• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Wyszogrodem

(142)
  • 1 / 3
    Działka Nowe Mostki ul.

    Nowe Mostki

    • 199 000 zł cena
    • 2 355 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka rolna z wydanymi warunkami zabudowy w Nowych Mostkach, w gminie Sochaczew.Działka ma powierzchnię 2355 m2. Jest w kształcie prostokąta o wymiarach około 34 m x...

  • 1 / 4
    Lokal Sochaczew ul. Parkowa

    Sochaczew » ul. Parkowa

    • 50 000 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 2 500 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Sprzedam murowany garaż z kanałem o pow. 20 m2 przy ulicy Parkowej w SochaczewieStan prawny: pełna własność z założoną księgą wieczystą, brak obciążeń.Garaż jest suchy i zadbany. B...

  • Mieszkanie Sochaczew ul. Senatorska

    Sochaczew » ul. Senatorska

    • 249 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 6 385 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    2 pokoje | Sochaczew, ul. Senatorska | 38,78 m² | 4/4 | balkon francuskiNa sprzedaż mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym, położone w ścisłym centrum Sochaczewa przy ul. Sena...

  • Mieszkanie Sochaczew ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego

    Sochaczew » rondo Rondo Marszałka Józefa Piłsudskiego

    • 509 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 7 377 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż 4 pokojowe funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 68,50 m² z piwnicą ok. 5,10 m²Oferujemy przestronne i bardzo ustawne mieszkanie zlokalizowane na 3. piętrze w czteropię...

  • Sprzedam gospodarstwo rolne
    1 / 7
    Sprzedam gospodarstwo rolne

    Stare Polesie

    • 1 140 000 zł cena
    • 38 000 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam gospodarstwo rolne o powierzchni 3,80 ha w miejscowości Stare Polesie, gmina Leoncin, powiat nowodworski. Działka o szerokości 60 metrów. Do Warszawy około 60 km. Zgodni...

  • Mieszkanie Sochaczew ul. Stefana Żeromskiego

    Sochaczew » ul. Żeromskiego

    • 480 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 7 620 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie - Sochaczew, ul. ŻeromskiegoNa sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63,49 m², zlokalizowane na 2. piętrze w zadbanym budynku przy ul....

  • Mieszkanie Sochaczew ul. Gabriela Narutowicza

    Sochaczew » ul. Narutowicza

    • 3 444 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Lokal handlowo-usługowy na wynajem na pierwszym piętrze - 80 m², ul. Narutowicza Do wynajęcia funkcjonalny lokal o powierzchni 80 m², położony na pierwszym piętrze budynku przy ul....

  • Dom Sochaczew ul. Mjr Feliksa Kozubowskiego

    Sochaczew » ul. Kozubowskiego

    • 350 000 zł cena
    • 182 m2 powierzchnia
    • 1 924 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom w stanie surowym zamkniętym o pow. użytkowej 182 m2 na działce o pow. 710 m2 na osiedlu Malesin przy ul. Feliksa Kozubowskiego w Sochaczewie.Układ pomieszczeń:parter -...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal Sochaczew ul. Gabriela Narutowicza

    Sochaczew » ul. Narutowicza

    • 3 690 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy w Sochaczewie przy ul. Gabriela Narutowicza , położony na drugim piętrze budynku.Powierzchnia lokalu to około 80 m², co daje sporo możliwości a...

  • Mieszkanie Sochaczew ul. Aleja 600-Lecia

    Sochaczew » ul. Aleja 600-lecia

    • 529 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 8 397 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m², położone na drugim piętrze w zadbanym bloku przy Alei 600-lecia w Sochaczewie.Mieszkanie składa się z trzech usta...

  • Dom Iłów ul. Warszawska

    Iłów » ul. Warszawska

    • 599 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 1 997 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom jednorodzinny z potencjałem - Iłów, ul. WarszawskaNa sprzedaż przestronny, wielopoziomowy dom o powierzchni ok. 300 m², położony w miejscowości Iłów przy ul. Warszawskiej. Nier...

  • Działka Sochaczew ul. Podgórna

    Sochaczew » ul. Podgórna

    • 250 000 zł cena
    • 1 498 m2 powierzchnia
    • 167 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana - ul. Podgórna, SochaczewNa sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1498 m², położona w Sochaczewie przy ul. Podgórnej. Nieruchomość znajduje się w...

  • Działka z dojazdem od ulicy gminnej

    Budy Iłowskie

    • 330 000 zł cena
    • 25 000 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka częściowo zadrzewiona młodymi sosnami, sucha. W pobliżu tereny leśne.Dla tego terenu nie ma miejscowego planu zagospodarowania terenu, należy wystąpić o warunki zabudowy.W...

  • Działki w okol. Sochaczewa MEDIA!! Warto!

    Sochaczew

    • 554 800 zł cena
    • 29 200 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka usytuowana w miejscowości Bibiampol o szerokości 44 m., z wjazdem od ulicy gminnej.Korzystny wymiar działki pozwala na dogodny jej podział na działki mniejsze...

  • Mieszkanie Sochaczew ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego

    Sochaczew » rondo Rondo Marszałka Józefa Piłsudskiego

    • 285 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 7 917 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie z ogromnym potencjałem - świetna lokalizacja przy PKP!Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m², położone na 1. piętrze w spokojnej i dobrze skomunikowanej o...

  • Mieszkanie Skotniki gm. Teresin,
    Mieszkanie Skotniki gm. Teresin,

    Kuchary-Skotniki

    • 275 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 3 717 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Na sprzedaż oferuję wyjątkową nieruchomość: dwupokojowe, przestronne mieszkanie z własnym ogródkiem, garażem oraz działką o powierzchni 500 m², położone w Skotnikach. Mieszkanie o...

  • Mieszkanie Skotniki ul.

    Kuchary-Skotniki

    • 275 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 3 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Na sprzedaż oferuję wyjątkową nieruchomość: dwupokojowe, przestronne mieszkanie z własnym ogródkiem, garażem oraz działką o powierzchni 500 m², położone w Skotnikach.Mieszkanie o ł...

  • Dom Sochaczew ul. Młynarska

    Sochaczew » ul. Młynarska

    • 1 100 000 zł cena
    • 265 m2 powierzchnia
    • 4 151 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przestronny dom o pow. 265 m² na działce o pow. 1087 m2 w doskonałej lokalizacji przy ul. Młynarskiej w Sochaczewie.Na sprzedaż oferujemy duży, 3-piętrowy dom jednorodzinny o powie...

  • Działka Łazy ul. Rumiana

    Łazy » ul. Rumiana

    • 800 000 zł cena
    • 3 218 m2 powierzchnia
    • 249 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro Nieruchomości REVI HOME oferuje na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 3218 m, zlokalizowaną w Łazach gm.Lesznowola przy ul.Rumianej. Idealna pod inwestycję...

  • Działka inwestycyjna 11,28 ha pod osiedle z MPZP
    Działka inwestycyjna 11,28 ha pod osiedle z MPZP

    Brochów

    • 5 527 445 zł cena
    • 112 805 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję na sprzedaż wyjątkowy teren inwestycyjny o powierzchni 11,2805 ha, położony w Gminie Brochów, w bezpośrednim sąsiedztwie Kampinoskiego Parku Narodowego. Doskonała lokalizac...