cena
    • 296 m2 powierzchnia
    • 6 723 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kubiak Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom Sochaczew ul. Stefana Czarnieckiego

    Sochaczew » ul. Czarnieckiego

    • 779 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 5 194 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nieruchomości na sprzedaż - domu wolnostojącego na działce o powierzchni 965 m2 w Sochaczewie przy ul. Czarnieckiego. Dom składa się z dwóch o...

  • Dom wolnostojący
    1 / 7
    Dom wolnostojący

    Komorów

    • 1 229 000 zł cena
    • 290 m2 powierzchnia
    • 4 238 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Dom Granice ul. Południowa

    Granice » ul. Południowa

    • 999 000 zł cena
    • 149 m2 powierzchnia
    • 6 705 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż urokliwy dom wolnostojący w malowniczej miejscowości Granice, gminy Teresin.Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży domu wolnostojącego, który s...

  • Dom Komorów
    1 / 9
    Dom Komorów

    Komorów

    • 169 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 2 415 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania dom o pow. mieszkalnej 70m2, na działce o pow. 300m2, w miejscowości Komorów. Dom wybudowany w 2012r, na działce rekreacyjnej Rodzinnych Ogródków Działkowych. W...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Komorów

    • 1 900 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 16 522 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Janki
    Biuro nieruchomości

  • Rezydencja 570m2 pod lasem Kampinos
    1 / 15
    Rezydencja 570m2 pod lasem Kampinos

    Kampinos

    • 3 200 000 zł cena
    • 570 m2 powierzchnia
    • 5 615 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Rezydencja położona w malowniczym otoczeniu Parku Kampinoskiego, zaledwie kilkanaście minut jazdy od centrum Warszawy. To idealne miejsce dla osób ceniących spokój, kontakt z natu...

  • Dom, hala produkcyjna, budynek gospodarczy, działka 0,19 ha
    1 / 5
    Dom, hala produkcyjna, budynek gospodarczy, działka 0,19 ha

    Łazy

    • 310 000 zł cena
    • 1 099 m2 powierzchnia
    • 283 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam nieruchomość położoną w Łazach, powiat szydłowiecki, województwo mazowieckie składającą się z działki o pow. 1900 m2 (0,19 ha) zabudowanej domem mieszkalnym o pow. 96 m2,...

  • Siedlisko - spokojna wieś w przepięknej okolicy!

    Trzciniec

    • 368 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 680 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    TRZCINIEC gm. Lubartów - polecam do zakupu siedlisko położone w spokojnej wsi w przepięknej okolicy!Idealny zakup na potrzeby własne bądź do prowadzenia rodzinnego interesu - agro...

  • Dom Helenka ul.

    Helenka

    • 1 100 000 zł cena
    • 129 m2 powierzchnia
    • 8 528 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam przestronny, parterowy dom o pow. użytkowej 129,1 m2 oddany do użytkowania w 2006 r. na działce o pow. 4411 m2 w miejscowości Helenka, w gminie Młodzieszyn.Solidna konstru...

  • Dom Bliźniak - w pięknej okolicy
    1 / 16
    Dom Bliźniak - w pięknej okolicy

    Maszna

    • 898 000 zł cena
    • 123 m2 powierzchnia
    • 7 301 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Witam Do sprzedania Dom na bazie projektu : Dom w Klematisach 20 (R2) ver.2 Dom wybudowany w cichej i spokojnej miejscowości Maszna obok Teresina. Cały dom umiejscowiony jest na...

  • Dom Granica gm. Michałowice, Mikołaja Reja
    Dom Granica gm. Michałowice, Mikołaja Reja

    Granica

    • 1 700 000 zł cena
    • 168 m2 powierzchnia
    • 10 120 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom o pow. 168,57 m2 na działce 206,16 m2. Zabudowa bliźniacza Rozkład pomieszczeń jest następujący: PARTER: salon, widna kuchnia, WC, hol , pomieszczenie gospodarcze, garderoba, w...

  • Dom Łazy gm. Lesznowola
    1 / 13
    Dom Łazy gm. Lesznowola

    Łazy

    • 12 000 000 zł cena
    • 340 m2 powierzchnia
    • 35 295 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż: wolnostojący 7-pokojowy dom, z garażem + 2 hale produkcyjno-magazynowe , na działce o pow. 12 500 m2 , w miejscowości Łazy, gmina Lesznowola. 1] Dom o pow. całko...

  • Sprzedam dom 110 M2 z poddaszem do adaptacji
    1 / 16
    Sprzedam dom 110 M2 z poddaszem do adaptacji

    Granice

    • 1 080 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 9 819 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom wolnostojący, w miejscowości Granice, Gminie Teresin powiat Sochaczewski. Na działce o powierzchni 1000m2. Jest to bardzo cicha i spokojna okolica.Dużym plusem jest sz...

  • Dom Komorów ul.

    Komorów

    • 1 650 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 6 875 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Polecam dom 160 m2, na działce ponad 700 m2, a oddalony od Warszawy tylko 5 km.Układ domu pozwala prowadzić działalność gospodarczą na ok. 100 m2.Dużą zaletą jest garaż  dwustanowi...

  • Dom Kampinos ul. Partyzantów

    Kampinos » ul. Partyzantów

    • 800 000 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 6 350 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam parterowy dom jednorodzinny z 2010 r. z poddaszem użytkowym o łącznej pow. użytkowej 125,52 m2 na działce o pow. 718 m2 w Kampinosie.Dom jest murowany, niepodpiwniczony z...

  • Dom 283 m² + garaż 50 m²  działka 2 573 m²
    Dom 283 m² + garaż 50 m² działka 2 573 m²

    Komorów

    • 3 400 000 zł cena
    • 283 m2 powierzchnia
    • 12 015 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomość o realnym potencjale inwestycyjnym, zlokalizowana w jednej z najbardziej stabilnych i poszukiwanych miejscowości pod Warszawą Michałowicach. Duża działka, funkcja dom...

  • Dom Kampinos, Partyzantów
    Dom Kampinos, Partyzantów

    Kampinos

    • 800 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 6 400 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam parterowy dom jednorodzinny z 2010 r. z poddaszem użytkowym o łącznej pow. użytkowej 125,52 m2 na działce o pow. 718 m2 w Kampinosie. Dom jest murowany, niepodpiwniczony...

  • Dom Pasikonie gm. Kampinos, Kasztanki
    Dom Pasikonie gm. Kampinos, Kasztanki

    Pasikonie

    • 250 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 4 167 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż klimatyczny domek   w urokliwej miejscowości Pasikonie  w bezpośrednim sąsiedztwie Puszczy Kampinowskiej , 5 km od miejscowości Kampinos  Budynek wolnostojący, w dobrym...

  • Nowoczesne domy przy Kampinosie - harmonogram 1/99
    1 / 4
    Nowoczesne domy przy Kampinosie - harmonogram 1/99

    Szczytno

    • 879 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 7 032 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

     Nowoczesny dom Topaz – komfort i funkcjonalność w doskonałej lokalizacji. Na sprzedaż nowoczesny dom o powierzchni 125 m², zaprojektowany z myślą o wygodzie i funkcjonalności dla...