• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Wyszogrodem

(142)
  • Przepiękna działka w Żelazowej Woli

    Żelazowa Wola

    • 1 584 000 zł cena
    • 8 800 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka położona w Żelazowej Woli, przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną z dopuszczeniem nieuciążliwej produkcji i usług o pow. 8800 m kw.Działka położona przy drodze krajowej 58...

  • Dom Sochaczew

    Sochaczew

    • 1 200 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 4 616 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ładny, duży dom 260m2 oraz hala produkcyjna 190m2 w Centrum Sochaczewa (po zawieszonej działalności piekarsko - cukierniczej, spełniającą wszelkie normy europejskie i gotowej do wz...

  • 1 / 3
    Super położenie i piękny kształt.

    Sochaczew

    • 9 955 350 zł cena
    • 22 123 m2 powierzchnia
    • 450 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Teren inwestycyjny w pełni uzbrojony o pow. całkowitej 22.123 m2, składający się z trzech graniczących ze sobą działek.Istniejąca stacja Trafo, w pobliżu bocznica kolejowa, atrakcy...

  • Zachwycająca działka w Żelazowej Woli

    Żelazowa Wola

    • 1 110 000 zł cena
    • 7 400 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piękna, kształtna działka położona w Żelazowej Woli, przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną z dopuszczeniem nieuciążliwej produkcji i usług o pow. 7600 m2. Położona przy drodze kr...

  • Piękne siedlisko tuż przy Kampinowskim Parku Nar.

    Lasocin

    • 1 320 000 zł cena
    • 33 000 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    POMAGAMY W ZAKUPIE ZIEMI ROLNEJ ZGODNIE Z USTAWĄ OBOWIĄZUJĄCĄ DO MAJA 2016 R. Piękna duża działka siedliskowa tuż przy lesie /Kampinowski Park Narodowy/. Składa się z czterech d...

  • Duży potencjał, niska cena

    Sochaczew

    • 685 000 zł cena
    • 4 305 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Bardzo ciekawa działka, pięknie położona, zabudowana budynkiem mieszkalnym o powierzchni 125 m2. Dom to kuchnia, 3 pokoje, łazienka, przedpokój i schowek. Jest jeszcze strych do ad...

  • 1 / 4
    Tania działka z wszystkimi mediami !

    Sochaczew

    • 220 000 zł cena
    • 1 062 m2 powierzchnia
    • 208 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SUPER OKAZJA!!!Działka budowlana w bardzo dogodnej lokalizacji w Sochaczewie o powierzchni 1062 m2. Działka objęta Planem z przeznaczeniem zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z d...

  • Działka Altanka ul.

    Altanka

    • 110 000 zł cena
    • 3 059 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Na sprzedaż działki położone w Altance, gmina Sochaczew.Oferujemy na sprzedaż trzy działki położone obok siebie, zlokalizowane w malowniczej okolicy. Szczegóły oferty:Działki: 43/1...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 3
    Działka Adamowa Góra ul.

    Adamowa Góra

    • 75 000 zł cena
    • 992 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę o przeznaczeniu na zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Położona jest w powiecie sochaczewskim, gminie Młodzieszyn, obręb Adamowa Góra. Inf...

  • Dom Lubiejew rynek pierwotny ul.

    Lubiejew

    • 715 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 5 108 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy na sprzedaż dwa domy jednorodzinne z użytkowymi poddaszami w stanie deweloperskim o pow. 140 m2 i 160 m2 położone w Lubiejewie, w gminie Sochaczew. Domy zostały wybudowan...

  • 1 / 3
    Działka Sochaczew ul. Władysława Reymonta

    Sochaczew » ul. Reymonta

    • 1 000 000 zł cena
    • 878 m2 powierzchnia
    • 1 139 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana w ścisłym centrum miasta Sochaczew.Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej nr 1131/5 położonej przy ulicy Władysława Reymont...

  • Działka Lubiejew ul.

    Lubiejew

    • 110 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działki budowlano-usługowe położone w miejscowości Lubiejew, w gminie Sochaczew.Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego działki przeznaczone są pod...

  • Działki w Bielinach
    Działki w Bielinach

    Bieliny

    • 50 000 zł cena
    • 5 900 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam dwie działki w Bielinach, powiat Przysuski, gmina Gielniów. Numery ewidencyjne 1062/1 oraz 1454/1, obręb Bieliny. Powierzchnia działek stanowi 3500 m2 i 2400 m2. Razem 59...

  • Działki w Bielinach
    Działki w Bielinach

    Bieliny

    • 50 000 zł cena
    • 7 800 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam dwie działki w Bielinach, powiat Przysuski. Numery ewidencyjne działek 1061/2 i 1455/2, obręb Bieliny. Powierzchnia działek 4800m2 oraz 3000m2. Razem 7800m2. Zapraszam do...

  • Działka Kuznocin ul.

    Kuznocin

    • 480 000 zł cena
    • 4 432 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Kuznocin, w gminie Sochaczew o powierzchni 4432 m2 w kształcie prostokąta.Działka posiada dostęp do prądu i wody. Położona jest bezpośredn...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Sochaczew

    • 650 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 4 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 2
    Działka Młodzieszyn ul.

    Młodzieszyn

    • 1 448 755 zł cena
    • 26 341 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż kompleks działek, idealnych pod inwestycję deweloperską. Działki położone są w Młodzieszynie, gminie Młodzieszyn, powiecie sochaczewskim, województwie mazowieckim. Łącz...

  • Dom Kromnów ul.

    Kromnów

    • 680 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 6 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż klimatyczny dom położony w miejscowości Kromnów, gm. Brochów. Prezentujemy dom o powierzchni 101 m², usytuowany na działce o powierzchni 1500 m². Nieruchomość zachwyca...

  • Działka Nowe Mostki ul.

    Nowe Mostki

    • 333 160 zł cena
    • 16 658 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolno-budowlaną o pow. 16 658 m2 w miejscowości Nowe Mostki, w gminie Sochaczew. Działka jest o powierzchni 16 658 m2 i posiada dostęp do publicznej drogi asfaltow...

  • Dom Kuznocin rynek pierwotny ul.

    Kuznocin

    • 690 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 7 932 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Oferujemy na sprzedaż lokal mieszkalny w budynku dwulokalowym (bliźniaku) w Kuznocinie Gminy Sochaczew.Zaprojektowany budynek składa się z dwóch lokali mieszkalnych, które stanowią...