• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Wyszogrodem

(142)
  • Mieszkanie Rozlazłów rynek pierwotny ul.

    Rozlazłów

    • 575 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 7 877 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Segment na sprzedaż,  rynek pierwotny, Rozlazłów 1Na sprzedaż nowoczesny dwukondygnacyjny segment w zabudowie szeregowej, z rynku pierwotnego, położony w miejscowości Rozlazłów. Po...

  • Działka rolno-budowlana 3149m2, Łaziska
    1 / 4
    Działka rolno-budowlana 3149m2, Łaziska

    Łaziska

    • 170 000 zł cena
    • 3 149 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka rolno-budowlana o powierzchni 3149m2, w kształcie regularnego prostokąta o wymiarach 38 x 82, położona w miejscowości Łaziska, gm. Słubice, pow. płocki. Działk...

  • Działka siedliskowa Młodzieszyn Marysin
    1 / 12
    Działka siedliskowa Młodzieszyn Marysin

    Młodzieszyn

    • 250 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Do sprzedania działka z domem w miejscowości Marysin pow. Sochaczew. Działka o pow. 3000 m2 ma kształt trapezu. Teren jest ogrodzony. Na działce znajduje się dom w stanie surowym...

  • Mieszkanie Sochaczew ul. Konstytucji 3 Maja

    Sochaczew » pl. Konstytucji 3 Maja

    • 389 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 5 985 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane w centrum miasta, na osiedlu Victoria.Powierzchnia lokalu mieszkalnego: 65,35 m²Powierzchnia piwnicy: 8,20 m²Układ pomieszczeń: 3 p...

  • Sprzedam działkę w Radziwiłce, gmina Młodzieszyn
    1 / 2
    Sprzedam działkę w Radziwiłce, gmina Młodzieszyn

    Radziwiłka

    • 102 000 zł cena
    • 5 100 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę w Radziwiłce, gmina Młodzieszyn Adres: Radziwiłka, nr 22, gmina Młodzieszyn, powiat sochaczewski, woj. mazowieckie Powierzchnia: 5100 m² Cena całkowita: 102 000...

  • Dom, hala produkcyjna, budynek gospodarczy, działka 0,19 ha
    1 / 5
    Dom, hala produkcyjna, budynek gospodarczy, działka 0,19 ha

    Łazy

    • 310 000 zł cena
    • 1 099 m2 powierzchnia
    • 283 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam nieruchomość położoną w Łazach, powiat szydłowiecki, województwo mazowieckie składającą się z działki o pow. 1900 m2 (0,19 ha) zabudowanej domem mieszkalnym o pow. 96 m2,...

  • Działka z dojazdem od ulicy gminnej

    Budy Iłowskie

    • 330 000 zł cena
    • 25 000 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka częściowo zadrzewiona młodymi sosnami, sucha. W pobliżu tereny leśne.Dla tego terenu nie ma miejscowego planu zagospodarowania terenu, należy wystąpić o warunki zabudowy.W...

  • Działki w okol. Sochaczewa MEDIA!! Warto!

    Sochaczew

    • 554 800 zł cena
    • 29 200 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka usytuowana w miejscowości Bibiampol o szerokości 44 m., z wjazdem od ulicy gminnej.Korzystny wymiar działki pozwala na dogodny jej podział na działki mniejsze...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka budowlana Grabnik okolice Ełku

    Grabnik

    • 150 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    PÓŁNOC Nieruchomości Ełk prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną położoną w miejscowości Grabnik około 10 km od Ełku/13 minut jazdy samochodem. CENA 150.000,00 złDziałka położona...

  • Mieszkanie Sochaczew rynek pierwotny ul. 15 Sierpnia

    Sochaczew » ul. Sierpnia

    • 466 905 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 8 490 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Nowe mieszkania w Sochaczewie - ul. 15 SierpniaMarzysz o nowym mieszkaniu w spokojnej okolicy, ale blisko centrum?Zapraszamy do nowej, kameralnej inwestycji - tylko 13 mieszkań w c...

  • Bezczynszowe 86m2 + Garderoba + Schowek, 1. Piętro

    Konary

    • 259 414 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 3 017 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Bezczynszowe Nowe Wnętrze W Kamienicy - 3 Pokoje 86m2 + Garderoba i Komórka Lokatorska - OKAZYJNA CENABudynek, w którym znajduje się tylko pięć mieszkań, gwarantuje prywatność oraz...

  • Działka Budki Żelazowskie ul.

    Budki Żelazowskie

    • 268 650 zł cena
    • 2 985 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka budowlana z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego - 2985 m² - zabudowa mieszkaniowa i usługowaNa sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2985 m² w B...

  • Działka Nowe Mostki Żelazowa Wola Działki budowlane 1000 m2
    1 / 2
    Działka Nowe Mostki Żelazowa Wola Działki budowlane 1000 m2

    Nowe Mostki

    • 200 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane 1000 m2. Dostępne tylko 69/19 (na zdjęciu oznaczona nr 5) i podłużna 69/20. Postaw dom jednorodzinny lub pawilon usługowy. W bliskiej okolicy Dom Urodzenia Fryder...

  • Działka Lasocin ul.

    Lasocin

    • 341 950 zł cena
    • 4 885 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam atrakcyjną działkę w malowniczej miejscowości Lasocin, w gminie Brochów o powierzchni 4 885 m² (ok. 39 m szerokości x 127 m długości) - idealne do zaplanowania wymarzonej...

  • Dom z ogrodem Żelazowa Wola, Sochaczewski
    1 / 4
    Dom z ogrodem Żelazowa Wola, Sochaczewski

    Sochaczew

    • 599 000 zł cena
    • 3 106 m2 powierzchnia
    • 193 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam bezpośrednio dom z ogrodem w cichej, spokojnej okolicy, jaką jest miejscowość Nowe Mostki, Żelazowa Wola . Nieruchomość znajduje się niedaleko słynnego Dworku Chopina w Że...

  • Dom Nowe Krubice

    Nowe Krubice

    • 449 900 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 5 113 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Na sprzedaż siedlisko, w którego skład wchodzi: murowany budynek mieszkalny (88m2) po częściowym remoncie, z możliwością adaptacji poddasza dwa budynki gospodarcz...

  • sprzedam działkę inwestycyjną

    Cieśle

    • 800 000 zł cena
    • 3 400 m2 powierzchnia
    • 236 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam działkę inwestycyjną mieszcząca się 20km od Płock i 80km od Warszawy. Działka znajduje się przy trasie DK62 . Przeznaczenie to działka inwestycyjną lub pod zabudowę mies...

  • sprzedam działkę inwestycyjną

    Cieśle

    • 800 000 zł cena
    • 3 400 m2 powierzchnia
    • 236 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • inwestycyjna

    Sprzedam działkę inwestycyjną położoną w odległości 20km od Płocka i 80km od Warszawy. Działka mieści się przy drodze krajowej DK62. Działka przeznaczona pod przemysł jak i zabu...

  • Działka Śladów ul.

    Śladów

    • 100 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki budowlane w miejscowości Śladów, w gminie Brochów.Działki znajdują się bezpośrednio przy drodze publicznej. Przy pierwszej działce znajduje się prąd , woda znajduj...

  • Dom Sochaczew Wypalenisko rynek pierwotny ul.

    Sochaczew

    • 749 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 8 710 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Nowoczesny dom jednorodzinny w stanie deweloperskim - Sochaczew, obręb WypaleniskoCena: 749 000 zł Powierzchnia użytkowa: 85,64 m²Powierzchnia zabudowy: 108,13 m²Powierzchnia dział...